Фотография - 65та тема

  • 37 560
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Бостън
  • Мнения: 13 518
Днес! Стрийт фотография! Безплатно, а който не може да отдели време нощем повтарят пак...

Creative Live Online Event: Lighten Up and Shoot with Mikey & Andy
http://www.creativelive.com/courses/street-photography-lighten-up-and-shoot

МНОГО ИНТЕРЕСНО
FREE Photoshop CS5 Intensive with Lesa Snider
Септември 20-23'2011
http://www.creativelive.com/courses/photoshop-cs5-lesa-snider

!!!Please note that all times are represented in Pacific Time Zone!!!


B.-6575 by Agent Provocateur 007, on Flickr

Последна редакция: пт, 29 юли 2011, 21:15 от Agent Provocateur

# 16
  • Мнения: 521
Запис и от мен с една заря от Монако.
Има още на който му се гледа, ще пускам и още, много беше красива и много дълга.


Monaco firework by Тracy-T, on Flickr

# 17
  • Мнения: 356
Мнооого се извинявам за спама, но не мога да разреша един проблем т.е. не мога да влизам във Flickr от няколко дни. Аз ли нещо съм сгафила, че ми е от скоро регистрацията там или е нещо друго  newsm78. Та дори и вашите снимки тук ги виждам просто като линк със заглавието, а пробвам и от двата компютъра.
А и мислех, че е някакъв временен всеобщ проблем, но като гледам вие го нямате явно.

# 18
  • Мнения: 3
Malenna, респ. Билянка, снимала съм ти витрините на Carnival Kids в  The Mall на Hermes Park- искаш ли да ти ги пратя?

# 19
  • София - град
  • Мнения: 141
Записче с нещо вече старо. Тази вечер е пътувам към моренцето дано има какво да се снима   Laughing

# 20
  • Мнения: 571
Запис и от мен  Hug

# 21
  • Мнения: 6 039
Трейси, била съм преди години в Монака на фестивал на фойерверките, беше състезание всъщност - уникална красота часове наред. Оттогава не мога да се зарадвам на зарята във Варна))))))

Нинка,много ти благодаря, прати ми ги на info@mamanamalena.com  Hug

# 22
  • Мнения: 521
Малена, точно това беше сега - част от това състезание. Вчера беше втората по ред държава, първата (Канада) е била даже още по-яка. Третата е след седмица, за съжаление ние вече няма да сме тук Sad

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте, запис в новата темичка  Grinning
Само красоти пускате, пък аз май напредък нямам, въпреки че усилено чета и с интерес ви следя. Grinning
И пак въпрос- Добър избор ли е НБУ, със специалност фотография? Усилено се старая да имам някакво ниво като отида там, но все повече хора ме разубеждават! И друго - работа като фотограф в полицията или криминална фотография има ли?

Една снимка от мен  Grinning (ще се радвам на критика)  Grinning

http://www.flickr.com/photos/63412178@N08/5973753267/in/photostream/ ето линк към фликър  Grinning

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 01:37 от elety9730

# 24
  • Мнения: 2 122



трейси- много красива заря
ели- много хубаво цветно бебе Simple Smile
приятно изкарване на всички почиващи  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3
elety9730, опитай да качваш във Фликър и оттам с линк да постваш тук.

Така е трудно да се разгледа добре кадъра. На пръв поглед ми прави впечатление,
че хоризонта ти минава точно наполовина през кадъра, което не е много добре.
Използвай 1/3 или 2/3 от кадъра и нека е там. В случая ти се получава едно голямо
празно, макар и с хубав цвят небе!

Относно НБУ и аз бих искала да получа малко повече инфо.
Колко е семестъра там?

Казаха ми, че в "техническия" е 200 лв, ( но май магистратура) и било много приятно!

Ти сериозно ли това ти се снима, за което си писала  Laughing?

# 26
  • Мнения: 0
Да взема да се запиша в новата тема и аз:)



Ейджънт, и тука да кажа, че  no retоuch  кадрите ти са  върховни  по моето скромно мнение:))
Пък Трейси с тая заря ме уби, аз  досега нямам  един свестен кадър на заря,  то не че съм имала свястна заря за снимане де Joy

Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 00:15 от Джали

# 27
  • Мнения: 1 593
срам не-срам, само гол запис  Embarassed

# 28
  • Мнения: 6 442
Аз със запис и да не ми се карате да си покажа това, което най-харесвам от 2-та тона снимки от последния месец  Tired



Ками и Дани by Christina Fidosieva, on Flickr

# 29
  • Мнения: 6 039
срам не-срам, само гол запис  Embarassed

фръц

Общи условия

Активация на акаунт