Цветята носят радост на душата

  • 55 199
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета.
Честито буболече на г-жа Буболечкова. Да й е живо и здраво и много послушно.
Нели, Ку4о, Све, днес тръгнах да ви пускам цветенцата, но нямаме поща. Много се ядосах, че една госпожица се направи на интересна но няма какво да направя. Утре сутрин ще ги пусна. Дано дойдат в добро състояние другата седмица. Има нещо залепено от вътрешната страна на опаковките. Извадете го и тогава хвърляйте. По едно малко подаръ4е от Вики е.  Laughing
Аз нямам интернет и няма как да пиша много. Лек ден от мен.  Hug

# 76
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
raja_nikol и по двата начина става. 

Хекси  Hug
Аз ако не съм много нахална  Embarassed може ли да помоля да пратиш пакетчето по-натам /ако има нещо, което може да изсъхне де/, че другата седмица сме на море, пък не съм сигурна до колко мога да разчитам на колегите.

# 77
  • Мнения: 15
Здравейтеееееееееее как сте?Днес се прибрах в 14.30 хубаво е да се прибере човек по рано като имате предвид че всяка вечер се прибирам в 18.00 си е направо нещо велико за мен.Е разбира се всичко си има цена станала съм в 4.00 сутринта,ноооооо както казват хората безплатен обяд няма  Joy
Medora ,nezito много са ви хубави цветенцата не знаех че се казват цинии  Blush
Петуниите ми ръстът ли,ръстът  Laughing Laughing Laughing
Мъника и той расте.Скоро ще мога да го оплета с големия.Мислех със  шарения,но ме е страх да не го задуши. 
И резнах дифенбахията сега ще чакам или ще избие или ще мре друг вариант нЕма

# 78
  • Мнения: 18 055
https://picasaweb.google.com/106324819080997145179/ikIvjE#5578361805484317586

Момичета, как се казва това цвете? Много си го обичам, много е лесно е за гледане, но не му знам името. Според мен е от рода на дифенбахиите  newsm78

# 79
  • Мнения: 1 693
ku4o, другата седмица и ние сме на море. Няма да мога и аз да ги пратя. Има едно бананче и една детелинка. Ако не ги отворят ми се струва че ще издържат ама не знам. Трябва аз да ги отварям и пращам чак след седмица. Пускам, а ако не стане нищо пак ще пусна. Има още.  Hug

# 80
  • Русе
  • Мнения: 1 883
raja_nikol, за мен цветето ти е аглаонема  Peace

# 81
  • Мнения: 18 055
raja_nikol, за мен цветето ти е аглаонема  Peace

Бинго  Peace Благодаря!

# 82
  • Русе
  • Мнения: 1 883
raja_nikol , забравих да ти кажа че твоята аглаонема изглежда страхотно. Hug
Аз имам,но е много по-малка.Снощи се порових из нета и видях страхотни аглаонеми с червени листа.

# 83
  • Мнения: 18 055
Благодаря! Както казах тя е много лесна за гледане, т.е. всички от снимките са такива де, капризните не оцеляха  Mr. Green /като една азалия например- остана на 2 пръчки/. Никак не съм фен на цъфтящите стайни растения, само на балкона - цветовете падат в комшията, не на моята тераса  Joy, ама той е естет човек и мрънка.

# 84
  • гр.Златица
  • Мнения: 85
С какво не съм се хвалила ? - с фуксиите, които се скъсаха да цъфтят,дори тази сутрин видях и новото попълнение ,че е разтворило камбанка,него по-късно ще го пусна :















Имам 6 вида - всичките ме дариха с цвят в изобилие... (и тях поливах с маята за хляб)...

# 85
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Добро утро!

 Вчера не съм се появявала тук, което е нетипично за мен.  Laughing
 Обаче ходихме за риба. Върнах се доста изморена. Е, поне риба наловихме, успях да почернея доволно. Все едно, че съм била 3 дни на море.

 Гледам, че темата доста се е оживила, което така ме зарадва. Hug

 Хриси, прати пакетчето, когато ти е удобно. Тук съм, ще отида до пощата дори преди да дойде известието. Че понякога закъсняват и носят известията след като съм си взела пратката.

 raja_nikol, аглоанемата ти страшно ми хареса. Ако знаеш откога се точа да си купя.
 Лесно се гледа, значи?! Хм... newsm78 Замислих се.

 popii, дифенбахията ти със сигурност ще избие отнякъде. Имай търпение. А ти що така рано ставаш? Каква е тая твоя работа още по нощите?  Wink

 А Месечинка къде се изгуби? Пак за нея питам и вече ми е тревожно.

 При нас е толкова облачно в момента. Чак ме потиска този мрак.
 На вас желая слънчев ден!   Nature Sun With Face

 Аз по обяд пак ще возя инструктора. Задобрявам, ей. Взех сама да се харесвам вече.  Joy

# 86
  • Мнения: 18 055
raja_nikol, аглоанемата ти страшно ми хареса. Ако знаеш откога се точа да си купя.
 Лесно се гледа, значи?! Хм... newsm78 Замислих се.

Всички, които са в този албум се гледат лесно. Аглоанемата беше мъничка, подариха ми я преди 4 г., сега е тройна сигурно оттогава, само веднъж съм я пресявала, стои в южна стая, периодично пожълтяват долните листа, само ги отрязвам. От време на време даже цъфти, бели цветове, подобни на калийки. Много си я обичам  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 1 693
Здравейте момичета.
Пуснах пакетчетата. Дано дойдат навреме. Нели, не знам изобщо как и по какъв начин пристигат. Мисля си че трябва да има известие, ама знае ли човек.  Станаха исторически вече. Днес нямаха как да ми ги притеглят, че везната беше развалена. Ходих до съседния град. Не се учудвайте на печати и адреси.  ooooh!
Нели, давай все така с курса. Всичко ще е наред.
Месечинка и аз я мисля.  Hug

# 88
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Хриси, благодаря ти!  Hug Много ще ме зарадват цветенцата, независимо от състоянието, в което  пристигнат. И съжалявам за проблемите ти с БГ пощи. Мен това отдавна не ме изненадва.  ooooh!

 Аз карах и наистина днес бях още по-добра. Инструктора ми говори за риболов, къмпинг, за наши общи познати и неща. Изобщо, урока беше лек и приятен и дори не усещах как сменям скоростите докато говоря. Явно се свиква. Ама то шофирането е като занаят - учи се с практиката. Дано да взема и изпита, че да практикувам.  Blush

 Месечинка ако вижда , че питаме за нея, моля, моля, моля да се обади. Само едно "здрасти" ще ми е достатъчно. Hug Гледам си теменужката, която тя ми подари. Цъфти и става все по-кичеста. Ще ви я покажа тези дни. Ще снимам след малко и останалите. Сакъзчетата ми от Месечинка и те цъфтят и не спират, докато другите си дадоха покой.
 
  Черпя и по едно следобедно кафенце!

# 89
  • Мнения: X
Ех, нова тема и вече 6 страници мнения. Аз последните 2 месеца ги изкарах само в четене по диагонал на темата и май и цветята така ги гледах. Тая година нещо не избуяха, не ме радват като миналата година. И докато се обърна, ще дойде време за прибиране. Нищо, догодина ще съм по-старателна. Имам си ново циганче за РД. Да е жив и здрав баща ми, всяка година ми подарява по едно, да го уморявам до следващия РД.  Mr. Green

Цветята и градините ви са прекрасни.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт