Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 40

  • 27 680
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Аз не виждам в момента да има любов между тях и не вярвам да са заедно на финала защото ако имаше вероятност нямаше да вкарат Йойкю и нямаше да ги дават да се целуват с Гювен

# 706
  • Мнения: 68
На моя въпрос никой не отговори! Странно?! Пак ще попитам Гювенките,какво ги вълнува тях дали ще се появява Ефе или няма да се появява?Кое е лъжа за него и кое не е?

# 707
  • Мнения: 11 766
iveta15, avokado - вие като не виждате любовта на Аслъ и Гювен това си е ваш проблем. Ние и много други я виждаме и вярваме, че ще са заедно на финала ...   Heart Eyes

imagine - не мисля, че сме казали нещо лошо в случая. Пусната беше новина и си казахме мнението за нея ...  Wink

# 708
  • Мнения: 1
Аз не виждам в момента да има любов между тях и не вярвам да са заедно на финала защото ако имаше вероятност нямаше да вкарат Йойкю и нямаше да ги дават да се целуват с Гювен

Виж, както видя и адвоката се навърта около Мине - това ще гледаме в следващата серия ревност от страна на Аслъ и Денис Peace Йоюку няма да я оставятс Гювен, защото той е един от малкото герои, които ясно и пред всички са казвали кой обича, а това е Аслъ txtloves Доказвал го и го е показвал по всякакви начини, цели 2 сезона гледаме това, как на всички разказва за своята синеочка, а това което видяхме в фрагмента, може и да не е истина Simple Smile , чиста провокация е и в епизода ще видим как точно са се развили нещата Simple Smile Любов между Аслъ и Гювен има и не само ние го виждаме, но и всичките им фенове Oha!

# 709
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Roxis, мерси за инфото newsm51 Наистина заглавието е жестоко "Сексът и градът" txtloves Пелин Two Hearts, Сарп txtloves, Аслъ newsm76 и Ибрахим Two Hearts казват доста интересни неща Party Жестоки са както винаги Two Hearts


И какво казват?

# 710
  • Мнения: 0
Добре нека да спрем с тези спорове защото наистина главата ме заболя нека да спрем остават няколко седмици да се помирим и да изгледаме епизодите които остават Peace lalalala
Аз не бих спряла да споря но благодарение на най-добрата ми приятелка осъзнах че  трябва да спрем защото това е просто филм



                                      smile3525 smile3525 smile3525Благодаря ти rikatena

# 711
  • Мнения: 68
iveta15, avokado - вие като не виждате любовта на Аслъ и Гювен това си е ваш проблем. Ние и много други я виждаме и вярваме, че ще са заедно на финала ...   Heart Eyes

imagine - не мисля, че сме казали нещо лошо в случая. Пусната беше новина и си казахме мнението за нея ...  Wink


Не съм казала ,че сте казали нещо лошо,но постоянно се опонира! Ами както ти и останалите постоянно, във всеки пост пишете едно и също,така и ние ще си обсъждаме слуховете..И аз не мисля ,че казвам нещо лошо,просто вече ми писна от всичко! Остава малко до края на филма! Всеки да си казва каквото си иска и това е!  Peace

# 712
  • Мнения: 0
Кйорови ли сте Grinning ?

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ омръзна ми вече !!!!!! Ла Тормента ми попилее костите   а Роксис се опита да ме задуши с чаршафи   

# 713
  • Мнения: 0
Не бъдете толкова сигурни, какъв ще е финала. Глупаво беше това изказване - да направят клипове ако А и Г не са заедно. Вземете се в ръце малко. Ако накрая обаче наистина А и Г са заедно.. помислете какво ще стане.. няма да е приятна тръпка да ви натрият носа. Но Латормента и Роксис, и вие трябва да спрете да сте сигурни кой с кого ще е на финала, защото ако не стане така и за вас няма да е приятно да ви натрият носа.

# 714
  • Мнения: 0
Кйорови ли сте Grinning ?

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ омръзна ми вече !!!!!! Ла Тормента ми попилее костите   а Роксис се опита да ме задуши с чаршафи  

Не не сме кьорави. Какво трябва да направим, като едната ти пилее костите, а другата те задушавала. Не им чети постовете и готово. Не е нужно едно и също нещо да го постваш по 100 пъти!

# 715
  • Мнения: 68
avokado, първо намали големината на буквите, това означава, че викаш Simple Smile Ако искаш да си изкажеш мнението го направи с нормален шрифт Wink или няма да можеш Thinking Може ли също да не си повтаряш постовете Roxis е достатъчно ясна във всеки един нейн пост Hug


Когато правиш забележки на някой за повтаряне на постове,би трябвало и ти да си си взела бележка,понеже не един път, а 10000 пъти ви се каза, да не повтаряте и да не пишете едно и също! Ние също не сме малоумни нали? Освен ако наистина не си мислите ,че сме такива и имаме нужда от постоянно повтаряне на едно и също, със месеци.....?????Нелогично ми звучи това за което правиш забележка ,при условие ,че ти не го спазваш!

# 716
# 717
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ омръзна ми вече !!!!!! Ла Тормента ми попилее костите  #Shocked fightа Роксис се опита да ме задуши с чаршафи  smile3511 Embarassed

Ама ние все сме така, ти защо мислиш се махнаха една сюрия хора, барабер и с преводачите. Точно заради тези особи. Направо бъркат в нервите. Ще ти пратя лично съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт