Лакове за нокти - тема 37

  • 38 252
  • 692
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Я, нова тема! Нещо много бързо почнахме да ги минаваме  Laughing

По анкетата - омръзнали са ми коралите/розови/оранжеви малко...не от сезона, ами от това че в метрото всички са лакирани така се преситих. Иначе ярките сини и зелени май не могат да ми омръзнат, макар че сега съм в някакъв тъп период и нищо не ми се носи. Седят си сигурно 20 непробвани лака и чакат да ми дойде музата  Whistling
И аз съм така! Цяло лято не смея да погледна коралов, цикламен, розов лак. Миналото лято много носих, но сега като сложа и ми "вкисва" настроението  Laughing Вчера обаче видях на една мацка толкова хубав малинов цвят. Нито диня, нито класическо червено, нито корал. Просто все едно си беше забучила малинки на пръстите Simple Smile Много ми хареса, но ме досрамя да я питам. Ако се сещате за подобен цвят, моля ви се покажете   bouquet Иначе съм на вълна GOSH rainbow. Какъвто и лак да сложа, веднага от него отгоре. Проблема му е че трудно го сваля. Купих си матиращия на римел и за утре съм намислила да си направя един френски с розово и отгоре да го матирам пък да видим какво ще стане.

# 31
  • Мнения: 5 097
Гледам, че говорите за стилажи. На скоро и аз се бях замислила за това и реших, че е най- добре да си направя  сама  Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 985
по анкетата: не са ми омразнали , но се въздържам по обясними причини
 от мен едно ново лакче  и се чудя как да се лакирам дали с КА 800, КА 73, КА 666 или с опи play the ponies и отгоре i lily love you  newsm78
Ивче много хубаво орли

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
lepidopteria, благодаря. На късите ми нокти нещо по-светло ще слагам засега.

Като пробваш този розовичкия КА, пиши дали е покривен.  Peace

# 34
  • Мнения: 4
Mомиченца кокиченца , ето ви обещаната снимка на стелажчето . Днес ще гледам да питам за още ако има и ще пиша по-късно   Peace

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Шелбии, страхотно е.  Crazy

Ей как ме е яд, че не се сетих да попитам онзи ден в ремонтираната парфюмерия.  ooooh!

# 36
  • Мнения: 4
Е аз днес ще питам де  Wink  Ако има ще те обзаведем и теб  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 311
Shelby_bg, много свежо Simple Smile Създаде ми страхотно настроение Simple Smile
Но аз, честно казано, и такъв стилаж няма къде да скрия вкъщи. Трябва да е някъде на открито, но ще избожда очите на съпруга ми всеки път. А и дъщеря ми, която е на 6, вече има лакова мания и аз съм ужасена  Grinning Grinning Grinning

# 38
  • Мнения: 4
Shelby_bg, много свежо Simple Smile Създаде ми страхотно настроение Simple Smile
Но аз, честно казано, и такъв стилаж няма къде да скрия вкъщи. Трябва да е някъде на открито, но ще избожда очите на съпруга ми всеки път. А и дъщеря ми, която е на 6, вече има лакова мания и аз съм ужасена  Grinning Grinning Grinning

Аз съм го сложила на едно гардеробче отгоре и доста ме дразни ако трябва да съм честна. Не ми харесва , че се вижда понеже по принцип обичам по семпло обзавеждане и повече пространство в дома си ... този стилаж малко ми вади очите, но се старая да не го забелязвам.Ако скоро си намеря друго убежище на лаковете , където да не се виждат с удоволствие бих се разделила с този стилаж и го бих подарила на някоя от вас  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 316
Все още не са ми омръзнали летните цветове  Peace  Само с такива се лакирам  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 5 008
Не са ми омръзнали и на мен  Grinning
Това много ми хареса

# 41
  • София
  • Мнения: 311
И на мен май не са ми омръзнали летните цветове все още Simple Smile Ето с какво се сдобих днес от магазин 345 на Плиска:

# 42
  • Мнения: 2 592
Все още не са ми омръзнали летните цветове
Напоследък често се лакирам със синьо-зеления Мак, винаги отнасям комплименти за него  Sunglasses
Цветът наистина е уникален  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: X
И на мен май не са ми омръзнали летните цветове все още Simple Smile Ето с какво се сдобих днес от магазин 345 на Плиска:



Кой е номера на средния? Чудесен е  Embarassed

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
423 номер е светлосиния Флормар.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт