Зъбки показвайте се вече и не мъчете Януарското човече (19)

  • 25 817
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
Само ние ли не сядаме Sad

и ние  Peace  просто сме от мързеланковците  Mr. Green

Клечеее,  Hug

# 31
  • Мнения: 142
Клечо  bouquet
И Никол още не сяда сама, то даже от скоро я слагаме и подпряна и в седналото положение на количката.
Честита половин годинка на Макси

# 32
  • Мнения: 2 376
За сядането - нормалното е до 9 м да се научи да сяда. Както свеки казва, колкото по-късно, толкова по-добре за ставите Simple Smile). Топчо успя вчера да се надигне до някакво полужение, но от кикотене се изтъркаля Simple Smile))
От днес : 8400/67/44 (+300/+2/+1)
Дадоха ни талон за изследвания. Които се чудехте като мен за изследванията - измислихте ли го?Ще ги правите ли и къде? Малко са лаборантите, които знаят как да вземат кръв на бебе. Затова питам.

# 33
  • Мнения: 93
Привет мамита,

аз не пиша, дето се вика от липса на интересни теми  Laughing
Анабела ние ще сме септември  Sad, нещо програмата ни е много нагъсто и няма да успеем август да идем до Ахтопол, че се задават едни празненства при мене  Wink

ние също не сядаме, ама това най-малко ме притеснява, а и зъбче си нямаме още, ама все тая.. ще се покаже

Агент машала, както се казва на канадската закусчицата


кръв и урина дадохме вчера, ама днес не успях да ги взема, та утре

и последно, че стана дълго, я пак който иска да си сподели режима на хранене, най-вече ме интересува следобед какви каши предлагате, че ние още не ядем плод и се чудя как да и разнообразявам папането newsm78

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А доволна ли си от тях? Наистина ли не пропускат вода навътре?
аз съм доволна до толкова, че ако свърши голяма работа, тя ще си остане в тях. При нас вода на вътре пропускат. Тези които аз имам обаче са от 10-16кг (още от баткото са ни останали), но в ДМ ми дадоха рекламни на Бейбилов (до 9кг) .... е ми като излезем от морето/басейна си изкарваме по 0.5л. вода сигурно Crazy
Миналия ден още в къщи му ги сложих, по пътя се беше напишкал и беше мокро и на вън ooooh!

П.П. Тези на Либеро ми харесват обаче повече - по-меки са Peace

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 12:52 от ViFresh

# 35
  • София
  • Мнения: 561
Запис  Peace
Клечо  Heart Eyes благодаря!!

# 36
  • Мнения: 2
Благодаря за посрещането:)!Записвам се и аз в новата тема,а може ли да ни добавите и нас отпред,на първата страница?
За сядането Биско вече седи,но сам почти не се изправя,само ако е в количката полегнал се набира и сяда,и почва да ръфа дръжката,или я държи.Вози се седнал продължително време,без да се обляга,но сам от легнало положение не е сядал,и дори не се е опитвал.
За следобедното хранене все още нямаме такова,мисля от другата седмица да му давам по малко плодово пюре следобед.То трябва и каша сигурно,ама нея май по нарядко ще я давам,че той ми е малко едричък,почти 10 кг е.Иначе хемоглобина му е 120,педиатърката каза че е добре,но да сме почвали с месото.
Хубав ден на всички мами и малките бебчовци!

# 37
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Anabella ,нашия тест беше само два дена.Размера ни беше 7-12кг.със сигурност не пропускат от вътре на вън,те са си памперси и с Таня съм ги ползвала като се отучвахме от памперса.Иначе не съм я топила цялата в морето.По скоро и ги слагах да не и влиза пясък по дупето,че после трудно се мие Laughing

Е Леприконче все забравям да ти честитя за малкото Българче   bouquet Hug

# 38
  • Сандански
  • Мнения: 72
Клечо   bouquet

# 39
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да си похваля Гарджето, току що заспа само Shocked Laughing
По принцип лягаме на леглото двамата и се върти докато не му се изтощи напълно батерията, този път викам "дай да погледна форума сигурно няма да заспи скоро" и е след няма и 10мин беше "отнесъл плувката" Laughing

За седенето - гледам го от 2 дена се опитва да се изправя и да седи сам.


жулиана добре дошла и от нас с леко закъснение  bouquet

# 40
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Да си похваля Гарджето, току що заспа само Shocked Laughing
По принцип лягаме на леглото двамата и се върти докато не му се изтощи напълно батерията, този път викам "дай да погледна форума сигурно няма да заспи скоро" и е след няма и 10мин беше "отнесъл плувката" Laughing

Ви все така де е от тук на татък  Praynig сега остава да му хареса и в количката и равен няма да има  Grinning

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Tired от кога го чакам това време ...... почвам да се отчайвам вече.
Миналия ден (преди да се приберем) на Стадиона една майка с момиченце м-у 1.6г.-2.5г. му вика "Айде да тръгваме" - гушна го и потеглиха ..... уби всичките ми надежди тая жена Crazy

# 42
# 43
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, честити месечинки на бебчетата.
Лия прави опити да сяда и скоро ще успее. Върти се по корем, а от днес и от корем на гръбчето. Ех, времето летииии

# 44
  • Мнения: 68
 Тути мерси, сега учим "Аз съм българче", но Райчето само се хили - на шега го взема Simple Smile
 Бире, честита половин годинка  beer

Общи условия

Активация на акаунт