Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 63

  • 43 201
  • 734
  •   1
Отговори
# 510
# 511
  • Мнения: 0
Между другото съм гледала няколко епизода от "Късчета живот" и не съм впечатлена от играта на Небахат Чехре. В Забраненият плод е уникална. Някоя от вас гледала ли е други филми с участието и и ако може да сподели някакви впечатления.

# 512
  • Мнения: 2 282
Темата е заприличала на селска поста.Почти във всички теми ви се подиграват.
Добър ден! Нека да не опростяваме нещата. В сравнение с другите сериали, ЗП  провокира в много по-голяма степен. Теми като грях,омраза,болезнена ревност, чест, безчестие,  прелюбодейство, предателство, меркантилност, гордост, самоунижение и т.н.Сложни образи.  В едни моменти те разнежват и просълзяват, в други - ги отричаш. Затова   така се палят страстите  и  стават панаири. Темата е  най-дискусионна сред останалите теми. По-коректно е така да се каже.

# 513
  • Мнения: 3 371
Между другото съм гледала няколко епизода от "Късчета живот" и не съм впечатлена от играта на Небахат Чехре. В Забраненият плод е уникална. Някоя от вас гледала ли е други филми с участието и и ако може да сподели някакви впечатления.

Тъкмо щях и аз това да помоля !  Peace Споделяйте впечатления , момичета ! Аз също не съм я гледала никъде другаде , не мога да правя сравнения !

# 514
  • Мнения: 3
Между другото съм гледала няколко епизода от "Късчета живот" и не съм впечатлена от играта на Небахат Чехре. В Забраненият плод е уникална. Някоя от вас гледала ли е други филми с участието и и ако може да сподели някакви впечатления.

Уникална актриса.
Някой писа ,че била второстепенна ролята и,но тя винаги е център на внимание
До нея и Берен и Хюрем са второстепенни  във всеки кадър в който е и тя

# 515
# 516
  • Мнения: 2 282



http://www.youtube.com/watch?v=Ce1GfF6NXNg
В 1,03 минута, може да видите бюста на Берен от 2004 година - тя е 20 годишна и момента е от състезанието Талантите на Турция. Няма намеса, но всеки сам да прецени....

В някои моменти от клипа намирам прилика между Берен и Клаудиа Кардинале на млади години.
В устните, усмивката и носа. Но може и да ми се е привидяло.

# 517
  • Мнения: 3
Къванч в новото си ферари

# 518
  • Мнения: 2 282
С Халит Егенч във "Великолепният век "







Да! Заради властното си излъчване и внушителна осанка е родена за такива роли. И никога не може да бъде слугиня или гувернантка, примерно.

# 519
  • Мнения: 3
Къванч и Азра са точно Бранжелина

Със сигурност са най-красивата двойка на Турция ,сега им остава да си наредят 6-7 деца

# 520
  • Мнения: 6 733
И аз гледах Небахат в "Късчета живот"-ами ролята и беше на светлинни години от тази на Фирдевс.В този филм играеше някаква примиренческа роля-нещо нетипично-и просто не я възприех.
Къванч има по-равилни черти и е по-чаровен от Брад Пит./според моят вкус/
Азра е на светлинни години от Анджелина-в полза на втората.  Peace

И нещо друго-момичетата, които гледат другият филм на Берен-Фатмагюл, какво разбират от филма, доколкото знам го дават по турска телевизия.Ако някой го гледа да каже, много ми е интересно.
Аз например гледам сериала, сниман в къщата на "Перла"-Сезонът на лалетата-по сръбска телевизия, но всичко се разбира, каквото си казват.

# 521
  • Мнения: 12 009
Къванч в новото си ферари



Мен виждате ли ме на задната седалка newsm78 /за да не се набивам на очи/.... Crazy

# 522
  • Мнения: 3 371

Да! Заради властното си излъчване и внушителна осанка е родена за такива роли. И никога не може да бъде слугиня или гувернантка, примерно.
[/quote]

 Peace Абсолютно ! Има изключително излъчване - горда , силна и властна жена !
Имаше един епизод във филма , когато отиде при Аднан в ателието и му подреди мебелите за нула време ! Та , епизодът свърши с Фиревдс ханъм , между две статуи - антични , ако не се лъжа !
Вярвай ми , тя имаше по- достолепен вид от тях ! Peace
По невероятен начин пресъздаде ролята си - дори нямаше нужда да е физически във всеки епизод ! Присъствието и беше  осезаемо и без да я виждаме , стигаше само да гледаме развитието на ситуациите , според нейното подреждане на картите ! Peace

# 523
  • Мнения: 3 371
biskit , момичетата , които гледат Фатмагюл , са си създали стройна организация - сериите се превеждат и се се слагат с български субтитри !На първа страница на всяка тема има епизодите ! Peace
Когато гледах Забренана любов на турски , първоначално си гледах само картинки ! Но , после играта на актьорите стана така въздействаща , че абсолютно можеше да се разбере какво се случва ! Peace После започнаха да превеждат на английски и стана много по- лесно и приятно !
Имаме еднакви вкусове с теб - аз също харесвам Къванч повече от Брад Пит и даже много се дразня от това , че го сравняват с него ! А Азра , колкото и да я харесвам , не мога да си кривя душата - Анджелина Джоли е една от най- красивите жени , които съм виждала ! Peace

# 524
  • Мнения: 3
И аз гледах Небахат в "Късчета живот"-ами ролята и беше на светлинни години от тази на Фирдевс.В този филм играеше някаква примиренческа роля-нещо нетипично-и просто не я възприех.
Къванч има по-равилни черти и е по-чаровен от Брад Пит./според моят вкус/
Азра е на светлинни години от Анджелина-в полза на втората.  Peace
Аз също харесвам повече Брат и Анжелина ,но в Турция КиА нямат конкуренция по хубост и представителност

Берен е на светлинни години
-40 см от краката
-финес и  достойнство-Азра не скача да прегръща и увисва на вратовете на мъже,които не са ангажирани с нея.......
-правилни черти на лицето,коса/зъбите са поправим дефект,който явно не и пречи ,за разлика от краката/
-не се забърква в креватни и други .....подобни скандали
има и още .......

Общи условия

Активация на акаунт