Най-нелепият подарък

  • 303 885
  • 3 091
  •   1
Отговори
# 2 805
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Е какво му има за разбиране, праха си е прах, има го навсякъде и не всеки умира от кеф да бърше всяка дребна дрънкулка по 2 -3 пъти в седмицата. Аз лично обичам да нямам нищо по етажерките, или там ако трябва едно - две неща, но не декор, а неща които използвам, така праха се бърше много по-бързо и не губя време.

# 2 806
  • Мнения: 36 636
За мен етажерките са, за да се трупат неща върху тях (не само декорация, ами и козметика, канцеларски принадлежности, дребна техника и т.н.). Когато са на рафт ги използвам по-често, отколкото когато са в чекмедже. Важи и за кухненските неща.

# 2 807
  • Мнения: 9 234
Половинката  ми домъкна статуя на слон и традиционно дамско облекло след първото му прибиране от Пакистан. Нещо такова,но моето беше във вишнев цвят,черна украса и нямаше шал.
Скрит текст:
Най-жалкото е,че когато се наложи да живеем в Пакистан не се сетих да си взема подаръка,защото освен там къде мога да го нося?
Слона незнам къде е,но баща ми се сеща от време на време и го пита как му е хрумнало да си харчи парите за подобни неща.Можело сервиз за чай да вземе. Joy

# 2 808
  • Мнения: 3 025
Tuon, да те бе завел на барче с тези дрехи. Определено нямаше да останете незабелязани.

# 2 809
  • Мнения: 39 452
Това за вкъщи се е утрепало.

# 2 810
  • Down south
  • Мнения: 7 721
Това за вкъщи се е утрепало.
В интерес на истината, не само. Този тип дрехи (имат си име) са изключително удобни.
Имам приятелка индийка, която при посещения в Индия ми е носила подаръци. Много красиви и ефектни неща. Долната част (панталона)  обикновено е с връзки, така че както тя казва, човек може са си дебелее на воля, горната част елегантно покрива всичко останало и voila Simple Smile
Комбинациите от цветове са много красиви.

# 2 811
  • Мнения: 1 719
Аз не се ли тревожиш, че дебелееш? Нали като махнеш ерегантното, си се виждаш, че си надебеляла?

# 2 812
  • Мнения: 12 848
Половинката  ми домъкна статуя на слон и традиционно дамско облекло след първото му прибиране от Пакистан. Нещо такова,но моето беше във вишнев цвят,черна украса и нямаше шал.
Скрит текст:
Най-жалкото е,че когато се наложи да живеем в Пакистан не се сетих да си взема подаръка,защото освен там къде мога да го нося?
Слона незнам къде е,но баща ми се сеща от време на време и го пита как му е хрумнало да си харчи парите за подобни неща.Можело сервиз за чай да вземе. Joy
На мен  биха ми харесали тези подаръци, та даже и слонът. Smile Явно се е бил потопил в атмосферата.

# 2 813
  • Down south
  • Мнения: 7 721
Аз не се ли тревожиш, че дебелееш? Нали като махнеш ерегантното, си се виждаш, че си надебеляла?
Очевидно индийките не се тревожат Joy

# 2 814
  • Мнения: 2 271
Салвар камиз се казва този тоалет. Салвар = шалвари, камиз = камизета, риза. Не знам какъв е произходът на думите, но това облекло май е от северните части на Индия и Пакистан. Някои варианти са много красиви.

# 2 815
  • Мнения: 9 234
Tuon, да те бе завел на барче с тези дрехи. Определено нямаше да останете незабелязани.
Щяхме да сме много по-колоритни ако и той си беше взел:joy:

Да,shalwar kameez се нарича.Видях,че има и вариант с клин или с нещо като прав панталон.
Много ураса имат  - дантела,паети,камъчета,перлички.Не е за мен.
Обаче шаловете са разкишни.Взех си поне 10,че дори и с паети.Храната е разкошна и хората с които се срещнах бяха много топли и ни приеха добре.

# 2 816
  • Мнения: 11 555
Аз бих си носила горната част на този шалвар камиз. Blush

# 2 817
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Аз бих си носила горната част на този шалвар камиз. Blush
И аз:)
Книгите събират страшно много прах. Аз махнах всички рафтове и купих две огромни библиотеки витрини. Едвам побраха книгите, но вътре прах няма изобщо. Преди бяха на открити рафтове и всяка седмица бършех прах от тях. И пак имаше прах. Аз имам астма и се скъсвах от кашлица. Сега съм много доволна, една работа по- малко и всичко е прибрано компактно.
По темата - незнайно защо ми подаряват разни хора всякакви арт ръкохватки и кухненски ръкавици, с щампи, без щампи, плетени, бродирани и какво ли не. Аз от години ползвам само силиконови ръкавички и тези произведения на изкуството не знам какво да ги правя. Преди ги давах на майка ми, сега и тя не ги ще.

# 2 818
  • Мнения: 10 413
Къде ги намери тия библиотеки с витрини. От години гледам за такива, все намирам някакви малки витринки, които почти нищо не събират.

# 2 819
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Къде ги намери тия библиотеки с витрини. От години гледам за такива, все намирам някакви малки витринки, които почти нищо не събират.
В люлинското Аико. Има малък отдел за мебели внос от Украйна. На цвят са бели. Модули са и могат да се комбинират.
То не е казано, че са само за книги. Могат да се слагат всякакви неща. Но аз отдавна търсех такива и купих. Има единични и двойни витрини, събират страшно много книги.

Общи условия

Активация на акаунт