Секс след раждане..

  • 9 374
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 286
На 40-тия ден отидох на контролен преглед и пред кабинета на гин. ми дойде ooooh! . След като ми свърши правихме секс, но с лубрикант. И доста време го използвахме. Но имах и външни шевове, които доста време ме опъваха. Конците бяха паднали, де и си беше заздравяло, но си е неприятно. Вътрешните не съм ги усетила!

# 16
  • Мнения: 3 929
Около 40 дни след раждането, т.е. когато спряха лохиите. В началото не е особено приятно заради лека болка и опъване.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Към 40 тия ден не помня точно.Определено  имаше малко опъване в началото ,постепенно стана по добре,о всеки човек е различен може за теб да е нормално и приемливо към 30 ден за други и 3 месеца са малко.Който както си го чувства.

# 18
  • Мнения: 380
Сексът вече не е мираж  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 3 932
Сексът вече не е мираж  Laughing Laughing Laughing

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да не се хабиm с отговорите викаш..

# 20
  • Мнения: 380
Zashto puk da ne si spodelqme'nishto che veche go pravih moje da prodalji diskusiqta.Na men mnogo mi haresa'beshe malko stegnato no beshe mnogo hubavo.I vse po-hubavo shte stava

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
като свършиха лохиите - след 40 дни  Peace

# 22
  • Троян
  • Мнения: 141
И двата пъти исчаках 40-тият ден и не е имало проблеми.

# 23
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 161
На 30тия ден от раждането,но бях доста стегната и суха и за това не ми достави никакво удоволствие,след това нещата се нормализираха  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 933
Аз родих преди 25 дена, вече се изчистих и ходих на лекар, всичко е ок, либидото ми е много повишено, желание имам от първия ден newsm53 проблема при мен е, че мъжа ми не иска, а не изглеждам зле след раждането smile3518 не знам какво да си мисля вече. някой да даде съвет ако може...

Сексът вече не е мираж  Laughing Laughing Laughing

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да не се хабиm с отговорите викаш..

ZA men vse o6te e miraj #Cussing out

Последна редакция: нд, 31 юли 2011, 13:36 от Boten Mary

# 25
  • София
  • Мнения: 44 277
Ами говори с мъжът ти...да разбереш какво го притеснява точно...

# 26
  • Мнения: 11 607
Аз родих преди 25 дена, вече се изчистих и ходих на лекар, всичко е ок, либидото ми е много повишено, желание имам от първия ден newsm53 проблема при мен е, че мъжа ми не иска, а не изглеждам зле след раждането smile3518 не знам какво да си мисля вече. някой да даде съвет ако може...

Може би стрес от новата ситуация около вас.......Страх от забременяване.......И да, поговорете защо е така.....

# 27
  • Мнения: 188
проблема при мен е, че мъжа ми не иска, а не изглеждам зле след раждането smile3518 не знам какво да си мисля вече. някой да даде съвет ако може...


Уфффф, и при мен беше така. В началото само даваше зор, аз нямах против, но той държеше докторът да потвърди. И след като получихме разрешение изведнъж нещо се промени. Все си намираше оправдание. Не си спомням кога се върнахме към предишния ритъм, но се измъчих много психически. Единствено мога да те посъветвам да говориш с него и да го притиснеш с въпроса дали го отблъскваш. Може би тогава ще изплюе камъчето. Успех.

Да добавя, че сексът след раждането определно стана по-хубав  Wink

# 28
  • Мнения: 380
Да и на мен повече харесва отколко преди да родя,незная на какво се дължи това  Grinning

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не ми казаха колко вътрешни шева съм имала, само "доста са". Лохиите ми продължиха 50 дни. И след това горе-долу подновихме секса, само първия път изпитвах някакво стягане и придърпване, вторият си беше О.к.

Общи условия

Активация на акаунт