Баба преби секс маниак в трамвая

  • 4 818
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 322
Браво! Добре, че все още се срещат хора като тази бабка! Малко му е било на този олигофрен!

# 31
  • Мнения: 1 253
Като видях темата се сетих за този случай-  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=NkIH1aWeMiI


Уау, направо се влюбих в тази бабка! Невероятно смела, това бяха 6-ма мъже!

# 32
  • Мнения: 112
Преди години, още бях в гимназията, ми се е случвало подобно нещо в трамвай. Така че не ми звучи измислено.
Ха, това ми се  е случвало десетки пъти, докато бях ученичка в претъпканите автобуси.ама тогава на 15-сет бяхме наистина наивни...поне аз, де.Обаче смелостта ми е стигала само да му  изръчкам някой лакът на  перверзника или да  се спасявам с ученическата си чанта.Че то си беше  за срам работата тогава.

# 33
  • Мнения: 1 574
Преди години, още бях в гимназията, ми се е случвало подобно нещо в трамвай. Така че не ми звучи измислено.
Ха, това ми се  е случвало десетки пъти, докато бях ученичка в претъпканите автобуси.ама тогава на 15-сет бяхме наистина наивни...поне аз, де.Обаче смелостта ми е стигала само да му  изръчкам някой лакът на  перверзника или да  се спасявам с ученическата си чанта.Че то си беше  за срам работата тогава.
И на мен така. 4 пъти в 4 поредни години и то не на 15 а 21 - 25 годишна възраст. Явно съм изглеждала наистина много срамежлива. Два от пътите им директно казах да се отдръпнат, а те ме гледат и ме питат на къде. Единят даже беше особено нагъл, да тръгне да слиза с мен и да иска да ме води на кафе. След последния случай категорично бях решила да си взема карфица и да го бодна. Такива се срещат и в автобуси. А веднъж бях свидетел на това как се блъскаше един в две по възрастни жени, във полупразен трамвай. Само че така беше застанал, че на тях им май изглеждаше че има тъпканица. И тогава май продължавах да съм си срамежлива и незнаех как да реагирам, та докато се чудех как да постъпя и ми дойде спирката. Моето не е за похвала, но наистина ги има такива.

# 34
  • София
  • Мнения: 17 367
Историята ми звучи измислена. Няма никакви имена или инициали, липсват данни за годините на действащите лица, а и 15-годишната наивна ученичка звучи много неправдоподобно. Да не говорим, че никога не съм чувала за такъв човек в трамвай 22, макар софийското ми жилище да е точно по трасето на този трамвай и често го ползвам когато съм в Б-я.

Ах, Отилия, нима вас не са ви полазили кат' една съща 15-годишна ученичка! Направо с бели конци е съшита историята значи, няма как да има такъв индивид, щом във вас не се е отъркал.

Иначе браво на бабето. Сега е много модерно никой да не се меси в нищо, щото не му е работа  Sick

# 35
  • Мнения: 18
Браво на бабката!

# 36
  • Мнения: 5 647
Браво на бабата. Едно време като ползвах градския транспорт редовно имаше такива извратеняци, даже си ме беше страх, особено ако превозното средство е по-празно. Веднъж бях седнала, трамвая празен, само 2-3 души имаше и един тип застана прав до мен и почна да се търка в ръката ми. Не можах да реагирам по никакъв начин от страх. На първата спирка слязох треперейки. А трябваше да си го изръгам едно хубаво  между краката, ама пусто страх...

# 37
  • Мнения: 499
Историята ми звучи измислена. Няма никакви имена или инициали, липсват данни за годините на действащите лица, а и 15-годишната наивна ученичка звучи много неправдоподобно. Да не говорим, че никога не съм чувала за такъв човек в трамвай 22, макар софийското ми жилище да е точно по трасето на този трамвай и често го ползвам когато съм в Б-я.

Такива гнусотии са ежедневие в натоварените часове в градския транспорт......Явно не пребивваш достатъчно време в България, за да добиеш представа (не е и препоръчително).

# 38
  • Мнения: 1 536
Не мога да преброя ,колко пъти са ми се лепили такива в препълнените автобуси. Confused
Бях малка и ме беше срам да се развикам или ударя,просто гледах да се измъкна възможно най-бързо.
Голяма гнус  Confused 
Браво на бабката.Ще ми се повечето да бяхме така

Общи условия

Активация на акаунт