проблем с преобличането

  • 1 177
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
и ние го имаме този проблем. Като започна да го преобличам все едно започваме война в къщи. А когато трябва да си сменим памперса... newsm45. И аз се надявам да е временно, ама...

Абе преобличането горе-долу се ядва,обаче памперса........сили няма вече Tired.Незнам какво ми иде да направя-откачам. И аз се надявам да е временно,но то вече е от 3 месеца е това временно Confused
Никакви залъгваници не помагат. Crazy

# 16
  • Мнения: 3 537
Когато мъжа ми си е у дома го държи за ръцете и нещо го забавлява за да мога да сменя памперса.През повечето време с оправям сама,но се опитвам да му отвличам вниманието като му дам да си играе с нещо което не е особено разрешено Mr. Greenпримерно шишето с пяната за коса,някой мой с по интересна кутия/тубичка/с крем.....абе разни такива неща.Случва се понякога до такава степен вече да се лигави,но просто го виждам че нарочно го прави,му се карам по троснато,,разреве се,докато го обличам си реве,аааа и така като свършим спре да плаче и пак щастлив....иначе не става работата Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 919
При нас имам сериозен проблем с обличането на ръкавите - като стигна до тях все едно я коля #Crazy Ама като чета до кога продължава,май ще трябва да се въоръжа с мнооооого търпение Laughing

# 18
  • Мнения: 218
Не знам дали е период,но при нас това е тоста отдавна.
Вече се научих да го преобличам в движение,или дебна да почнат рекламите Laughing
и ние сме така, постоянно се дърпа и бяга. Всеки път се налага да се гоним на леглото или пък ме хваща за врата в прегръдка и не ме пуска, което прави толково трудно обличането... надявам се скоро този период да отмине все пак.

Общи условия

Активация на акаунт