Евтините неща, от които сме доволни - 9

  • 106 256
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 115
Здравейте  Hug Питах в темата за професионална грижа, но да попитам и тук .С чуплива коса съм и си търся продукт, който се слага на суха коса(след изсушаване с сешоар) за да не хвърчи и за да се оформят чупките.Косата ми е суха и на кичури.Искам нещо с което да я "намачкам" и да оформя небрежна прическа без да се втвърдява като от пяна. Благодаря предварително  bouquet
Аз моята я 'намачквам' с няколко капки бадемово масло - 2-3 капки бадемово масло, върху влажна коса. Така се спасих от ужасно сухите краища и като бонус получавам добре оформени чупки Mr. Green

# 706
  • Русе
  • Мнения: 11 925
Аз моята я 'намачквам' с няколко капки бадемово масло - 2-3 капки бадемово масло, върху влажна коса.
  Какво бадемово масло ползваш.

# 707
  • Мнения: 115
На Икаров Peace

# 708
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Здравейте  Hug Питах в темата за професионална грижа, но да попитам и тук .С чуплива коса съм и си търся продукт, който се слага на суха коса(след изсушаване с сешоар) за да не хвърчи и за да се оформят чупките.Косата ми е суха и на кичури.Искам нещо с което да я "намачкам" и да оформя небрежна прическа без да се втвърдява като от пяна. Благодаря предварително  bouquet
Аз моята я 'намачквам' с няколко капки бадемово масло - 2-3 капки бадемово масло, върху влажна коса. Така се спасих от ужасно сухите краища и като бонус получавам добре оформени чупки Mr. Green
И аз съм с чуплива коса и за първи път чувам да се мачка с бадемово масло. Може ли да обясниш как го правиш? newsm78 Досега бадемовото масло съм го слагала само в домашни маски.

# 709
  • Мнения: 371
Аз също съм ползвала бадемово масло, оформя чупките обаче след час косата ми става страшно много мазна и започва да миреше все едно съм се мазала със свинска мас  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 115
Капвам маслото на дланта, стривам двете длани, за да се разнесе равномерно и си мачкам  Mr. Green Аз обикновено я намачквам с главата надолу, че по принцип и обем търся... Blush
Вълните издържат на мойта коса ден-два без стилизант

клюкарка, аз веднъж попрекалих и косата ми стана 'на клечки', миризма досега не съм забелязала Crazy 2-3 капки при мен са достатъчни

# 711
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Кака Лара, благодаря!

# 712
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
И аз си го взех този на Лавена, но още не му е дошъл ред.
Иначе на Арома също стават кремчетата за ръце, има с аромат на вишна, пъпеш Grinning

Ей този:  http://beautycosmetic.biz/bio-fresh-yoghurt-bulgaria-probiotiche … 558e8a7e5319e4399
също е много приятен като консистенция и аромат, и хидратира добре, според мен.

А къде мога да го намеря? До сега не съм виждала нищо от серията  newsm78

# 713
  • Мнения: 436
СилвърДрийм, аз си поръчах цялата серия от този сайт, който съм дала.
Иначе не знам къде могат да се намерят. Виж в темата Yoghurt of Bulgaria тук, мисля че момичета бяха писали откъде са го купували.

# 714
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Лев и малко , с глицерин и кокосово масло е. Лек и приятен аромат има.
Geraldine, много хубав крем наистина, вчера си го купих за 1,60лв.

# 715
  • София
  • Мнения: 2 132
Радвам се, че ти е харесал, Irina St. Simple Smile
И другите кремое на Лавена не са лоши. Пробвала съм Липа и Невен и мисля, че лайка беше, но Зима ми е фаворит.

# 716
  • Мнения: 7 177
Момичета препоръчайте ми някой силно хидратиращ крем за ръце, но да не е много воднист. До сега използвах кремчето на CIEN но вече не го намирам в ЛИДЛ. Не искам и да е много мазен. Бях си взела "Дунавски вълни" но трудно ми попива.

Аз ползвам един на Forest Pharmacy и съм много доволна! Ето така изглеждат:

# 717
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Препоръчайте ми крем за крака.Сега ползвам крема с шеа на Ейвън,много добре хидратира и стъпалата стават копринени,но не понасям миризмата му  Sick .

# 718
  • Мнения: 438
Препоръчайте ми крем за крака.Сега ползвам крема с шеа на Ейвън,много добре хидратира и стъпалата стават копринени,но не понасям миризмата му  Sick .
Аз съм доволна от Кератолин и от крема на Талодерма за напукани крака и пети.

# 719
  • Мнения: 1 935
Здравейте момичета, за много години  Hug

Бихте ли ми препоръчали хубав дегримьор за очи?
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт