Отговори
# 60
  • Мнения: 17
Хай мацки и бебоци!

Вчера и днес нямам много време, защото се занимавам с нашата сделка. Все пак вървим към купуване на апартамента, който харесахме, но всичко се оказа много усложнено. Та да видим дали ще стане работата. Mr. Green

Захранването не го мислете толкова- смело напред, дори да се сбърка нещо, всичко е наред. Аз например наруших основен принцип от недоглеждане и вкарах едновременно две нови неща - броколи и ориз. Ама като не догледах, че всъщност броколите на Хип са с ориз. Е, и какво от това. Вчера дадох огромно количество оризова каша с пюре от тиква- ами детето му се услади и тска хубаво хапваше, че беше грехота да го спирам. Изобщо вече всичко е пълна каша, но вървя както детето си иска и мисля, че това е по- важното.

Вода момата не пие, а в кашата слагам преварена чешмяна.

От време на време стерилизирам биби и помпа за кърма.( Само това ползвам Party)

Евридика, почти ме просълзи твоят разказ. Много обичам кучета и винаги съм си мислела, ча са много умни същества.

Ади, радвам се, че си добре.

Надеждата, твоята Борянка ми е много миличка. Сигурно сега вече ще и дойде апетита.

Страхотни номинации! Лори! Hug  bouquet Heart Eyes
Предлагам Мони на Джобното, Борянка и Бобо за бебенца- герои, заради страхотното им справяне с предизвикателствата.

Булката номинирам за най- готина мерудия.

Вени, честито! Да си много щастлива и обичана жена!

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 17:50 от happy-mamma

# 61
  • Мнения: 426
Бобъра е страхотен, невероятен сладурко  Hug Лили къде сте крили тази усмивка?

Мъро ми е любимец, каквото и да казвам е излишно просто. Такива са сладурковци с батито!

Приз за най-капризни мацки-Борянка и Даниелка-вече го получиха на първа стр.   bouquet

Аз номинирам и Вики на Примаверката към най-всеядните деца-пък да видим накрая  hahaha Мойто бобче ми е протеже  Wink

Снежи дава номинация за Бобърчо на Лили за най-послушно дете-Лили много си го била хвалила тоз Бобо.
Примаверката и тя да пише  Hug Чакам с нетърпение!
палчета за Албенка и салатката!

ааааахахаха Хепи Ви изпревари за мерудията  Hug с номинацията си
Естествено, че е за Булчето

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 17:28 от loryn

# 62
  • Мнения: 65
Пиша,пиша  Hug 
Не съм писала от доста време , но ще наваксам  Hug 
Първо да ви кажа за моите притеснения ... Ходихме на консултация при неонатолога , направи обстоен преглед на Вики и се оказа , че е  с понижен мускулен тонус. Изписа ни невробекс за 1 месец по 2 пъти на ден. Обясни ми жената , че това е нормално за недоносени бебета. После я изтеглиха и се оказа , че е качила за 2 седмици 100 гр  Shocked . Сега сменихме млякото , че не го харесваше и явно е било от него некачването. Друго , друго ...Започнахме глутена от 8 дена вече.
вода Не преварявам отдавна ...ползвам розова девин.
стерилизация Все още по 1 път на ден.
А хемоглобина и е 132  Simple Smile ако не съм писала вече.

Лили страхотно усмихнато бобърче  Hug
А сега да си кажа предложенията за номинациите:
Февруарска муза -май се знае кой е  Sunglasses
Пълна къща (номинация за многодетна мама)
Развълнуван диригент (за най рошаво бебе по рождение) и не на последно място
Бебета герои - тук номинирам и моето , Мони на Мими Джобното , Бобо на Лори  и Борянка на Надеждата
извинете ме за грешките  Embarassed

# 63
  • Мнения: 186
Ехоооо - здравейте чак следобед/едвам сколасах да седна... LaughingHug

Нямам много време, довечера ще се вредя, че пак тръгваме навънка...Честит рожден ден на Вени само да кажа набръже... Wink



Добре, че Лори се захвана най-после с тези номинации - само си говорехме иначе   smile3501

# 64
  • Мнения: 17
Примавера, радвам се, че си тук! Hug разбира се, Вики е бебе- герой, категорично! Както и талисманчето ни Мартинка! Можем да добавим и другите рано появили се бебоци.

Мецанка, дано всичко да е наред с Албенка! Praynig Докторите понякога много се изхвърлят. #Cussing out

Снежи, честита ви първа кола! Страхотна е!

Тодорче, леко пренасяне! Heart Eyes

Тонито Hug

Пак нещо пропускам, но ме зоват и трябва да спирам Sick

# 65
  • Мнения: 103
малко спам ,ама някой може ли да ми каже сайт за маркови парфюми (ама наистина маркови)  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 4
Бобчо мисля че Мария-М беше много наясно с марковите парфюми и Хепито, май  newsm78 Дано се включат скоро и ти отговорят  Hug

Поздравче  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 2 590
малко спам ,ама някой може ли да ми каже сайт за маркови парфюми (ама наистина маркови)  Rolling Eyes
В Мегашоп и в Гет.бг са наистина маркови и свестни, не като онези всичко по 100 мл за 30 лв  Mr. Green

Това за бг сайтове или търсиш чужбински?

# 68
  • Мнения: 103
ами сега гледах в ибей и има това което търся, за 62 паунда, а тук в един сайт го намерих за 72 лв. Става дума за 100 мл мъжки парфюм  Rolling Eyes , та се чудя какво да правя

# 69
  • Мнения: 16
Тодорка Боева, Тотони, мерси за бързото откликване! Аз преди полета ще гледам да съм нахранила дзверо, ама тъй като нищо се не знай, искам да разполагам, ако е възможно с водичка и мляко... Въпросът е дали прахообразно да си го нося, или преди да се вмъкнем на контролите да го направя в шишето му  newsm78  А вас карали ли са ви да опитвате нещо?

Чао ви, че на всичкия калабалък, и гости ще имаме тази веЧер  #Crazy

До скоро, пък да не говорим колко още имам за изчитане...  Embarassed

# 70
  • Мнения: 10
Хелооууу мами и бебчета!
Отчета от ДК днес е: 7650 гр (+450) и 67 см (+2). Биха му две ваксини и почти не плака. Всичко е ок. Все още е само на АМ, по препоръка на док ще изчакам да навърши 6 месеца.
Евридика много ми стана мъчно за милата душица!  smile3518
По темите, които запомних:
вода - както и преди съм писала приготвям млякото с бебешка вода - не я преварявам, но мисля от другия месец да сменя с розов Девин. Все още стерилизирам шишетата след всяко хранене /май аз съм единствената  Crazy /, но честно казано го правя по навик  Blush
 Лори номинациите са супер  newsm10 Моя Теди е за приза най-рошаво бебе  hahaha

# 71
  • Мнения: 0
Мами,БЛАГОДАРЯ за стиснатите палци и положителната ви енергия!  Hug Hug Hug
На Албена всичко й е ОК,ставите са й много добре,можело вече да я слагам подпряна на възглавничка,на 45 градуса в количката и да й купя бънджи да си вилнее...
С детенце нямам ядове,ма милото ме направи на трътка,че се връзвам на всеки и тичам по всякакви доктори.Много ме скофти,вместо да се радва,че всичко е ок,той ми бучи как можело да се връзвам на всеки!
Сори за кофти поста,ма много ми е криво!
Лека вечер и много целувки на всички от мен и Албена!  Hug

# 72
  • Мнения: 103
  #Cussing out  bash

току що свеки ми каза че щяла да ходи на семинар на морето за 5 дни, точно когато сме на сватба
  #Cussing out #Cussing out #Cussing out направо ми иде да я убия тая женица
не стига че 1 месец в годината е отпуска (август), не стига че 10-12 дни ще е на балкан, ами и през отпуската на семинар на морето ще ми ходи, иде ми да я хвана за гушата

ако ме няма да знаете че съм в затвора  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 73
  • Мнения: 991
БЕНИ! БЕНИ!
Браво на момичето, а на майка му и аз ще се карам!  Naughty

Мушвам тук една номинация и за нея в категорията "Честни сини очи"!  Mr. Green

Бобчо, недей, ще те карат да я лежиш като за човек!  Joy

# 74
  • Мнения: 4
Здравейте, сладуранки  Simple Smile
Ние сме при свекървата вече, тук не сядам много на компютъра и съвсем ви изпуснах края.
За номинациите - можем да се кандидатираме за бебе с най-буен растеж. Роди се 2,900 и 46см, а на 5 мес. и 10 дни беше 8,500 и 69см  bowuu. Днес гледах снимки от началото... такова мишле миниатюрно е бил, а сега какъв ми е пухкавелко  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт