Хапчета за отслабване ABC Acai Berry

  • 154 915
  • 337
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
здравейте,откъде поръчвате?

# 211
  • Мнения: 0
изобщо не си пора4ваи.имат много страни4ни ефекти.аз щях да умра и ги спрях.

# 212
  • Мнения: 0
изобщо не си пора4ваи.имат много страни4ни ефекти.аз щях да умра и ги спрях.
Ще ме извиниш но това, че на теб така ти действат неозначава, че и с другите ще е така.Аз сьм екстра започнах ги отново.

# 213
  • Мнения: 0
Аз си ги поръчвам от biomall.bg много съм доволна, пия вече втора опаковка.

# 214
  • Мнения: 0
Аз ги пих миналата година и свалих 7кг.за три месеца когато ги започнах бях 65кг.Тази година си купих нови 5 опаковки ,но се оказа че съм бременна и скоро няма да ми трябват Rolling EyesАко някои иска ги продавам по 25лв опаковката.Само сериозни хора да ми пишат.

# 215
  • Мнения: 0
здравейте изчетох ви отначало Simple Smile .Аз днес поръчах от сайта им Acaiplus Extreme.Някой да е бил от тях?Иначе преди години пих редуктил и той съдържа тези вещества,но освен сухота в устата нищо друго нямах и свалих 15 кг,ама взех че пак забременях хахха и сега наново борбата с кг те:)Започнах фитнес и режим из а емсец свалих 13 кг ,но имам още 15.Ще се радвам на отговор и естествено на ефект :Simple Smile

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 143
здравейте изчетох ви отначало Simple Smile .Аз днес поръчах от сайта им Acaiplus Extreme.Някой да е бил от тях?Иначе преди години пих редуктил и той съдържа тези вещества,но освен сухота в устата нищо друго нямах и свалих 15 кг,ама взех че пак забременях хахха и сега наново борбата с кг те:)Започнах фитнес и режим из а емсец свалих 13 кг ,но имам още 15.Ще се радвам на отговор и естествено на ефект :Simple Smile
И аз поръчах 2 опаковки от Acaiplus Extreme, уви никакъв ефект. Препоръчвам ти да си продължиш с АВС-то, поне гаранция че ще имаш ефект. Аз и в момента пия АВС но никаква активност физическа и почти никакъв ефект вече месец и нещо за разлика от предишния път в който си ходех редовно на фитнес и доста се движех, а нямах никакъв апетит. Мисълта ми е, че добре си  го решила, само движение и хранителен режим му е майката на кг., а хапчетата само подпомагат цялата работа. Успех пожелавам!

# 217
  • Мнения: 0
здравейте изчетох ви отначало Simple Smile .Аз днес поръчах от сайта им Acaiplus Extreme.Някой да е бил от тях?Иначе преди години пих редуктил и той съдържа тези вещества,но освен сухота в устата нищо друго нямах и свалих 15 кг,ама взех че пак забременях хахха и сега наново борбата с кг те:)Започнах фитнес и режим из а емсец свалих 13 кг ,но имам още 15.Ще се радвам на отговор и естествено на ефект :Simple Smile
И аз поръчах 2 опаковки от Acaiplus Extreme, уви никакъв ефект. Препоръчвам ти да си продължиш с АВС-то, поне гаранция че ще имаш ефект. Аз и в момента пия АВС но никаква активност физическа и почти никакъв ефект вече месец и нещо за разлика от предишния път в който си ходех редовно на фитнес и доста се движех, а нямах никакъв апетит. Мисълта ми е, че добре си  го решила, само движение и хранителен режим му е майката на кг., а хапчетата само подпомагат цялата работа. Успех пожелавам!

знаеш ли аз поръчах тези ама ми доставиха АВС.....съдба Simple Smile  ,вече 2 ри де ги пия и да ти кажа нямам апетит никакъв....малко главата ме наболява,но с парацетамол я оправих хаха

# 218
  • Мнения: 0
здравейте момичета обещах че ще дам отчет.Така значи за 4 дни с АКАЙА ,доставиха ми авс ,а аз бях поръчала друго ,но няма значение ,резултата ми е минус 3 кг,което адски много ме радва.Първите дни ме болеше главата ,но сега съм ок,Нямам безсъние и други такива и най-хубавото е притъпява ми чувството за глад Simple Smile хубав и усмихнат де

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Храниш ли се през деня и какъв режим спазваш

# 220
  • Мнения: 0
Храниш ли се през деня и какъв режим спазваш

Храня се разбира се,но по по -малко,Иначе съм на финала на 90 дд ,днес ми е 84 ден.Спортувам доста активно Simple Smile

# 221
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Ся на мода май идва хром поколинат-а.

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
...това пък какво е  newsm78 Какво ли не измислят за пари...малинов кетон,африканско манго,днес видях реклама за ,,най-новата и ефективна,,добавка от зелено кафе

# 223
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам откъде поръчвате Абц акай бери защото аз го поръчвах по телефон 0886745152 и съм много доволна последно майка ми поръча от друго мчсто и нямаще никакъв ефект! Sad

# 224
  • Мнения: 0
Мами внимавайте в тези хапчета - 3 пъти поръчвам 2 пъти от 1 сайт и ми дават различни опаковки с различен ефект Sad Накрая си поръчах от китай от производителя директно , по скъпо но сигурно че са истински - отивайки на митницат да си ги взема ми казаха че този продукт е забранен за внос за употреба за каквото може да се сетиш и искат да ми напишат акт. После зачетох че са забранени в цяла европа и по цял свят кажи речи. Доста от вас са се оплакали от високо кръвно, доста са пили други видове акай бери и щом другите не помагат значи има нещо груило в тези. мръсници са тези китайци добре че има кой да ни пази. Сега си поръчах нови хапчета които са дори пригодени за хора с проблеми в кръвното, ще споделя след месец като приключа 1 шишенце поне.

През това време спортувайте и се движете, 3 хранения минимум на ден с повече вода. Това винаги сваля килограми и е безплатно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт