Имам си сини очи,но не каквито исках...

  • 6 219
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
оффф изкара ми акъла с тази японка

# 16
  • Мнения: 7 186
Като гледам рисуваните лещи на японката ми то пак се вижда кафявото около зеницата Thinking Е, малко по- добре е от обикновените ама пак си личи ако се вгледаш. Абе най- добре си е естественото, ама нема. Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Между другото ръчно рисуваните лещи не са чак толкова безумно скъпи- около 200 лв. и нагоре са, обаче като като им изтече срока на годност пак трябва да се оръсиш с толкова кинти за нови. Затова излиза дебело. Money Confused

# 17
  • Мнения: 1 290
оффф изкара ми акъла с тази японка
Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 2 858
Бу, не ожах да те позная с тая жаба
викам си: баси, някоя зела, че се регнала с такъв ник

@Tristania - на мен ми харесват "новите" ти очи Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 290
наживо са трагични,даже се местят и ефектът е доста ужасяващ.Но нищо де,на тъмно и с очела стават yesyes

# 20
  • Мнения: 264
оффф изкара ми акъла с тази японка
smile3532

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз съм си слагала зелени.Очите ми са кафяви и се получи много странно змийско зелено  Mr. Green.Поизплаших народа и ги махнах - това беше преди години.
Сега като отслабна ще си купя пак зелени!

# 22
  • Мнения: 1 290
Аз съм си слагала зелени.Очите ми са кафяви и се получи много странно змийско зелено  Mr. Green.Поизплаших народа и ги махнах - това беше преди години.
Сега като отслабна ще си купя пак зелени!
защо като отслабнеш?
То между другото това е и моя лаф "като отслабна" Mr. Green Дано един ден да не се налага да го ползвам.Уж съм се стегнала вече  Thinking

# 23
  • Мнения: 5 317
TRISTANIA,много ми харесва цвета на лещите ти.
Да те питам-там от където си купи лещите,имаше ли тъмно виолетови на цвят?Искам да се видя с такива и ако се харесам да си купя.Иначе моите очи са светли,но нали знаеш,че кой каквото си няма това иска Thinking.Пускам снимка:

# 24
  • Мнения: 1 290
TRISTANIA,много ми харесва цвета на лещите ти.
Да те питам-там от където си купи лещите,имаше ли тъмно виолетови на цвят?Искам да се видя с такива и ако се харесам да си купя.Иначе моите очи са светли,но нали знаеш,че кой каквото си няма това иска Thinking.Пускам снимка:

Имаш най-красивият цвят на очите,който съм виждала! Направо ти завиждам благородно Wink
Иначе лещите си ги взех (Аз съм от Пловдив) до пицария Верди има една оптика,но тоест B&L ги има навсякъде,а виолетов цвят имаше,но не съм пробвала.Сигурно ще ти стоят екзотично на тези прекрасни очи  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 430
Tristania и на мен ми харесват новите ти очички Wink

Карен, имаш страхотно излъчване и с тези очи Hug...лелеееее, горко на мъжа ти...като Дявол си Wink

# 26
  • Мнения: 5 317
TRISTANIA,много ми харесва цвета на лещите ти.
Да те питам-там от където си купи лещите,имаше ли тъмно виолетови на цвят?Искам да се видя с такива и ако се харесам да си купя.Иначе моите очи са светли,но нали знаеш,че кой каквото си няма това иска Thinking.Пускам снимка:

Имаш най-красивият цвят на очите,който съм виждала! Направо ти завиждам благородно Wink
Иначе лещите си ги взех (Аз съм от Пловдив) до пицария Верди има една оптика,но тоест B&L ги има навсякъде,а виолетов цвят имаше,но не съм пробвала.Сигурно ще ти стоят екзотично на тези прекрасни очи  bouquet
Ходих в оптиката до пицария "Верди".Видях се с виолетови лещи,но не се харесах,стояха ми много изкуствено.
Благодаря ти за информацията.  bouquet

# 27
На очите ти стои добре, но трябва да се види на лицето как се вписва цвета.
Моите очи са тъмно кафяви и си взех светли лещи, за да има ефект - сиво-сини.
Тъмно синьо изобщо не ми личи, а ярко синьото е много изкуствено.

тук са кафяви


а тук сиви

                Леле,Очите ти са страхотни с тези лещи Карен!!!Много ми харесват...
                От коя оптика СИ ГИ ВЗЕ????????Наистина са много естествени и хубавки!!



# 28
  • Мнения: 5 140
оффф изкара ми акъла с тази японка

И на мен също. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 290
оффф изкара ми акъла с тази японка

И на мен също. Mr. Green
Що,много си е яка даже smile3534

Общи условия

Активация на акаунт