Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 44

  • 29 599
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 052
Забележете как пада като талпа на леглото - това е първата му брачна нощ....в облака. Вече е стрелял с 2 куршума по любимата си от детството.

Тука жена му го събува и чака - а той и хвърля един къч и я изпраща в стената...

И така с възглавница на главата - не става нищо месеци наред.....

Голям артист....е нашето момче....Този филм в момента страшно върви отново при комшиите. Така искам някой да го преведе...Венера не се обажда....

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 2 229




http://www.youtube.com/watch?v=sUY0i8EDdZ4&feature=BFa&l … A844&index=23

по повод новата тема да влезем в нея с настроение

# 19
# 20
# 21
# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
БЛАГОДАРЯ ЗА СТРАХОТНАТА НОВА ТЕМА   bouquet  bouquet  bouquet ДА НИ Е ЧЕСТИТА И ПЪЛНА С МНОГО ХУБАВИ НОВИНИ ПОКРАЙ СЕРИАЛЧЕТО  Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 2 229



нашата"любимка"

# 25
  • Мнения: 2 229


хайде-който ще спи,да отива Mr. Green

# 26
  • Мнения: 12

                Забелязахте ли Катинка какво аватарче си е сложила - снимка на Енгин от Облака..!?  Peace


                Просто с изпълнението си в Облака тотално "нокаутира" фенките си... Помня и нашия капитан , че тогава "предаде" знамето !?
  Peace Joy Joy Joy Joy

E и целувката по дланта и облака - права си....И аватарчето ми е като прехвърлянето на процентите. Сега мога да ги разпределя така - 100 % за Енгин.

             love001  love001  love001  love001  love001  love001


# 27
  • Мнения: 2 229


Тази чаровно девойче галиба се усмихва на Керимчо Wink

# 28
  • Мнения: 12
Айде да ни е честита темата! Марианка браво мила, неуморна си!  Hug Hug Hug Hug Hug
Вчера ви сложиш едно приятно филмче, прегледайте го с девойката, която се ожени за Бура и във филма е булка. Сега ви давам друг - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=264711&hit=1  , за него казват, че е велик, аз лично ще го гледам довечера!



                 Гери , аз мисля , че го гледа !? newsm78 newsm78 newsm78
 

                 Аз отдавна го глътнах , мила !? Даже и Маца и повечето  момичета !? Ние го знаем - Любовта обича съвпаденията !?  newsm78
                  Аз го гледах от тук , мисля , че превода тук е на много по-високо ниво ако е правен от нашите момичета  !?
  Peace

                    http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=62914

# 29
  • Мнения: 12
Забележете как пада като талпа на леглото - това е първата му брачна нощ....в облака. Вече е стрелял с 2 куршума по любимата си от детството.

Тука жена му го събува и чака - а той и хвърля един къч и я изпраща в стената...

И така с възглавница на главата - не става нищо месеци наред.....

Голям артист....е нашето момче....Този филм в момента страшно върви отново при комшиите. Така искам някой да го преведе...Венера не се обажда....



               Мацо , много искам да го преведат !? Нали щях да пиша на някоя телевизия да го купи - само 29 епизода е !?  
newsm78

Общи условия

Активация на акаунт