След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 67

  • 44 461
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 0
pkaneva  Hug, къде се губиш дарлинг.
Хората нова лимонада измислиха докато те няма - ябълкова. И чаши вървят с нея, за луди фенки..

 

Имаме и сервитьор за тази цел.

# 17
  • Мнения: 4 498
Hug Вижте какво са направили арабките, за да видят Сонгюл отново на тиви екрана



vikktory  Hug, дарлинг, ние имаме ли колажче, за да атакуваме фронтовете и да отперим апела си, че искаме да гледаме момата в някой сериал. Беше писала по този въпрос в предната темичка. Ако трябва да помагаме, свиркай плийз. thumbsup

Оффф,не питай! ooooh! Weary Бях спретнала два-три колажа за целта,но преди да ги кача в албума си във фейса,флашката,на която съхранявам всичко,се прецака и се наложи да я пусна за сканиране и коригиране,в резултат от което ми се изтриха почти половината колажи,правени до сега.А сред тях и най-новите. smile3518
Ще се наложи да правя нови, Naughtyно не по-рано от събота-неделя.Имам сейфани старите във фб,ако искате някой от тях... newsm78

# 18
  • Мнения: 0
vikktory Hug, съжалявам, че флашданса (флашката де) се е прецакала.
Ние не бързаме, нали. През уикенда е най-подходящо да се направят новите колажчета. Тъкмо ще станат по-хубави от предните. Може да ти просветне нещо ново и да обогатиш старите идеи.  thumbsup
 Измислихме ли текст за качване -  на бг и инглиш?Извинявам се, че питам, но не съм в течение.
 Hug

# 19
  • Мнения: 20
Привет!   Hug

СЛЪНЧЕВО НАСТРОЕНИЕ В НОВАТА НИ ТЕМА!

За shoppич и vikktory с  благодарност!  Heart Eyes



lol4e, тук съм... просто се "трудолюбя" / щото съм трудолюбивка  Wink/   малко повече и неприсъщо като за лято.   Grinning
vikktory, лоша работа с тази флашка .... но "старите" ти колажи ги  имаме или поне, това, което си публикувала. Ако ще събираш архива отново, да помагаме....  Peace

# 20
  • Мнения: 20
Само на мен ли момъкът ми се вижда намусен и отегчен?
Момичета, момчето ни е тъжно, а вие не правите нищо по въпроса ...

# 21
  • Мнения: 20
 Thinking..... Колко пъти прескача до Бидрум... и на сватба ходи... и любови разни му приписаха.... и вила си купи... и нов проект ще започва наесен...... а  физиономията му си остана ето такава - намръщена ...

Мръщльо!  / нова дума - идва от намръщен /



Чувствам, че ще изпадна в едни тревожни тревоги за момчето.... Не ми харесва такъв....

Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 19:50 от pkaneva

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 690

Само на мен ли момъкът ми се вижда намусен и отегчен?
Момичета, момчето ни е тъжно, а вие не правите нищо по въпроса ...



Не, не само на теб... Joy Joy Joy

  newsm08 pkaneva, първата мисъл, която ми нахлу в главата, беше да му отправя следната реплика :  
Обич моя, синеока, хич не се мръщи... Щом не си разбрал урока, друг ще ме теши...  Mr. Green



Не знам защо точно това ме изплющя баш централно, но помните ли го?  Peace
 Peace За момичетата, които искаха от моите "перлени" стихоплетства, предлагам това  -




Слагам го нарочно като линк / от пост 506 надолу /. Аз лично най си го харесвам. Heart Eyes Не само заради това, което се получи като краен резултат, а и заради прекрасните емоции, които съпътстваха достигането му.

Надявам се, че Vikktory   love001 няма да се сърди! Дарлинг, просто няма как да не бъдеш замесена!  newsm51

# 23
  • Мнения: 4 498
 Naughty Пканева, spoko Стига си се тревожила за Кивчо ,де!
 Crossing ArmsТой си има Азра/според клюките/,тя ще се погрижи да му се вдигне настроението..., хммм, Winkи някои други работи...,вероятно. tooth tooth
 Hug Прекрасни,мерсаж за линка с гълъбите и разходката по площада.    bouquet Обичам ви много!    love001

# 24
  • Мнения: 4 498
Божкее, ooooh! ooooh! ooooh!Шопич,ний сме били "шанти-клери" двете с теб,дарлинг!!! Mr. Green Някой ден ще му сглобя клип на това наше "произведение".
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 newsm78Аз не бях ли сложила там някъде едно кадро на Сонгюл и наш Славчо,докато и целува ръка в тъмното?! Laughing

Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 17:54 от vikktory

# 25
  • Мнения: 20
vikktory, shoppич - БРАВО, момичета! Браво!  Peace

Чета, радвам си се, смея си се , а на края ме ... "стиснахте за гърлото"  Hug


Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 18:25 от pkaneva

# 26
  • Мнения: 20
Творческият тандем "vikktory&shoppич" няма да ми се сърди, но от линка тутакси ще "извадя" нещо, което искам да е наяве.... Много хубаво!

Много пътища има след всяка раздяла.
Нови срещи...Надежди...Неоткрити простори...
Но голямата обич от нас преживяна
няма повече с никой да се повтори.

***

Ще забравим съзнателно всички спомени общи.
Недовършени чувства под ключ ще поставим.
А онази голяма любов ще се връща
всеки път щом се срещнем.И ще отмъщава...

***

затова,че поехме в различни посоки,
изоставили тук нещо ценно ,голямо,
в надпревара безумна за успехи високи,
зад които всъщност /истинско/ щастие няма.

# 27
# 28
# 29
  • Toronto
  • Мнения: 683
Здравейте, перлени момичета (много ми хареса това обръщение!) И аз благодаря на Шопич за новата тема, прекрасно оформена! Шопич, ти ме уморяваш с твоето творчество, не съм спряла да се хиля! Joy
Що се отнася до искането на арабките, предлагам да го променим малко:

Общи условия

Активация на акаунт