Отговори
# 690
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Пускам ви един полезен линк. На мен този метод винаги ми помага. bouquet

Почистване на света

# 691
  • Мнения: 455
SILNA333 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  newsm51

Много здраве, късмет, любов и осъществени мечти! Hug

Момичета, на всяко следващо новолуние списъка с желания, нов ли трябва да бъде? Може ли желанията да се повтарят?

# 692
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Привет!
Хубава седмица  чуден празник утре!

Имам един малък въпрос. Предстои ми ново начало. Търся начин за избор на добра дата. Някой има ли опит или линк?

Луната, числата, какво друго обективно слушате вие в такива моменти освен интуицията си?

# 693
  • Мнения: 295
Силна,честит рожден ден!Сбъдновение на най-доброто и  на мечтите ти!
Емили,радвам се,че те виждам в тази позитивна тема! HugАз на всяко новолуние пиша желания като в повечето пъти се повтарят.Желая ти да се осъществят всичките ти мечти!

# 694
  • Мнения: 218
SILNA333 желая ти много здраве!

rainbow имай търпение.Тези думички "тегаво ми е", "Нищо не става", "Все по-трудно върви" няма да помогнат.Настрой себе си за най-доброто и очаквай най-доброто и ще го привлечеш.

# 695
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
SILNA333, да си жива и здрава, мечтаеща, сбъдваща и щастлива!
Rainbow, всяка минута е по-хубава. Ако не е то е пак път към нещо чудесно, което само още не знаеш какво е. Болките в краката аз знам че спират или забавят човек, когато той не се сеща сам. И мен боля крак и то доста и необичайно скоро. А бързах. Но поспрях и нещата потръгнаха.

# 696
  • Мнения: 385
арт мама, на прима виста - елективна астрология Peace

# 697
  • Мнения: 287
Здравейте мили феи,

Знаете ли някакъв ритуал за лекуване на любовна мъка, за успокояване на разбити тинейджърски сърца? Simple Smile

# 698
  • Мнения: 65
Здравейте мили феи,

Знаете ли някакъв ритуал за лекуване на любовна мъка, за успокояване на разбити тинейджърски сърца? Simple Smile



Помъдряване?

# 699
  • Мнения: 52
Благодаря Ви мили момичета!!!

Сега когато съм орисана с толкова хубави пожелания продължавам смело напред...

Прегръщам Ви силно Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=g-x2Zx_KwRQ&feature=related 

# 700
  • Мнения: 455
Ейприл Hug благодаря много!!!

# 701
  • Мнения: 287
Темичката направо е замряла  Sad

Момичета,има ли някой електронен вариант на "Диагностика на кармата" 1 и 2 част на български?

# 702
  • Мнения: 65
Темичката направо е замряла  Sad

Момичета,има ли някой електронен вариант на "Диагностика на кармата" 1 и 2 част на български?

Лазарев не се ли беше отказал сам от някоя от първите си книги като носител на дисхармонична енергия?

# 703
  • Мнения: 620
да отказа се, но се опита  и да ги поправи , ако е възможно изобщо

# 704
  • София
  • Мнения: 2 840
Никога, никоя книгане ме е карала да изпитвам такава дълбока вътрешна съпротива, както тези на Лазарев. Тръпки ме побиват, без дори да зная защо. Малкото прочетено в първата ме караше да изпитвам самоубийствени мисли и безнадеждност. Бях доста млада, като я почнах, но не го отдавам на този факт. Направо зловещо четиво. Дори не зная защо така го усещам.

Общи условия

Активация на акаунт