Хитринки за всякакъв случай - тема 6

  • 159 144
  • 882
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 2 193
Същата четка видях в Кауфланд за 1.50.Има и машинки за обиране на мъх,на батерии май.
http://electron.bg/piling-drehi-c-22_153_310.html

# 871
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Същата четка видях в Кауфланд за 1.50.Има и машинки за обиране на мъх,на батерии май.
http://electron.bg/piling-drehi-c-22_153_310.html
Има и на батерии и зареждащи се в мрежата. Много съм доволна.  Peace

# 872
  • Мнения: 25
Много моля за съвет. Как да почистя петна от розова дъвка върху диван от еко кожа (беше се залепила на дъното на раницата, без да видя). Диванът е бял. Пробвах с разреден разтвор на белина, само пожълтя

# 873
  • Мнения: 1 350
Много моля за съвет. Как да почистя петна от розова дъвка върху диван от еко кожа (беше се залепила на дъното на раницата, без да видя). Диванът е бял. Пробвах с разреден разтвор на белина, само пожълтя
с ютия топла и посредата памучен плат, така търкайте отгоре докато дъвката се полепи по плата. Малко хамалогия, де.
А не може ли да се изчегърта вечерта като е по-хладно и се е втвърдила или вече е размазана?
много неприятно, де.

# 874
  • Мнения: 5 160
Много моля за съвет. Как да почистя петна от розова дъвка върху диван от еко кожа (беше се залепила на дъното на раницата, без да видя). Диванът е бял. Пробвах с разреден разтвор на белина, само пожълтя
ужас - за белината!

ЛЕД Peace  и от коса се маха идеално:)

# 875
  • Мнения: 25
Изчегъртана е, но има петно

# 876
  • Мнения: 1 656
и на мен ми трябва машинка за мъхчета , но тази от кауфланд върши ли работа  newsm78

# 877
  • Варна
  • Мнения: 758
Понеже съм Овен, обичам да натрапвам мненията и идеите си  Mr. Green
Докато се чудиш коя машинка да си купиш - опитай със самобръсначка. Аз последно обръснах белия клин на щерката, защото беше карала с него едно колело с разпадаща се седалка и на чатала целия беше в черни топченца.

# 878
  • Мнения: 1 656
досега и аз така, ама ми трябва нещо по-така  Laughing

# 879
  • Мнения: 1 350
Изчегъртана е, но има петно
е това за петното, предполагам онова от белината - кошмар...
...
аз белина вкъщи не държа, много поразии може да направи. Поне дъвката махна ли се?

и с лед, както са писали по-горе, може да се втвърди дъвката и изчегърта, ако е по-голяма де.

редактирам се - може да се опита да се боядиса еко кожата, но не знам с някакъв спрей ли, как става нямам идея.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 16:25 от jos

# 880
  • Мнения: 805
Еко кожата попива за отрицателно време петна... и после Sad пък и с тази бели... вече е станала реакция според мен и толкоз... по скоро мисли в посока прикриване на щетите....

Дъвката вече я няма... има петно от оцветителите...

# 881
  • Мнения: 13 187
Белината е за дезинфекция и премахване на миризми, тя не е разтворител.
Вчера гледах препарати в едни малки шишенца- има за премахване на петна от кръв, мазни петна, обезцветени...

# 882

Общи условия

Активация на акаунт