Кукувици всякакви

  • 18 388
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
И ние си имаме кукувица, която живее под нас. Едно 80 годишно бабе, което по цял ден се чуди какво да прави. Последно беше ходила да се оплаква в общината, че нашият малкия като тичал и й се напукал тавана.. Laughing Отделно, като ходи да чука на хората по вратите, ако не й отворят(което най- често се случва) им лиска по един леген вода в знак на протест... Laughing Laughing Но иначе пък май е влюбена в мъжа ми, че най- редовно му бере цветя и му ги носи вкъщи. Crazy

# 16
  • Мнения: 15 213
. Стефан- лудият не само, че ще ви се яви по кюспети, но може и да се изачка във ваша чест.

Па нищо не рабрах. Нищо, де, да го поздравиш човека.
Какво не разбираш? Имаме си луд, дето ходи гол и дриска където и пред когото му падне. Освен него има още цяла тайфа. Следователно е трудно да ме впечатли някой само защото се е облякъл малко по различно.

С теб в един квартал ли живеем или лудите са повече?!  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 30 142
И ние си имаме кукувица, която живее под нас. Едно 80 годишно бабе, което по цял ден се чуди какво да прави. Последно беше ходила да се оплаква в общината, че нашият малкия като тичал и й се напукал тавана.. Laughing Отделно, като ходи да чука на хората по вратите, ако не й отворят(което най- често се случва) им лиска по един леген вода в знак на протест... Laughing Laughing Но иначе пък май е влюбена в мъжа ми, че най- редовно му бере цветя и му ги носи вкъщи. Crazy

това ме разби  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 8 806
И ние си имаме кукувица във входа. Живее между етажите, аз така я определям, защото почти не си седи в апартамента. През лятото е вечно на пейката, но зимата по цял ден е из входа, ходи от етаж на етаж, вози се в асансьора нагоре-надолу и само чака някой да се появи, за да говори с него за нещо. Живее сама и няма с кого да си каже една дума, затова пресреща съседите по етажите и им надува главите с каквото  й дойде на ума. ooooh!

# 19
  • Мнения: 69
Е,не знам как пропуснах съседката до мен,жена минала 70-те.Всеки път като ме види(добре,че е рядко),ми разправя как 2 пъти са я обирали и какво и как точно станало.А като се нанасяхме:"Вие сте млади,ще правите купони...?" Аз:"Искате да дойдете на купон ли?"  Mr. Green Тя:"Ааааа,не, аз съм стара вече за такива неща" Laughing
 А предишната хазяйка на първата ни среща ни обясняваше,че не е правила 7 години секс с мъжа си(може би затова не беше добре)

# 20
  • Мнения: 4 585
За съседката разбрах, предишната хазайка на колко е? Следващите 7 години да разправя как веднъж е правила секс.

Имаме кукувица, чието дете от предния съпруг го гледа майка й, а те гледат с настоящия мъжки шарл пей.
Два етажа по-нагоре семейство без деца гледат два ротвайлера. Мъжът разхожда майката, а жената - дъщерята. Тоя ротвайлер, разхождан от жената, откак почистих едни бурени и направих бордюр от камъчета успоредно на оградата, ги прекрачва и се изсира там. Снощи ги излових без да искам, берях клекнал между доматите.
Като станах прав и ме видя, му подаде команда "напред". 20 метра по-нататък е пустееща нива и поляна, определена за разходка на домашни любимци.
Не съм виждал куче с намордник.
Разказват, че покрай градския съвет на брега на реката една жена разхождала кученцето си и му почиствала. Всички останали са кукувиц и кукувици.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 101
Комшията в съседният вход Peace Дели ни един...панел, реално живее у "нас" Mr. Green
Подозренията ми минаха през агресивност, шизофрения, бурно пиянство.....
Псува, крещи, чупи посуда над главата ми, води диалози....сам Rolling Eyes От 11ч до 3-4ч през ноща.
След цяла зима, пролет и половин лято разбрах, че играел на компютърни игри Laughing....много се вживява явно, но ме изкарва извън нерви! Буди децата, мен, съпружието. Като за капак, "общият" ни комшия/които му е съсед по етаж, но делим стена на спалнята с него/ се вбесява до полуда и бие по стената с брадва Mr. Green Нощите са ни ....хм, доста цветисти откъм фрази и доста шумни.

п.п  Привикван е многократно в РУ и пускан, с обещание да не крещи и псува.Файда няма! Laughing

Тази вечер е тихо Flutter

# 22
  • Мнения: 116
В съседния вход живее една кукувица в мъжки род.Много е злобен човека-срещу входа му има ресторант(собственост на брат му,който го даваше под наем),а долепен до ресторанта е гаража на кукувеца.Та този човечец излизаше в 3 през нощта по БЕЛИ СЛИПОВЕ,качваше се върху гаража си,метеше и хвърляше боклука в терасата на ресторанта!

# 23
  • София
  • Мнения: 30 142
като ви чета се замислям как досега си мислех, че не живея в много добър вход, обаче сега се замислям, че направо съм щастливка  newsm78

# 24
  • Мнения: 279
Имаме една кукувица в съседния блок.
Мъжа ми отива да търси майстора, който ни е съсед и го намира пред вратата на въпросната госпожа , да сменя бравата.
Човека я сменял вече за пети път, защото все я "обирали", като последния път не са я обрали, а са сменили килима- нейния бил кафяв , а този сега е зелен.
Същата тази женица , стои на балкона и ако види някое момиче с по- дълбоко деколте или с по-къса пола така ги обижда, че и каруцар би й завидял.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Една приятелка, която на въпроса какво би си пожелала на някоя приказна фея, отговори:"Всички хора да бъдат щастливи и да се разбират".
На следващия ден почти наби една объркана лелка, която се озова на пътя на количката й в Била.

След тези случки, мисля, че конкурсите за красота са част от реалния живот. Доскоро вярвах, че са някаква моя халюцинация в частта със световния мир Laughing

# 26
  • Мнения: 0
Поздрав за всички кукувици и кукувци с една моя любима песен
КУКАВИЦА - ЦЕЦА - http://vbox7.com/play:4888d62a

# 27
  • Мнения: 69
За съседката разбрах, предишната хазайка на колко е? Следващите 7 години да разправя как веднъж е правила секс.
На 40 и нещо мисля,но сега като се сещам за този апартамент....На етажа живееше брат и,а тя на квартира,за да е далече от него.Човека си е освидетелстван.....луд си е отвсякъде.Крещи си сам и троши нещо,ама какво троши не е ясно,защото апартамента ,доколкото се вижда е гол,ама гол на замазка.Редовно звънеше да иска я хляб,я цигара или пък да ни обяснява,че половината апартамент  негов и трябва да му плащаме наем.Смърди та се не трае около него,а като е по-топло и целия етаж  ooooh! Прибира от време на време някое бездомно животинче и то сигурно си умира там.Ако е котка,мяука известно време и после нищо  Sad

# 28
  • Мнения: 413
Преди месец бяхме в София, на детската площадка срещу СУ,
моя рине в пясъчника с лопатка и кофичка. Минава мъж на около 55-60 год. с
малко марляво пуделче, което по заучен навик влиза в пясъчника и си върши
физиологичните нужди.  Колкото и да говорих след него, тоя ме гледаше като
изкукал, все едно детската площадка бе кучешката му тоалетна.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В алтернативния има ято кУкавици  Wink  ..... оп не трябваше да е виртуално  Crazy Сорка за оффа тогава  Wink


п.п. то и аз прелитам там де

Последна редакция: нд, 31 юли 2011, 04:34 от Desss

Общи условия

Активация на акаунт