Nokia C3

  • 3 828
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
При мен се пише, като се натисне голямото копче в центъра Simple Smile

# 16
  • Мнения: 186
не става и при мен по-принцип е така,но тук не става

# 17
  • Мнения: 94
Хмм, не може ли да видите в описанието на програмата, ако има такова ?
Аз имам един въпрос - има ли възможност да пиша на български (фонетичен) в браузъра? Мисля, че няма, но..  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 186
аз в браузъра мога да избирам какъв език,но там си влизаш в скайпа,и на опции не излиза смяна на език.

# 19
  • Мнения: 94
Не разбрах.
Ще може ли по - подробно обяснение?

# 20
  • Мнения: 116
Не ми се отваря линка.Изписва ми да проверя правилно ли е изписан.Може би защото влизам от телефона?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 079
Не ми се отваря линка.Изписва ми да проверя правилно ли е изписан.Може би защото влизам от телефона?

Мидичка, изтегли скайпа за телефона от тук: http://mastpunjab.in/site_165.xhtml  ,
разархивирай на компютъра и сложи в телефона, с кабел, в папката му.

# 22
  • Мнения: 116
Мерси,отивам да пробвам Simple Smile Аз пък се мъчих директно на телефона Grinning

# 23
  • Мнения: 116
При мен няма да стане...Свалих,разархивирах,качих и...само една папка чието почти цяло съдържание е със знак питанка,което значи неподържан формат Sad Странно,защото нали трябва да имам java.

# 24
  • Мнения: 0
Това е профила на татко,аз съм чарли86,ще го помоля като има време да влезе и да обясни как става.Аз не съм толкова по технологиите.

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте. От скоро имам Nokia C3-OO и забелязах, че през определен интервал от време ми се начисляват някакви си 2 стотинки към сметката. Ползвам Интернет само чрез wi-fi, което би следвало да е безплатно. Имате ли идея от къде може да идват тези стотинки към сметката ми и как мога да премахна причината за тях  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт