На 7 месеца пак почна да яде нощем

  • 1 137
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
О, при нас е също така.  Peace

На 15 месеца сме, отказахме нощното много рано, но откакти растат зъби си искаме млякото.
Амо успокоява го, явно го задоволява и се успокоява детето и спи.

Не се притеснявам, ще отмине.

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Този въпрос си го зададох точно преди няма и седмица! Вдигнах и само количеството на последното мляко с 30 мл, но не помага  Rolling Eyes към 4 часа започва една одисея. Пие вода като бездънна бъчва, унесе се за малко и пак се събужда. Така до към 7 когато нищо не помага и тогва и забърквам млякото.
Ще взема да и сложа бисквитка в последното мляко, но тогава с какъв биберон да го давам? Ще мине ли през същия размер на дупката?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 271
Моя син също започна пак да се буди гладен. Това е, защото вече не му стига само млякото за вечеря. Той пие по 200мл мляко и не може да събере повече в стомахчето, но обикаля с проходилката като луд по цял ден и явно вече има нужда от по-хранителна вечеря. От 1 седмица му давам супичка за вечеря и после мляко, преди да заспи и пак си спинкаме по цяла нощ. Peace

# 18
Здравейте мамчета,аз съм нова във форума и имам страшно много въпроси,но ще започна с въпроса по нощното хранене.Дъщеря ми е на почти 7 месеца и от 2 месеца се буди за нощно хранене по 2 пъти на вечер,пробвах с какво ли не,но докато не дам млекото няма заспиване,между другото ние все още нямаме зъбче,дали проблема може да идва от това?

Последна редакция: чт, 15 дек 2005, 17:06 от Vivi

# 19
  • Мнения: 2 672
моят се буди хиляда пъти на нощ, но това не значи че е гладен и че трябва да го блъскам с мляко.
Обикновено си търси биберона , давам го и заспива. и така 2-3 пъти- в най-добрия случай- на нощ

# 20
  • Мнения: 1 427
Здравейте мамчета,аз съм нова във форума и имам страшно много въпроси,но ще започна с въпроса по нощното хранене.Дъщеря ми е на почти 7 месеца и от 2 месеца се буди за нощно хранене по 2 пъти на вечер,пробвах с какво ли не,но докато не дам млекото няма заспиване,между другото ние все още нямаме зъбче,дали проблема може да идва от това?

Здравей и добре дошла  bouquetАми и Йоана прави така понякога.Мисля че има връзка със зъбките.Дано е само период Praynig

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
maria_dani, ти да не си майска мама Wink Защо не се присъединиш към нашия клуб на майските мами 2005  Flutter
Момичета, снощи сложих една бисквита в млякото. Малката се събуди чак в 7 сутринта  Mr. Green Дано да има връзка между спокойната нощ и бисквитата  Praynig Мерси за съветите не се бях сетила за това въпреки, че на баткото на тези месеци наистина за последно хранене давах мляко с бисквита, но съм забравила  Embarassed

# 22
  • Мнения: X

ами ако почне да реве зверски какво ще направиш? newsm78


Ако съм сигурна, че не и е зле и не се успокои от потупване, вода, гушкане, не правя нищо - оставям я да си реве.

Освен това, ставаше въпрос за игра, не за рев. Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
моят се буди хиляда пъти на нощ, но това не значи че е гладен и че трябва да го блъскам с мляко.
Обикновено си търси биберона , давам го и заспива. и така 2-3 пъти- в най-добрия случай- на нощ
Оооо, да! В никакъв случай не решавайте, че щом се е събудило детето, значи е гладно...... Naughty
 Винаги първо пробвам с вода, после му давам биберона и ако не заспи до половин час, значи е гладен.

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

ами ако почне да реве зверски какво ще направиш? newsm78


Ако съм сигурна, че не и е зле и не се успокои от потупване, вода, гушкане, не правя нищо - оставям я да си реве.

Освен това, ставаше въпрос за игра, не за рев. Wink

нямах предвид, че винаги като реве е гладен, но ако го оставq да реве без да му обръщам внимание се задавя от рев и понякога дори повръща. не всички деца са еднакви.

# 25
  • Мнения: X


нямах предвид, че винаги като реве е гладен, но ако го оставq да реве без да му обръщам внимание се задавя от рев и понякога дори повръща. не всички деца са еднакви.



Да не са - моята освен, че повръща, става на червени петна и изглежда всеки момент ще припадне, но нощем говоря тихо, такива работи, просто НЕ ИГРАЯ, всичко друго, давам и мляко, какво ли не, но не и игра.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
И ние си хапваме нощно време,за много кратко беше спрял,но после си продължи и ще му давам докато той иска,ако ще да е на 3 години.Приготвям си от вечерта водичка,та като се събуди слагам АМ подавам му шишето и си лягам,той го изпива,мята го на земята и е нок аут.И той доволен,и аз доволна.

# 27
  • София
  • Мнения: 499
Ние сме на годинка и това се случва при нас всеки път когато ни никнат зъби. Просто в такъв момент губят апетит и ядат малко през деня, затова си наваксват през нощта.Не се притеснявайте, един ден ще избият всички зъби и неволите ще свършат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт