Новите ни козметични похождения 18

  • 60 231
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
bubka Добре  е базата.  Ползвах я с И усещането беше много... копринено да речем като си докоснех лицето. Нямам кой знае какви неравности, но определено изглади повърхността на кожата, има и леко сияен ефект.

# 706
  • Мнения: 2 562
Много благодаря за отговора Hug

# 707
  • Мнения: 1 875

Ами  смалява порите ,ако е възможно това изобщо  Wink, регулира отделянето на себум и също пише че има ексфолиращо действие   Rolling Eyes, за което не знаех , може би затова се използва само вечер в/у идеално почистена кожа.Имаше  и др. момичета ,които си го взеха още при отварянето на Сефора , може да кажат как е.
От това нещо не видях грам ефект откъм свиване на порите, но откъм ексфолиране - да, при това стабилен - дълго време се белих като пресен картоф.
Имаше много доволни, но аз не съм от тях.


По темата:
Тъмносиня Heart Eyes





# 708
  • Мнения: 1 645

Ами  смалява порите ,ако е възможно това изобщо  Wink, регулира отделянето на себум и също пише че има ексфолиращо действие   Rolling Eyes, за което не знаех , може би затова се използва само вечер в/у идеално почистена кожа.Имаше  и др. момичета ,които си го взеха още при отварянето на Сефора , може да кажат как е.
От това нещо не видях грам ефект откъм свиване на порите, но откъм ексфолиране - да, при това стабилен - дълго време се белих като пресен картоф.
Имаше много доволни, но аз не съм от тях.


Не съм се белила,ама изобщо. Ползвам го вече повече от година...дали не станаха 2 Rolling Eyes
Изхабила съм 5-6 опаковки и съм много доволна. Резултата при мен е видимо по малки пори,по-финна и по гладка кожа,намалено омазняване.Позвам го само денем,след 3-те стъпки на Клиник и преди крема...аз го препоръчвам с две ръце Peace
Сега си взех новите два Идеалиста на ЕЛ - за лице и очи и съм зашеметена от резултата. Действат невероятно на кожата,кожата около очите става стегната,бистра,свежа и с един много приятен блясък...лицето придобива равномерен тен и всички петънца,белечета,червенини се скриват и тенът става равен и кожата гладка,също с приятен седефен отенък,който дори и след фдт-ена си личи.

# 709
  • София
  • Мнения: 295
   

# 710
  • Мнения: 4 428

Хубави ли са червилата на Артдеко - дълготрайност и плътност имат ли? Ти от къде ги купи? Аз съм си харесала няколко неща от каталога им, но по моловете зареждат много малко от асортимента им  Tired

# 711
  • София
  • Мнения: 295
veselina_s_p точно това червило не е от най-трайните, но Артдеко имат фиксатор за червила. Плътно е и придава обем. Купих ги от вносителя на марката в кв.Стрелбище.

# 712
  • Мнения: 2

Хубави ли са червилата на Артдеко - дълготрайност и плътност имат ли? Ти от къде ги купи? Аз съм си харесала няколко неща от каталога им, но по моловете зареждат много малко от асортимента им  Tired

Също така го има и в този мол, който е на цариградско шосе, с Карфур- магазин! Още от входа има един огромен козметичен магазин- там ще намериш доста продукти на артдеко Simple Smile

# 713
  • Мнения: 3
Показаното червило на Арт Деко е много хубаво - има Арт Деко в мола на Цариградско шосе в Дъглас, втори етаж Peace

# 714
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612066.new#new

Последна редакция: пн, 19 сеп 2011, 23:34 от TheBlackWidow

# 715
  • Мнения: 2
Това, което аз ползвам за измиване на лице е http://avon-star.com/images/categories/simply%20delicate.jpg (знам, знам, че е за нежните зони Stuck Out Tongue, но точно поради ниското му рН го ползвам за лицето ми ), като се изчиства и оставям с чувство на свежест- каквото рекламират по ТV със скъпите им фирменски продукти...Не ми трябва много скъпа козметика, а вода!!! Друго- балсами на МАС, скъпи са, да, но един такъв ми трае около 3 месеца с нанасяне всеки ден о..n-ти пъти Simple Smile От заплатата все ще си отделя за балсамчета : )
За коса- маска от свинска мас преди миене, която трае около 3ч и шампоан http://www.google.bg/imgres?q=%D1%81%D0%BA%D1%8A%D0%BF+%D1%88%D0 … =1t:429,r:30,s:32 ( преди 4 год. се беше стигнало до там, че да купувам перука, но една моя снаха ме насочи към гореопоменатият метод) Simple Smile
Това е моята козметика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт