Априлки 2012, тук се съберете и радостта си споделете!

  • 35 680
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 574
Честито на всички видели двете чертички ,лека и безпроблемна  със щастлив финал бременност .
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ априлски НАШЕТО ЩАСТИТИЕ.
 Hug Heart Eyes Laughing

# 16
  • Мнения: 6
   welcome  Мили Априлки 2012, пожелавам ви пълноценно да изживеете чудото на зараждащия се нов живот, повярвайте ми, неповторимо и прекрасно е! Ееех, едва ли някога ще бъда отново бременна, ще ми липсват растящото с дни коремче,  любопитните погледи на минувачите,  ритничетата и трепетите дали ще е момче или момиче, дали ще е със сини или черни очи, дали ще има косата на мама или усмивката на тати...  

# 17
  • Мнения: 2
Честити  EFP бъдещи Априлски мами!
Дарени сте с най-красивият подарък, който животът може да ви направи!
Пожелавам ви максимално лека бременност, много бебешки ритничета и от време на време хълцукания, който ще ви карат да се подсмихвате дяволито, а да не забравим и многото таткови целувки по кореметата! Предстои ви да изживеете невероятна трансформация, както физическа, така и психическа, която ще завърши с красиво вперените бебешки очички във вашите - невероятно изживяване и тръпка, която остава за цял живот.

Винаги можете да идвате и при нас в Родени. А сигурно и ние ще наминаваме да ви видим. Бъдете задружни с другите бъдещи мами, споделяйте си, оплаквайте се, подържайте се една друга и се уважавайте, защото тук ще намерите още едно семейство, което в много случаи ще ви подкрепя и разбира повече от вашето собствено (главно, защото всички ще изживявате много сходни неща, както вие, така и бебоците).

Много ми е мило в момента! Толкова бях щастлива и същевременно изплашена, когато видях моите две чертички. И помня, че плаках от радост и страх. А сега плача предимно от любов! Моето бебе е най-красивото нещо, което ми се е случвало и смятам, че съм благословена да го имам в живота си!
Бъдете здрави и се пазете много! Най-хубавото, тепърва предстои! smile3521

Ах, колко е хубаво да си мама! newsm03

Благодаря на мама Ройс, че сподели това прекрасно излияние на топлата й душа, както и на Трюфелчето за трогателните думи, с които ви посрещаме!
Ех! И аз много се разчуствах! ...и разписах! Сега ще бушуват хормоните на бременелките и на родилите...ихаааа...априлска вихрушка smile3502

# 18
  • Мнения: 146
Здравейте мили мами Априлки 2011,незнам дали ме помните бях сред вашите редици но се случи най лошото.много ми липсвате и затова от време на време надничам при вас  Hug
Благодаря ви за милите думи и пожелания сега аз заредена с много сила и вяра пак се боря да се наредя в априлската дружинка дано Бог да чуе молитвите ми и скоро да ви се похваля.
На всички много  Hug Hug Hug Hug Hug и целувки за малките ви пухкави бебоци,нека растат здрави и многооо обичани

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Добре дошли, априлки 2012 и от мен!
Пожелавам ви най-леката, безпроблемна и щастлива бременност и през пролетта щъркелът да ви донесе най-хубавите, пухкави и послушни бебоци!
Предполагам, че първата бъдеща мама ще се появи другата седмица. Тези, които бяхме с термин в началото на април научихме в края на юли, началото на август миналата година добрата новина.
blagovesna, имаш много силно стиснати палчета от мен.

# 20
  • Мнения: 146
http://vbox7.com/play:2b269610
Една страхотна песен за всички бъдеши и настоящи мами

# 21
  • Мнения: 6
  blagovesna, не сме те забравили  Hug
  Дано 2012 е по-благодатна за теб и семейството ти! Вярвам, че ще бъде!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 742
Добре дошли, бъдещи мами!!! Пожелавам ви едни страхотни 9 месеца на бременност и най-прекрасните бебоци през април 2012!!!  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 9
Страхотно! Лека бременност и здрави бебчета на финала за Априлки 2012.
Момичета, ние да не им изпишем темата, преди да са се разписали Grinning
Blagovesna, стискаме палци да дойде благата вест!!!  Hug

# 24
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Blagovesna , не сме те забравили. Много прегръдки от нас и догодина да си вписана в някоя от всичките темички в Родени.  Hug

# 25
  • Мнения: 43
  blagovesna, не сме те забравили, ти беше една от най-активните и приятни бремелинки от Априлки 2011! Успех, мила и стиснати палчета! Дано щастието ти да е пълно и следващата година гушкаш най-сладкото бебче Simple Smile!Целувки и имай вяра  Hug  Hug  Hug !!!


  Ето дойде времето да приветстваме новите Априлки 2012!

  Дано мили момичета скоро видите заветните  EFP и да усетите това неповторимото щастие  Praynig! Тук ще намерите много сродни души, ще споделяте и радости и притеснения, ще съпреживявате всеки един момент заедно и ще станете ново и голямо семейство, както бяхме, продължаваме и надявам се, ще бъдем и занапред ние- Априлки 2011! Стискаме палци на всички ви, леко бременеене, много усмивки, много радост и надежда ви желаем  Grinning! Догодина със сладки малки здрави бебчета  Hug!
 Целувки и не ни се сърдете, ако от време на време тайничко или явно надникваме при вас  Wink!

 
    Целувки и успех! Hug Peace

# 26
  • Мнения: 4
Добре дошли и от мен на бъдещите априлски мами HugЛеко бременеене и от сърце ви пожелавам да изпитате щастието което ние изживяхме  bouquet

На Благовесна-успех в опитите и да ни зарадваш скоро с добри новини.Господ е добър и съм сигурна,че ще те дари с едно прекрсно,пухкаво бебче Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 742
blagovesna,  Hug Hug Hug ти винаги си оставаш една от нас!!! И разбира се, ще се радваме от сърце на блага вест от теб!!! С пожелания за едно прекрасно лято!!!

# 28
  • Мнения: 43
Искам да благодаря на LadyDidi за прекрасната тема, зареди ме с толкова емоции, че май всеки момент ще се разплача newsm51 , на Rois за красивото стихотворение, изпълнено с такъв заряд newsm51 и на Trufel за невероятното послание, изпълнено с толкова нежност и топлина  newsm51...!

Мили момичета, страхотни сте txtloves!


ПП:тайничко ви завиждам за таланта  Flutter!

# 29
  • Мнения: 10
Няма радост по-голяма от това да станеш МАМА! Пожелавам на всички от сърце да видят скоро двете чертички и да започнат най-голямото пътешествие в живота си към най-прекрасната цел - сладко пухкаво бебенце  Heart Eyes

Blagovesna, разбира се, че не сме те забравили! Пожелавам ти да споделиш радостта си точно в тази тема, макар и една година по-късно! С теб сме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт