Коя е любимата ви рок група?

  • 49 999
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 688
Разбира се - Anathema, макар че едва ли в близката делта околност някой ги е чувал.
Друго твърде любимо нещо - Diary of dreams.

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 07:21 от Anathema

# 31
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тези харесвам

# 32
  • Мнения: 442
И Def leppard също.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 374
 Heart Eyes Slipknot, Godsmack, AliceInChains, Pearl Jam, U2, System of a down.

Освен това се кефя много на Ник Кейв, Еминем, Секс Пистълс, Шаде.
Изобщо аз съм си мома метълка от 20 години, но реално слушам доста разнообразна музика. Класическа също, обожавам Чайковски, Лист, и Брамс.

Ей тази песен например винаги ме размазва:

https://www.youtube.com/watch?v=LnHoqHscTKE

# 34
  • Мнения: 428
Като чуя за Рок съм като дете в сладкарница- всичко обичам, всичко ми харесва- Рок завинаги. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Иначе дълбоко докосват душата ми Пинк Флойт, Гънс, Менолар, Найтуиш, Камелот... и за десерт си оставям двама огромни музиканта Ози и Дио
и разбира се всички, всички... как може човек само една рок група или музикант да си избере,,, н е в ъ з м о ж н о  Naughty

# 35
  • Мнения: 428
Heart Eyes

Ей тази песен например винаги ме размазва:

https://www.youtube.com/watch?v=LnHoqHscTKE

прекрасна!

# 36
  • Мнения: 0
Сигнал!   bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 419
Не е честно на въпросът коя е любимата ви група, да отговаряте с 5 реда изброени имена... Все пак не се пита кои групи харесвате  Mr. Green

Отговарям - Whitesnake  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 499
Guns, без съмнение! Много групи харесвам, но с Гънс пораснах, те са ми в сърцето и душата! Когато ги слушах в Белград просто не вярвах, че това ми се случва на мен, толкова щастлива бях!

# 39
  • Мнения: X
Нямам само една, невъзможно ми е  Laughing Europe, Toto, Def Leppard, Van Halen, Iron Maden, Guns'n'Roses, Queen, AC-DC, Aerosmith ( очертава се концерт юни месец ), Bon Jovi ( но предимно по- старите албуми, нещо напоследък забиха на вълна Майли Сайръс...), Skid Row....Има още мнооого, но това са ми най- любимите. Също и Michael Jackson  Mr. Green . Най- новото ми попълнение в любимия списък са H.E.A.T - шведи. Правят невероятен рок! Другата седмица- концертче   superuu А есента на Rolling Stones.

# 40
  • Мнения: 15 379
Куин са ми най-старата любов Heart Eyes.
Обичам Рамщайн, други алтернативни немски групи, които главно отиват към дет и индъстриъл, финландските групи ми допадат - Размус, Найтуиш, Негътив, Соната. Обичам и Корн, Дер Боте, ХИМ.
Харесвам и старите групи - Юрая, Пърпъл... Мейдън, Металика, АС DС... и още много, много..

# 41
  • Мнения: 23
От рок групите определено любими са ми Scorpions. У нас се слушаха семейно.

# 42
  • Мнения: 6 362
Повечето може да са го виждали вече...

Познайте групите Grinning

# 43
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аххх, интересно, хайде да се пробвам Laughing
На първо четене:
1. Guns'N'Roses
2. Sex Pistols
3. Radiohead Heart Eyes
4.
5. Smashing Pumpkins Heart Eyes
6.
7. Alice in Chains Heart Eyes
8.
9.
10. Red Hot Chilli Peppers Heart Eyes
11. The Doors newsm78

# 44
  • Мнения: 263
6. Rolling Stones
9. Led Zeppelin
11. Може да е и 3 Doors Down

За 4 и 8 не мога нищо да измисля   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт