Нямам още чаве ,но си имам тебе:)))))-6 тема романска!

  • 18 371
  • 738
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 118
Предчувствам, че Близнацата пак шИ я трамбоват, оп, шИ има земетръс тази вечер де  hahaha

# 16
  • Мнения: X
Ей, пийпъъъъъъл, къде сте уе ?
Зузи, ти знам, че си тука муцуно сладка
Ам, онуй романче близначе къдей уе ?
Много сте тихи ?

# 17
  • Мнения: 7 118
Аз гледах Гласът На БГ. Чакам мъжо да си ляга и да се развихря, че съм го нервила, като чаткам на главата му....а лаптопа е на масата, на 2 метра от него, ама нА, чаткам му  hahaha

AдИИИИ, да пУчерпя малко смях.



# 18
  • Мнения: X
Аз моя мисля да го изнасилвам, ако не ми се доспи, то ще е едно изнасилване  Stop Laughing Laughing smile3533 smile3508
Днес е спокойно, то през деня вие откачихте, стига чатка на мъжа си, ама върветИ да са чаткатИ !

# 19
  • Мнения: 258
Аз гледах Гласът На БГ. Чакам мъжо да си ляга и да се развихря, че съм го нервила, като чаткам на главата му....а лаптопа е на масата, на 2 метра от него, ама нА, чаткам му  hahaha

AдИИИИ, да пУчерпя малко смях.





Еее Зузе ти верно прекаляваш с тоя компютър  hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 7 118
Ами то всеки ден не е Великден, бе! Ние все пак сме заедно от 8 години и сме дърти хора. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Що, бе, Бубе? Той компа не се оплаква. Ще дойде време да липсвам, надявам се скоро. Wink

# 21
  • Видин
  • Мнения: 685
Запис и в новата тема. То не че от как нямам нет на работа съм редовна, ама така е #2gunfire Сега изюрих мъжо при един приятел на гости та да си ви нагледам. Ма то докато изчета всичко станало 22:30 Crazy

# 22
  • Мнения: 258
Зузе и ние сме от 8г заедно ама още се чатакме  Laughing

# 23
  • Видин
  • Мнения: 685
Зузе и ние сме от 8г заедно ама още се чатакме  Laughing
Ние пък сме от 6г заедни и си се чаткаме почти всеки ден Blush ако зависеше от Слънчо и по 2-3 пъти ooooh! Ма то така и трябва като искаме чавета Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
ние сме от 5 и 8, ама се чаткаме като за 1  и 3 месеца хахахахаахаха

# 25
  • Мнения: 258
Те и тези костенурки така са обичат  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7 118
Ма вий що си помислихте, че ние сме монах и монахиня? Просто днес си ме боли нещо гърдата и ми е много дискомфортно/..тез хормони ще ме побъркат вече.

# 27
  • Видин
  • Мнения: 685
Ма вий що си помислихте, че ние сме монах и монахиня? Просто днес си ме боли нещо гърдата и ми е много дискомфортно/..тез хормони ще ме побъркат вече.
Аз пък реших, че сте дали обед за безсексие hahaha (не помня как беше точната дума Blush)

# 28
  • Мнения: 258
Нийче, ама ти добре си похапнала торта на сватбата си  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 786
ооооооооооо чавета!!!!
чак ся ли съ усетихти за заглавието на темичката!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. GreenТука ромки шъ гу играем!!!!
айди аз отивам на земетръс! Wink

п.с ПИЛЕНЦЕ бе честито ти пораснало момче!!!скоро татко да го направиш и да ти е живи и здрав!!!  bouquet

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 23:56 от БЛИЗНАЧЕ

Общи условия

Активация на акаунт