Хапчета за отслабване ABC Acai Berry

  • 154 916
  • 337
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7
Мой човек, едва ли съм се чувствала "претрепана" от упражнения, при положение, че ги правех и след работа. Не знам дали четеш с разбиране, но съм човек, чието тяло е свикнало със сериозни физически натоварвания и твоето 30минутно "спортуване", няма даже да ме изпоти, а камоли да смъкна нещо. Не знам как искаш да си настройваш ума, но дано докато отслабваш телесно, да не отслабваш и умствено. Не знам до колко си математик и как изчисляваш точно в кой момент от деня колко калории си изгорил, за да прецениш колко можеш да поемеш и как преценяваш колко трябва да е разликата между изгорено и прието, за да има ефект в края на месеца. Като човек, ходил на достатъчно републикански състезания по математика, искам да ти кажа, че в тялото ти има мн повече биология и химия, отколкото тригонометрия и пермутация. Не се занимавай с глупости, отслабвай както желаеш, но човек, който постига ефект с 30мин упражнения, за мен е страшен лентяй. Не се обиждай но 30мин движение е нищо! Дори не спада и в групата на здравословното, защото е крайно недостатъчно! Жената с 4те деца утре ще изгори 10пъти повече калории от теб само докато ги обгрижва! Срамота е за 1 мъж да спортува по 30мин на ден! Не познавам др такъв, честна дума! Даже дядото, който си дал за пример, със сигурност се е движил активно по мн повече от 30мин на дем. Дай да не си губим времето в празни приказки, че докато си нагодиш мозъка към 30-те мин, тялото ти ще е свикнако на тях и хоп дошло време да ги направиш 45

# 181
  • София
  • Мнения: 135
От форума разбрах, че тези Акай бери се произвеждат от някаква китайска фирма без сайт. Как тогава не се притеснявате да ги пиете? Дали въобще имат регистрация в Агенция по храните!
Другото което ми прави впечатление - ценното на Акай бери е съдържанието на акай плодчета. На тези добавки дали е указано милиграмите акай в капсула, както обичайно се прави на щатските акай бери?

# 182
  • Мнения: 0
Аз си го поръчах от Русенската аптека в четвъртък, а в петък беше при мен. Единствения проблем е спането, други странични ефекти нямам. След седмица ще се премеря за да видя дали има минуси.


  Тази година пробвах Уейт лос - лошо ми беше, боля ме глава, изпих 15 хапчета. Минах на Акай бери АВС - временно позаслабнах с всичкия дискомфорт  от сухотата в устата. Пих ги два месеца, наваксах отслабнатото и съм 4 кг. отгоре. Сега от около седмица съм на Ямиагрия - нов продукт от слънчогледови венчелистчета - нищо. Има ли някой доволен от Витаслим. Това ми се върти сега в главата. Между другото започнах 10 дневна диета и още след 1 ден съм 1 кг. назад. 1. ДЕН - две кофички кисело мляко. 2. ДЕН - зеленчуци на корем. 3. ДЕН - 5 варени картофа. 4. ДЕН - 5 твърдо сварени яйца. 5. ДЕН - 800гр. варено пилешко или телешко. Повтаря се всичко, за да станат 10 дни.

# 183
  • Мнения: 0
Искам да попитам от кой сайт си ги поръчахте..

# 184
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
За около месец свалих 4 килограма. Ходих на фитнес и се ограничавах в храната, но не съм изключвала никакъв вид храна от менюто си.
При мен нямаше странични симптоми каквито описват другите момичета, единствено имах доста енергия във фитнес залата. Доволна съм защото от месеци нямах никакво движение на килограмите в посока надолу имам предвид. Колегите забелязват разликата и мислят, че съм свалила повече килограми от колкото твърдя, че съм свалила. Това от мен пожелавам Ви лека нощ.

# 185
  • Мнения: 1
Има много ментета на пазара Stop. Бих ви посъветвала да се доверявате на известни марки, който си пазят името. Аз приемах на BioVea, в едно магазинче за хранителни добавки в Варна ми го продадоха. И какво да ви кажа горе долу съм доволна, все пак това не са магически хапчета.  Heart Eyes
 Peace

# 186
  • Мнения: 0
Здравейте. И аз искам да споделя за капсулите Акай АБЦ, но не Pure soft gel, а обикновените. Те също се продават в този сайт. Като цяло съм много доволна - аз ги приемам за намаляване на апетита и за тази цел са доста добри. Не очаквам само от тях да отслабна и за това спазвам хранителен режим и спортувам всеки ден, до колкото мога от вкъщи (велоергометър, коремни преси).  При мен няма странични ефекти, освен, че цигарите не ми вървят, което може би е плюс. Свикнала съм да пия по 2 литра вода на ден, така че не ми прави впечатление жаждата. Мисля да ги изпия до край и после да си поръчам на друга марка и да сравня. За три дни съм свалила 2 килограма, но пак подчертавам, че това е от ограничението в храната, а и килограмите не са най-важното, въпросът е как се чувствам. Обнадеждена съм за сега, но ще видим.
Който е решил да отслабва, ако не приемете хранителният режим и движението, като начин на живот - ще си върнете всичко, без значение какво пиете. Ще кажете "Тогава защо са ти хапчета?" - на мен лично са ми необходими само за укротяване на вълчия апетит  Simple Smile.
Успех на всички!

# 187
  • Мнения: 0
Пия Акай Бери на БИОВЕА вече 1 месец.Първият ден когато започнах бях 65 кг.Не съм променяла хранителният си режим.Закуска-овесени ядки, 10 ч-плод,обяд- някакво месо със салата,вечеря в 18ч -билков чай и плод.Не съм отслабнала нито грам,но ще ги изпия всичките 120 табл.,защото съм дала 51лв.Работата ми е свързана с много движение,така ,че нямам нужда от фитнес.Момичета,не се лъжета като мен от измислени ,зарибяващи,лъжливи реклами.За тези пари да се почерпим с приятели и ще ни е по-готино.А за тези,който не вярват, нека да опитат!!!

# 188
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
Тази темичка от начало до край е груба реклама и бой между конкуренти. Съжалявам, че си загубих времето да я чета. Акай бери - супер храна - антиоксидант - ОК. Веднага ще си купя, ако продават плода изсушен, например като годжи бери, който не е зле на вкус.

# 189
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
 Не мисля. че някой е рекламирал каквото и да е. Истината е, че за да се отслабне с хапчетата е необходимо да се спазва хранителен режим или поне да има ограничение на калориите, които се приемат за деня и ако това е придружено с някакъв вид спорт е ок. Ролята на хапчетата я виждам в притъпяването на глада, а за мен лично и даването на енергия подобно на л- карнетина.
Ако обаче е налице така нареченото емоционално хранене, няма много ефект от тях, защото се храним не защото сме гладни.
Аз също не свалих много, но поне имаше някакъв ефект, което за мен беше ок, защото близо половин година независимо от усилията, които полагах не свалях и грам. Сега съм спряла хапчетата, защото личната ми лекарка ме посъветва така докато правим определени изследвания.
Това от мен, приятен ден на всички.

# 190
  • София
  • Мнения: 135
За акай бери плодчета, и да се продаваха сушени, мисля че нямаше да има ефекта на концентрат от пресни акай бери, който се извлича от обвивката на акай - а че са полезни, наистина са полезни, при това супер полезни - и ако се продаваха сурови, щеше наистина да е страхотно полезно. както Годжи бери, двата плода са ненадминати антиоксиданти, а годжи берито е по вкусно и по меко от стафидите - страхотно е, поне на мен ми харесва

# 191
  • Мнения: 0
iskam da vi kaja 4e ot 5 dni piq Acai berry ABC.Ima si reziltat za6toto sam svalila  s 1,5 kg.no ima mnogo strani4ni efekti.vie mi se svqt 4uvstvam se otpadnala i slaba.naistina poddiska apetita no ako prodaljava taka da mi se vie svqt ne znaq kakvo da pravq.Na men dostavkat mi doide ot Kitai i vzeh da se pritesnqvam da ne bi da sa mi izpratili ne6to drugo.Nqkoi ako znae ne6to po vaprosa neka mi kaje.za6toto ako prodaljava da mi stava lo6o i da mi se vie svqt zna6i ima ne6to neredno v sastavkite na hap4etata.

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
А храниш ли се или само на хапчета я караш....Аз също го приемам,но нямам такива симптоми.Купих си го от наша аптека,а мои близки ми дадоха и една опаковка доставена от Англия,но първо да си изпия първата след това ще пия и тази.

# 193
  • Мнения: 1 569
Annie66, моля те пиши на ки-ри-ли-ца!!! Не мисля, че проблемът е в доставката от Китай, те май всички са от там  Thinking Ако си чела темата отначало докрай ще разбереш, че тези странични ефекти ги има почти всеки, пил тези хапечета, но отминават до 10-тина дни. Важното е да се храниш, колкото и да не ти се яде, и да пиеш много вода, защото много дехидратират!!!

Апропо, засега ги спрях. Повече от година ту ги пих, ту ги спирах и сега искам да видя какво ще стане по-дълго време без тях...

# 194
  • Мнения: 0
истината е 4е не ми се яде и ям много малко.сигурно за тожа се полу4ажа така.първите 2 дни даже се изплаших и си мислех да ги спирам но сега сам малко по добре.наистина трябва да се пие много вода.Надявам се след 10-тия ден да сам ве4е добре

Общи условия

Активация на акаунт