Кукувици всякакви

  • 18 410
  • 171
  •   1
Отговори
# 105
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Ха, курвенско било  Laughing
Не , грозно е  Wink но пък на теб не ти дреме  Laughing

# 106
  • Мнения: 272
Но в кафе или на пейка не е, така ли?
Значи, може и в походката да е проблемът Wink

# 107
  • Мнения: 6 274
Трябва да си голяма кукувица, та да пушиш в движение. Освен това улицата е обществено място.

И?
Някои хора май са заболи нос в празните пространства около Русе и не се сещат, че Светът не се върти около "шосето отсам Русе".  Tired

По темата - не знам къде живеят повечето от вас, но някои разкази ме втрещиха.  Shocked ooooh!
След вашите истории, нашите мили съседи, дето си палят печка на дърва в хола, а другите пък си готвят в стаята и от конденза в комина текат сажди по стените на целия вход, направо ми се виждат безинтересни.
  Laughing

# 108
  • Мнения: 122

Ха, курвенско било  Laughing
Не , грозно е  Wink но пък на теб не ти дреме  Laughing
Кое му е грозното?
Гледката или къденето?
То и ти пушиш от аватара, но сме толерантни и не ти викаме "ходеща край Русе по банкета", нали!

# 109
  • Мнения: 2 811
Бях обявена за кукувица и странна, защото се движа в странни часове на нощта пеш. Еми, обичам да ходя пеш пък. Макар и вече да ме гони шубето. В интерес на истината, винаги съм била много ексцентрична и нежно и гальовно ми казват "лудичка".

# 110
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

То и ти пушиш от аватара, но сме толерантни и не ти викаме "ходеща край Русе по банкета", нали!
Ххахах от аватара  Joy малко е куковско да ме "обвиняваш" че пуша от аватара  Joy

Уви в действителност не пуша , разочаровах ли те  Wink


Мортиша   Hug нищо лично , разсмя ме  Grinning








# 111
  • София
  • Мнения: 3 099
Пушете си в движение, но да си знаете - не е читаво това. Wink По цял свят се приема за грозна гледка, особено за дама.

Разбира се, можете да го приемате за стереотип от минали век, което да ви утешава, но реалността не е в полза на такова едно поведение... И да, вие решавате, но не си забивайте главата в пясъка - няма как да е класно и нищожен процен хора подкрепят саскането докато ходиш.  Peace

# 112
  • Мнения: 6 641
Всички са си съвсем нормални около нас .
Освен последните ,които обиколиха всички апартаменти да попитат дали имаме нещо против да сменят входната врата/за тяхна сметка/ и ако имаме някакви изисквания да си ги кажем  Laughing


Какво лошо има човек да иска да живее по-красиво?  newsm78
Или щом не е затворено в хола, значи е лудост?
Ами именно ,че кой човек не иска да му е по-красиво и ново и ще откаже някой да смени входната врата .

# 113
  • Мнения: 116
Това ме подсети за един комшия.Загубил си ключа за мазето и сменил бравата.И вместо той да си извади един ключ,сега девет семейства трябва да си вадят.Еми не се прави така!Между другото разменям интересни съседи за по-"скучни"-хора с улегнали навици и традиции да се грижат за входа,който обитават.

# 114
  • Мнения: 3 405
Между другото разменям интересни съседи за по-"скучни"-хора с улегнали навици и традиции да се грижат за входа,който обитават.

Нашите са такива. Нямам какво да напиша по тема за пръв път  Laughing Ама не искам да ги сменям, макар, че един ден и това ще стане.

# 115
  • София
  • Мнения: 23 124
Между другото разменям интересни съседи за по-"скучни"-хора с улегнали навици и традиции да се грижат за входа,който обитават.
Казвай кого искаш - лудата от първия ни етаж, алкохолика от 4-ия или секстерминатора от 5-ия?  Mr. Green
Аз приемам когото дадеш, тъй като именно такива хора много ни липсват и ми е огромна болка!

# 116
  • София
  • Мнения: 2 217
кукувица е една моя позната, която е толкова вярваща и прецизна христианка, че бие мъжа си и не говори с грешници....Сериозна съм...Почти с никого не говори....

# 117
  • Мнения: 62
Всички са си съвсем нормални около нас .
Освен последните ,които обиколиха всички апартаменти да попитат дали имаме нещо против да сменят входната врата/за тяхна сметка/ и ако имаме някакви изисквания да си ги кажем  Laughing


Какво лошо има човек да иска да живее по-красиво?  newsm78
Или щом не е затворено в хола, значи е лудост?
Ами именно ,че кой човек не иска да му е по-красиво и ново и ще откаже някой да смени входната врата .

Е ти пишеш, че всички са нормални, освен тези, дето искали да сложат врата??
Т.е. наричаш ги ненормални, задето искат да освежат блока ви.

# 118
  • Мнения: 62
Пушете си в движение, но да си знаете - не е читаво това. Wink По цял свят се приема за грозна гледка, особено за дама.

Разбира се, можете да го приемате за стереотип от минали век, което да ви утешава, но реалността не е в полза на такова едно поведение... И да, вие решавате, но не си забивайте главата в пясъка - няма как да е класно и нищожен процен хора подкрепят саскането докато ходиш.  Peace

Е, аз пък се отвращавам повече от гледката на симпатични жени, друсащи кючеци, отколкото на такива, които пушат на улицата, па ако ще и качак да загръщат в крачка  Laughing
Каква глава, какъв пясък, комунизмът си отиде и е крайно сексистко тва за пушенето и жените. Чак смешно.

# 119
  • Мнения: 116
Tonkabonka,аз такива си ги имам Grinning Ама най-цветистия няма да го описвам,че той си има покровители.

Общи условия

Активация на акаунт