Кукувици всякакви

  • 18 416
  • 171
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 401
Много ми се пише по темата, ама ще си трая.  Щото не е по темата.

# 136
  • Мнения: 62
аха. добре че не пусна цял пост да ни съобщиш, че нищо няма да кажеш  Laughing

# 137
  • София
  • Мнения: 3 099
То има хора, които пикаят където ги свари нуждата и никой нито ги оглежда, нито ги коментира, но това не прави пикаенето навсякъде приемливо, нали?

# 138
  • Мнения: 326
 За да не се спами повече тази тема каня всички желаещи да пишат за пушенето в джижение да го направят тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=601243.0  Peace

# 139
  • Мнения: 931
Преди малко бях за 10 минути до съседния магазин и когато се върнах входната врата на сградата, в която е офиса ни беше обилно препикана на височина недостижима за куче.

Преди месец ни откраднаха звънеца от входната врата, а малко след това някой беше напъхал кибритени клечки в ключалката.

Иначе първото място в моята класация държи комшията от блока срещу нас, който откакто се затопли излиза сутрин чисто гол на терасата и стои там гордо изправен докато си изпие кафето. Laughing

# 140
  • София
  • Мнения: 23 129
Иначе първото място в моята класация държи комшията от блока срещу нас, който откакто се затопли излиза сутрин чисто гол на терасата и стои там гордо изправен докато си изпие кафето. Laughing
Гордо изправен ми звучи идеално  Wink

# 141
  • София
  • Мнения: 30 247
Иначе първото място в моята класация държи комшията от блока срещу нас, който откакто се затопли излиза сутрин чисто гол на терасата и стои там гордо изправен докато си изпие кафето. Laughing

значи всяка сутрин си пиеш кафето в (не)приятна компания  Wink Млад ли е поне  Laughing

# 142
  • Мнения: 11 577
Живея на тиха уличка, половината ми съседки са вдовици, баби, бивши величия през комунизма.
Събират се на една пейка и всеки ден една има скарана с друга. На мен все някоя ми се сърди, понеже поздравявам всички, съответно опозицията.
Има една, кръстила съм я регулировчик движение. Само виси на улицата, и някой непознат да спре, веднага се спретва скандал и се звъни на паяк, или полиция. Идвали са и в нас, свеки спряла  без да пречи на никой, ама в 22 ни се развъняха на вратата, понеже кукундрелата се обадила.
Но черешката е съседа под нас- освидетелстван, към 50 годишен, живее с майка си.
Не си пие хапчетата и като влезе във фаза почва да крещи на майка си как ще я убие, псува, удрял е и хазайката ми пред мен. Като спрат водата, а се случва доста често, идва и бумка на вратата ни да пускаме водата, що сме я спрели.
Луд е, страх ме е, ама има един газов зареден горе на закачалката, ако стане напечено.

# 143
  • София
  • Мнения: 16 190
dari 77, ако за Търново става дума - знам улицата и съседките.  Смях, а какви наперени другарки бяха на времето.
То не, че във всеки окръжен град няма такива дърти партийни кукумицини.
Дано не стане напечено с лудия. Но не използвай газовия, ако не  си готова да стреляш първа.
Лудите са силни и ако ти отнеме оръжието не ми се мисли какво може да стане от ударната вълна.

# 144
  • Мнения: 11 577
ха ха, бивша Поп АНдрей е улицата, ама то много луди има тук.

# 145
  • Мнения: 931
Абе, млад е комшията, но не е най-приятната гледка още повече, че малката също се мотае сутрин в кухнята.  Simple Smile

# 146
  • Мнения: 234
Казват,че в България нямало производство!
Има,как! Фабрики за етикиране Laughing
Пишещите прави били с курвенско поведение,а седналите? Wink
А плюещите и храчещи индивиди,пикаещи като кучета по стени на сгради?
Те гейове ли са?
Чувала съм,че жена с червен маникюр били леки.Аз ходя с такъв -значи съм лека  Mr. Green
Колко тъпо! И колко не ми пука Драганка и Петканка кво си мислят докато ходят с огризаните си нокти...
Има толкова неприемлово поведение за мен ,и същото това поведение толкова приемливо за други-въпрос на гледна точка! Стига да не застрашава някой живот!


По темата:
Имаме съседи 5 членно семейство.Двама възрастни и 3 деца-вече големи и работещи.
Всеки ден в тях е хан-влиза се излиза ...
Сестра казва на брат си -Ядосваш ме, ще ти е... п.... м....а  ooooh!
Жената кани мъжа си сутринта на кафе- Ела бе,направих ти кафе!
Той : Я си е.... п.....м.....а  ooooh! ooooh!
Следва псувня и от нея.
Той й звъни по телефона да я събуди . Тя: Да те е... в г...а ooooh! ooooh! ooooh!
Всичко това се чува през оградата без да се налага да слухтиш Crazy
В тях не се чисти ,а само се излива препарат на пода -да миришело на хубаво! Laughing
Не си заключват вратата,няма нужда, смрадта няма да позволи на никои да влезе у тях Laughing

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Кукувици всякакви. За пример, имам една колежка, купува си скъпи дрехи, ходи с токчета на плаж, затъва в заеми, заради поредната покупка, ... а пътува с градския транспорт и със старата бричка на мъжа си  ooooh! , постоянно се оплаква, че няма пари, а дава вид на заможна.  Crazy Не я разбирам, ама никак - "на гол г.з чифте пищови" Crossing Arms или коплексарщина  newsm78

# 148
  • Мнения: 6 274
За кукувици ли си говорим още?
Ей Отилия си е пляснала една на аватара (макар да не съм убедена дали е кукувица, дали е котка, дали е караконджул ooooh!), ама със сигурност създава куку настроение на околните.
  Crazy

# 149
  • Мнения: 274
Симпатична темичка и се радвам, че ми попадна.
А може ли да се самоопределя като "кукувица"?
Ходя боса в офиса /макар и добре облечена/, обувам се само, когато влезе клиент или друг външен човек. Колегите свикнаха.
В обедната почивка /не обядвам и не излизам от офиса/ редовно стряскам колегите с кикот, просто защото ровя във форума и чета симпатични темички.
Сигурно има и още.....ама съм си "кукувица".

Общи условия

Активация на акаунт