LA REDOUTE.FR - 203

  • 46 357
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
В тази информация на Смарт изрично е отбелязано, че между 25.07 и 15.08 няма да могат да взимат поръчки от пункт:
http://www.smartdelivery.org/bg/novini/vazhna-informatziya.48.html

# 46
  • София
  • Мнения: 1 014
   Ако никой не я вземе от пункта ще се върне при тях и ще ти върнат парите.   bouquet

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 128
Моми4ета...клин4етата от 0.50 от днес поръчка -стоят на 3 стъпка....това зна4и 4е са отказани,нали....  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 1 209
Благодаря на Ева за темата   bouquet
Отчетох се само с три поръчки на това намаление и точно сега, на последната ме изненадаха ларедутци  newsm78
Та, имах поръчан касовият апарат, едно халатче на Вертбаудет и детски потници, с код за бялата чанта.
Естествено халатчето стоя, стоя на втора стъпка и ми го отказаха, а останалите неща разделиха на две. И за двете ми изпратиха колис номер, но апарата ми е на 5-та стъпка, а потниците и чантата на 4-та. Дотук добре. Сега видях, че днес са си изтеглили само парите за касовия апарат, а останалото е върнато по картата ми. /не плащам с пейпал/.
Някой да е имал подобен случай? Имам колис номер за артикулите на 4-та стъпка, т.е. за потниците, пътуват нещата, а парите за тях са ми върнати обратно  ooooh!


Ев,благодаря !   bouquet Hug Heart Eyes

На това намаление имах разделена поръчка на две.Блокираха ми първоначално цялата сума,после изтеглиха парите за едната част и  отблокираха другата.Честно казано и аз се шашнах ,защото поръчката беше за 100Е с доставка до БГ.Реших ,че пих една студена вода като платих доставката за по-малката част от поръчката,но на следващият ден си изтеглиха парите и за втората част.
Предполагам ,че до ден ,два  и при теб ще си дръпнат парите. Peace

Моми4ета...клин4етата от 0.50 от днес поръчка -стоят на 3 стъпка....това зна4и 4е са отказани,нали....  bouquet

Да,отказани са. Peace Колко бройки пусна ? Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 00:08 от tedichka07

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 128
Ами 4-за мен и сестра ми,ама.....на вси4ки ли са отказани Embarassed

# 50
  • Мнения: 310
Чакам още една поръчка с обсъждани неща и едни хубави сандали ,дано не ги объркат ,като номер,като предните,че не ми се обяснява в любов с ларедутци.
Това ,май е от китайците ,така ги вързали. Thinking,че и са 18Е
Получих,едни балеринки от естествена кожа,харесах си ги и са супер меки на стелката!Не сме ги обсъждали и са на същата цена,когато беше намалението.

http://www.laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=32421857 … s=2_n_pediconfort

# 51
  • Варна
  • Мнения: 730
Оф, и аз с въпрос.....
Имам поръчка от 18.07, фактурирана на 22.07 и пусната вчера на ДХЛ. Днес, обаче виждам, че ми е отказан един артикул и имам инфо за него в "remboursement", и че ще ми върнат сумата.  А вчера всичко беше ок и беше изпратен newsm78, чак и във фактурата го имаше, а днес вече го няма във фактурата.
Сега какво - няма да си получа нещото, нали? Жалко, беше един бански за моя милост, но карай......догодина  Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 1 209
Ами 4-за мен и сестра ми,ама.....на вси4ки ли са отказани Embarassed

Принципно отказват неща с един и същи размер и цвят.
В началото на намалението имам еднакви неща и ми ги фактурираха,но не бяха от най-търсените. Grinning
Аз пуснах два черни сахарина №38 и естествено ми отказаха 1бр.
Така беше и на мин.намаление.Пусках оригами чаршафи по няколко бройки те ми фактурираха до последно само по 1бр.

# 53
  • София
  • Мнения: 35 173
Благодаря и ...запис Blush
Евелин, знаеш си  bouquet Разкоша ти е признателен Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 1 209
Оф, и аз с въпрос.....
Имам поръчка от 18.07, фактурирана на 22.07 и пусната вчера на ДХЛ. Днес, обаче виждам, че ми е отказан един артикул и имам инфо за него в "remboursement", и че ще ми върнат сумата.  А вчера всичко беше ок и беше изпратен newsm78, чак и във фактурата го имаше, а днес вече го няма във фактурата.
Сега какво - няма да си получа нещото, нали? Жалко, беше един бански за моя милост, но карай......догодина  Wink


След като имаш инфо в Suivre mes remboursements няма да го получиш. Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 730
Благодаря, Тедичка!   bouquet Надявах се на чудо......ама не би hahaha
Основанието им за връщане е това: "ARTICLE MANQUANT", само дето не можах да го преведа. Не, че има значение де.....
Лека нощ, момичета!

# 56
  • Мнения: 294
и аз с няколко въпроса към тези които са връщали неща.Поръчах си една рокля но ми е малка и искам да я заменя с по голям размер,но сега е на по висока цена отколкото съм я купила.Ако ми я подменят дали ще доплащам разликата.Четох за връщането на артикулите,но не разбрах на кой имейл да им пиша и дали ще има проблеми да им я върна от България след като съм я получила на френски адрес -ползвах превозвач

# 57
  • София
  • Мнения: 35 173
и аз с няколко въпроса към тези които са връщали неща.Поръчах си една рокля но ми е малка и искам да я заменя с по голям размер,но сега е на по висока цена отколкото съм я купила.Ако ми я подменят дали ще доплащам разликата.Четох за връщането на артикулите,но не разбрах на кой имейл да им пиша и дали ще има проблеми да им я върна от България след като съм я получила на френски адрес -ползвах превозвач
Когато връщаш артикул по твоя презумпция- ти ще заплатиш разходите по това. Роклята няма да ти я подменят, а ще ти изпратят ваучер.Ако, държиш да я имаш, ще трябва да я платиш на цената от сайта към момента. Тоест- не си струва Mr. Green/пробвай при размените/
Иначе, пиши на контактната форма от 1-ва страница и чакай указания....ако, държиш да я връщаш

# 58
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Liubi-liubi, няма какво да и се съсипе на блузата. Ще преценя колко да взема отстрани и отдолу ще я отрежа, но права, че този овал няма да го докараме.

Hrisy, Zizy2, въобще не съм обърнала внимание, че дънките са за  слаби деца, но добре че е така, че моите са дребнички и всичко, което купувам им пада от дупетата. Сега само ще корегираме дължината.

# 59
  • Мнения: 356
Получих поръчка с момичешки дрехи р-р 114.
Лотовете блузки http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-enfant-fille-(lot-de-2).as … e=1&pos=7_n_n - тънички, обикновени блузки, от които съм доволна.
Този панталон: http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-morpho-standard-uni-ou-im … e=2&pos=8_a_n е неприятна изненада. Очаквах летен панталон, а е от плътна материя, като дънкова. Ластикът в колана е по-къс от необходимото и го държи набран, без да е пристегнат от копчетата. На всичко отгоре има дефекти в ушиването на гайките  ooooh!
Тази рокля http://www.laredoute.fr/vente-robe-manches-courtes-enfant-fille. … rpage=1&pos=1 пък има изпуснати бримки на едното джобче.
За съжаление затвърждавам мнението си от предишното намаление, че когато снижат значително цените на детските дрехи, всъщност предлагат дефектните от тях. Тогава ми изпратиха ваучери заради такива дефекти, без да поискат връщане на стоките. Надявам се сега да направят същото.

Общи условия

Активация на акаунт