Кукувици всякакви

  • 18 411
  • 171
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 95
Тия идиоти над нас си цепят дърва на балкона. Напукана им е предната част на техния балкон и чучура-също.
Нощем се чуват писъци и плач.
Да не живееш у нас без да знам?  Joy Joy Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз имах нападение от една кукундела миналата седмица. Пресичах светофара пред "Пътеките" в Младост, силно устремена да хвана приближаващият към спирката автобус. С периферното си зрение виждам пресичащо с-у мен бабе, прегърбено, високо не повече от 1,50, с бяла коса свита на огромен ретро кок. В следващия момент само я чух как извика нещо, което не разбрах и ме удари в корема. И продължи. Всичко стана за секунди, дори не можах да се осъзная какво ми се случи. Извиках след нея, но в следващия момент се засилих към автобуса,защото наистина закъснявах.
После си мислих, ако аз или някой друг, който не бърза толкова, й бяхме отвъртели един шамар след този удар, щото сигурно налита и по други хора, с тези нейни има-няма 40 кила докъде ли щеше да изхвърчи...

# 62
  • Мнения: 9 865
Нашите кукувици са дружелюбни. Едното бабе много обича да си приказва пъъълни глупости с когото и да е по етажите, само да го набара, но винаги пуска някакви шегички, дори темерут като мен успява да разсмее. Другият кукувец и той дебне по етажите, в ролята уж на домоуправител, но хване ли те за слушател, научаваш на целия квартал историите. Третата баба по цял ден броди из градинката между блоковете с един помияр вързан на сизал. Но никой от тях не е опасен и могат да бъдат избегнати при нужда, слава богу.

# 63
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес пак се ядосвах с един пикльо, който се има за голям бизнесмен. Мама и татко са му подарили луксозен магазин в идеалния център, но единственият му ангажимент е като се наспи привечер да отиде да прибере оборота, след което да обиколи някой мол и после да отиде да се черпи в Син Сити. Ако родителите му не плащаха разходите по магазина, стоката и персонала, щеше да е фалирал още първия месец. Но по перчене няма равен. Яд ме е, защото съм лично засегната от тази безотговорност и ми е накипяло много.

# 64
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Безбрежна тема. Йе ово йе простор.

Един откачалник редеше магии из стаята, която обитавахме закратко заедно. Увити в червени конци хартии, със стърчащи косми извътре.

Една девойка с грамажа на Александър Карелин все се докарва с деколтета, обширни и врязани в сушата като Токийския залив. Сигиз-тогиз пъха показалец в цепката между гърдите си, и после грижливо го души.

Един влюбен кукондрел всяка вечер седи в едни бълхливи храсти и чака да се прибере възлюбената му. Тя не го понася, те затова не се и срещат. Той я чака, че да пише с червило по стъклото на колата и. Белетристика.

# 65
  • София
  • Мнения: 35 309
В нашия квартал си имаме Тарзан. Ходи и зиме и лете с къси гащета, тениса около врата, маратонки в ръката но пък иначе е приятен човек питала съм го няколко пъти защо се разхожда така и отговора винаги е бил за здраве.
Хахахха, да не е дву метров ром Mr. Green Ако е той, с него съм карала шофьорски курсове Laughing
Подпираха му седалката на тухли четворки Joy
На Машонка, сесъдката с котките- ами, реши си проблема жената, свали ги в мазето Crazy
МноУ ме дразнят, честно!
Писах къде ли не.От Екоравновесие ми отговориха- намаме възможност да се справяме с популацията на котките Sick Ако, бяха кучета....друго е. No comment....

# 66
  • Мнения: 3 405
Един влюбен кукондрел всяка вечер седи в едни бълхливи храсти и чака да се прибере възлюбената му. Тя не го понася, те затова не се и срещат. Той я чака, че да пише с червило по стъклото на колата и. Белетристика.

Ъх, а тя знае ли,че той я следи от храстите?

# 67
  • София
  • Мнения: 15 490
   И в нашия блок почти всички са нормални, само един съсед имаме, който обича да разказва безсмислени и несвързани истории от живота си, но той си говори,ама никой не го слуша! Дъщерята е другата луда, много крещи и беснее, като играе. От скоро дойде снаха на комшиите срещу нас, това момиче е толкова комплексирано, та си мисли,че всичко , което и казва някой има скрит и обиден смисъл и всеки иска да я засегне. Ми така направи,че вече никой не говори с нея, защото не се знае как ще реагира.
  
   Ааа, скоро имах случай и с луда съседка от съседния блок, който е залепен за нашия.Та лудата крещя половин час "спрете музиката", свирка и накрая реши да метне нещо тежко по нашия прозорец. Решила кокошката,че щом в нас свети, да хвърля по нас, без значение, че нито музика имаше в нас, нито имам даже на какво да пусна силно музика, нито слушам гръцко  Joy.

# 68
  • Мнения: 0
Ms.Gorgeous - едва ли. Аз живея в Испания човека си е местен.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 099
Колко трябва да си прост, за да надуеш чалга станция на ш*бано радио с размер на голяма сапунерка в двора на строеж, заобиколен от не високи жилищни сгради?! Вече седмица един високопланински джентълмен трови живота ми с описаното звуково замърсяване, понеже обитава фургон в двора на въпросния строеж... Ако имах оръжие щях да си пробвам мерника, а ако бях мъж - десния прав!

# 70
  • Мнения: 2 194
Много често мъже и то по-скоро пълни прошляци, минаващи покрай мен, ми правят забележки, че пуша, ходейки по улицата  Mr. Green Не съм отвръщала досега, но мисля скоро да го направя.

# 71
  • UK
  • Мнения: 3 959
Захир, аз не бих се хвалила с това.

Иначе блоковете около нас са така построени, че между тях се получава безумна акустика и звука се разнася така, че като говори някой долу на улицата аз го чувам без проблем на петия етаж. Обикновено се наслаждавам на гръцка музика и такъв тип "приятни" изживявания. Обаче онзи ден едни избиха рибата на звукооформлението просто. В съседния блок, на последния етаж, седнали на терасата една група, гайдар, гъдулар, в един момент се присъедини и певец към тях (или чак тогава му дойдоха достатъчно ракиите) и цяла вечер, от 6 до към 11, свириха и пяха, все едно са ми в стаята. Преди около седмица пък на същата тераса наблюдавах следната сценка към два през нощта. Две жени, двама мъже. Едната жена бясна крещи  на единия мъж "Махай се от тука, върви при курвата си", ама тая дума направо с такъв драматизъм я крещеше, че и най големите театрални актьори ще й завидят... Крещя към 15 минути, после втората жена я прибра вътре, а двамата мъже седнаха на терасата в неловка тишина и всичко приключи.

# 72
  • Мнения: 2 478
Като ви чета разбирам, че има все повече самотни и/или луди хора. Бъдете толерантни, не знаете нас какво ни чака.

# 73
  • Мнения: 4 569
Една девойка с грамажа на Александър Карелин все се докарва с деколтета, обширни и врязани в сушата като Токийския залив. Сигиз-тогиз пъха показалец в цепката между гърдите си, и после грижливо го души.
  Sick Close Sick

# 74
  • Мнения: 12 683
Днес пак се ядосвах с един пикльо, който се има за голям бизнесмен. Мама и татко са му подарили луксозен магазин в идеалния център, но единственият му ангажимент е като се наспи привечер да отиде да прибере оборота, след което да обиколи някой мол и после да отиде да се черпи в Син Сити. Ако родителите му не плащаха разходите по магазина, стоката и персонала, щеше да е фалирал още първия месец. Но по перчене няма равен. Яд ме е, защото съм лично засегната от тази безотговорност и ми е накипяло много.

Това, което описа, не виждам с какво те дразни теб. 

Общи условия

Активация на акаунт