Нова предколедна весела седмичка 12-18 декември

  • 1 588
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да Ви се похваля, ходих да резервирам  за Анталия - ще ходим  newsm68 на Нова Година, така се кефя, че не мога място да си намеря.
Тайничко ти завиждам.Дано си изкарате мнооого хубаво и наистина да разпуснеш newsm68  dance и после да разказваш lalalala

# 16
  • Мнения: 303
Благодаря момичета - дано наистина се е махнала гадината, че тя ми е черешката на тортата.

# 17
  • Мнения: 3 010
Пета нищо не казваш, как са изследванията ?

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Пета нищо не казваш, как са изследванията ?

Утре вечер ще докладвам, чак тогава ще мога да ги взема.Мислиш ли, че инъче до сега нямаше да се похваля или оплача Embarassed

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Прелитам набързо до ви пожелая весела седмица и да ви забия едно въпросче...ей тъй както си седя. Та значи имах ову на 04.12...трябва да ми дойде на 17.12.....но нито цици..нито кръст или нещо друго ме боли...а винаги преди да ми дойде ме болят. Та въпроса ми е възможно ли е ЛФ да е многоооо дълга...т.е. повече от 14 дена. И какво става ако е така?.

# 20
  • Мнения: 4 324
Прелитам набързо до ви пожелая весела седмица и да ви забия едно въпросче...ей тъй както си седя. Та значи имах ову на 04.12...трябва да ми дойде на 17.12.....но нито цици..нито кръст или нещо друго ме боли...а винаги преди да ми дойде ме болят. Та въпроса ми е възможно ли е ЛФ да е многоооо дълга...т.е. повече от 14 дена. И какво става ако е така?.

Не е задължително да те болят. И при мен се случва често. Даже и този цикъл ще е такъв, а предишния си беше с болките и всичките му екстри на ПМС.

А за по-дълга ЛФ – мисля че не е нормално. До сега не съм имала по дълга ЛФ от 16-17 дена и то в месеци с не много ясно отличена овулация. Мнооооог по дългата ЛФ от 14 дена, според мен е кофти ........

# 21
  • Мнения: 3 010
Хера, съжалявам, но нямам инфо по въпроса ти. А ти с БТ ли определи, че си имала ову? По тоя повод да Ви кажа, значи предният месец докато пиех противозачатъчни няколко дена реших да я измеря и беше над 37, а тоя когато овуто ми се доказа с УЗИ е БТ не се повиши, на 20 ден - ову вече беше минала, а темп. ниска. Аде??????  ooooh! Таааааааааа вече не вярвам на БТ  Crossing Arms

# 22
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, момичета.Аз да си изплача мъката.Във вторник както бях ви казала правих хормонални изследвания и трябваше в сряда вечерта да отида да ги взема.Снощи след работа бягам до там като луда ще си счупя краката от бързане, отивам и се установява че ги няма резултатите.Днес сутринта картинката се повтаря наново-пак бягане до там само че преди работа и се оказва, че представете си направлението ми било объркано, трябва да се върна при гинеколога да го оправя и така ще мога да си взема изследванията, даже и резултатите не пожела да ми каже Sad.Ей на това аз му викам карък на квадрат.Хайде извинявайте ама няма на кого да се оплача.Лек ден.

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Их Пета..... #Cussing out #Cussing out, но ти пожелавам успех  с изследванията, на Хера забранявам лелки и най-вече близнаци, че иначе ще има обидени свекита Party
на мен ми дойде на 20 ден, така е като не пия прогестерон, дано този месец овуто да е поне на 13 ден, че иначе ще ми стане мъка с тия цикли на по 20 дни Sad Sad
Иначе чакам гости, нашите ще идват за 10 дни и ще сме заедно на Коледа!
Ами весел ден!

# 24
  • Мнения: 1 951
Не се ядосвай , Пета, ниЩо че си е zа ядосване... Важното е само реzултатите д аса добри  Grinning

Иначе чакам гости, нашите ще идват за 10 дни и ще сме заедно на Коледа!
 

Ох, и на мен така ми се искаШе да могат да дойдат, ама няма как  Cry

# 25
  • Мнения: 902
Zdraveite,mom4eta.Izvineniya za latinizata,no sum vuv Viena i ne stava na kirilitza.Ogromno blagodaria na vsi4ki za pojelaniata za 4RD.Da vi se vru6ta tupkano.V ponedelnik 6te sum na linia i 6te pi6a.Mnogo usmivki na vsi4ki i Koledno nastrenie.

# 26
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Не се ядосвай , Пета, ниЩо че си е zа ядосване... Важното е само реzултатите д аса добри  Grinning


Благодаря ти Marinski smile3525, благодаря и на теб Ва и приятно изкарване с гостите lalalala

# 27
  • София
  • Мнения: 4 272
Пета, миличка, представям си какво ти е, но все пак наистина резултатите са най-важни. Дано да са добри! Прегръщам те Hug
Ва, какъв е тоя цикъл на 20 дни newsm78 То наистина си е мъка.
 Аз тази сутрин последно пих Дуфастон и утре си чакам лелката. Даже вече ме боли корема. Утре ми е 32 ден, но пък овуто беше чак на 18 ден, така че е нормално.
Желая ви повече усмивки днес, защото на мен ми е ужасно криво Sad Не заради идващата лелка, де.

# 28
  • Мнения: 957
Здравейте и от мен!

Успешен остатък от седмицата на всички и само хубави новини за тези, които ги очакват!
Стискайте палци, днес тестът за овулация беше положителен. Пролактинът ми е влязал в нормата и при тази графика просто не трябва да има други алтернативи. По-хубав коледно-новогодишен подарък едва ли бих могла да си представя. Дано...

# 29
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Стискайте палци, днес тестът за овулация беше положителен. Пролактинът ми е влязал в нормата и при тази графика просто не трябва да има други алтернативи. По-хубав коледно-новогодишен подарък едва ли бих могла да си представя. Дано...

 fingerscrossed  Hands Thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт