LA REDOUTE.FR - 203

  • 46 398
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 342
Katia13, мисля, че Мама Цо е искала да каже, че кръстникът ви е за Л-размер халат и, че за халат спокойно можеш да заложиш на по-големия от двата размера, между които е човека, а не че размер 50/52 =Л.  50/52 размер съм виждала само при мъжките якета да отговаря на Л. Обърни внимание, че повечето (не ги проверих всички) цветове на този, за който си дала линк ги дава налични след 2 или повече седмици. Успех.  Peace


благодаря ти mama mravka , сега разбрах Sad .Аз така или иначе щях да взема "л" за кръстника след като носи "м" или "л" ,но въпроса беше "л" на какво отговаря специално в халатите ..?Sad
п.п. видях ,че са на доставка 2 седмици ..мислех да му купя още нещо /чакам само да каже какво иска ,тъй или иначе кръщава две деца и е редно да са два подаръка ../ ,така че на самата дата и да не е дошъл халата да не съм без никакъв подарък,а халата ще му го дам веднага щом дойде/разбира се надявам се да е до кръщенето все пак/ миналата седмица направих поръчка и днес ми казаха че вече е дошла,а голяма част бяха на доставка 4 дни/  само незнаят още какво точно от всичко е дошло в офиса на смарт/ ,и ще мога да я взема вероятно до 1-2 дни от петит ..сега явно ларедут действат доста бързо ,на това разчитам  Confused и за халатите

# 76
  • Мнения: X
МИГЛЕНА СТОЯНОВА от Горубляне,
ако пише тук да ми драсне ЛС. Съжалявам за спама, но пратката й са я пуснали до мен, незнайно защо...

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
И к`во сЯ? Всички сте получили само моите неща ги няма  Crossing Arms
А уж са ми изпратили франсето вчера имейл за изпратени по еконта неща.

Имам питанка: сутринта пуснах една поръчка  с неща на Вербодет  Crazy и 2 други артикула. Другите артикули са на стъпка 4, а "специалните" им неща са на стъпка 2 - Facturation. Това означава ли да забравя за тях?

ПП: Благодаря за новата тема   bouquet

Нищо не се знае - зависи от настроението им - едно яке така го получих, други неща пък са ми отказани...

# 78
  • Мнения: 493
Не мога да платя и това е  ooooh! , дава ми дамата с шапката при всеки опита да продължа напред  ooooh! Идеи  Rolling Eyes смених браузъра, компа...... сумата ми е над 10е

# 79
  • София
  • Мнения: 1 210
Не мога да платя и това е  ooooh! , дава ми дамата с шапката при всеки опита да продължа напред  ooooh! Идеи  Rolling Eyes смених браузъра, компа...... сумата ми е над 10е

Пробвай от друг акаунт. Peace

Получих днес няколко неща ,но съм най-доволна от мъжкото яке от 4Е.

http://tedichka07.snimka.bg/other/laredut.444546.24415679

Хубава изработка.Мислех ,че е доста тънко ,но се оказа ,че има подплата и ще е подходящо за студена есен или по-топъл зимен ден.

# 80
  • Мнения: 324
Здравейте има ли някой който е получавал от тези халати ?
http://www.laredoute.fr/vente-peignoir-kimono-350-g-m2.aspx?prod … =1&pos=21_n_n
Интересува ме за мъж размер "м" ,"л" /не ми даде точни обиколки Sad/  по таблиците с размерите се ориентирам,че май му трябва 50/52...
Поръчвала съм 50/52. Ако все още ти трябват размери, пиши ЛС. Но е доста голям - стана на жена, която носи горно 56 от Талисийм, даже спокойно го прехлупи.
Ева, изпращам ти торта от цветя като благодарност за темата   bouquet

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 23:30 от Слънчогледка

# 81
  • Мнения: 85
Здравейте,искам да попита някой дали се е сблъсквал с подобен проблем.Имам направена поръчка на 21.07 за 16.99 Е,парите са изтеглени и нямам отказан артикул.Днес проверявам статуса на поръчката и ми излиза още една  нова поръчка от 29.07 за 188 Е.Като разгледах видях,че са два артикула ,които съм поръчала за 1 Е, а сега се появяват като нова поръчка с нова доста висока цена.Какво ще е това нещо? newsm78

# 82
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При мен се появи това:


Commande réalisée le 27/07/2011
pour un montant total de : 0,00 €
Mode de réglement : PAYE D'AVANCE
Consulter le détail de facturation

Total articles Aucun
Fermer le détail de facturation
Nom de l'article    Statut    Prix de vente    Réduction    Offre spéciale    Prix final
 
DEBARDEUR EN COTES
Coloris : ECRU
Taille : 126
Ref : 3842525
Quantité : 1
Vendu et expédié par :
La Redoute
Epuisé depuis le 27.07.2011     12,90 €   
    
L'offre 66060
est appliquée
    12,90 €

Нямам поръчка от тази дата

# 83
  • Мнения: 493
Да не сте се регистрирали с билинг и деливери адрес на превозвача и да виждате чужди поръчки  newsm78

# 84
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Не съм.
Сега видях, че в поръчката от 17.07. имам анулиран същия този артикул.

# 85
  • Мнения: 90
Имах пратена поръчка до пункт по време на намаленията. Не успях да си взема поръчката и поисках  да ми пратят ваучер на мейла за стойността на поръчката. Получих това
Rappel de votre numéro de dossier : 2344801-1311627576         
           
     Bonjour Mme Asenova Mariana Kasabova,

You informed me that you saw online that there was a voucher.

There is no voucher. The 2 parcels were not delivered and are on the way of the return to La Redoute.

Without awaiting any longer, I reimbursed your credit card of the amounts of 17,47 € and 25 €.

Regards.         
               
     

Je reste а votre disposition, Mme Asenova Mariana Kasabova, pour tout renseignement complйmentaire.
        
     Cordialement.         
     Sabine,
Relation Client du site www.laredoute.fr    

Нямам възстановена сума в картата, с която платих.
Въпросът ми е, дали все пак ще ми пратят ваучер???      
   

# 86
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Зарита с Пейпал ли сте платила или директно с карта?
Имате ли датата на която са ви върнали парите по тяхна информация?

# 87
  • Мнения: 90
Платих с карта, а знам че пари връщат само с пей пал. Затова се учудвам. А дати и информация нямам никаква.

# 88
  • Мнения: 775
Момичета  Hug , от Редут като връщат пари например за липсващ артикул или друг вид компенсация чрез ПейПал, веднага ли ви се отразяват по сметката в ПейПал? Защо от 2 дни твърдят че са ми върнали сумата В ПейПал, даже и на mes remboursements излиза че сумата е върната, но в ПейПал нямам нищо newsm78 До сега от ибей или друг вид магазини, като съм получавала рефънд винаги се отразява на секундата и получавам мейл и се отразява и в ПейПал...
При вас как е?

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Hrissy, сумата би се отразила в ПейПал веднага само, ако е била преведена от ПейПал акаунта ти, а не от картата чрез ПейПал.
В случая, сумата ще ти бъде възстановена по картата след 3-5 дни.

Общи условия

Активация на акаунт