Сваляне на грима с розова вода

  • 4 470
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Една приятелка от години ползва комбинацията розова вода и жожобата на икаров и казва, че е много доволна  Flutter

И аз съм използвала розова вода+жожоба - екстра е. Хватката е да улучиш съотношението между двете в зависимост от типа на твоята кожа. След това само трябва да помниш да разклащаш шишенцето всеки път преди употреба, за да се омесят хубаво.
Моля ви, който ги знае тези пропорции да драсне някой ред Grinning baby_neutral

# 16
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
това нещо ще сваля ли грима качествено? Аз не се ли измия с бебешки сапун все едно не съм си свалила грима, сега позлвам на галеник пяна за сваляне на грим, но не ми харесва...остава ми спирала и я доизмивам със сапун
И аз действам първо с бебешкия сапун и после с почистващия лосион, защото иначе само я размазвам спиралата, вместо да я изчистя, а и така става по-бързо.

# 17
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
това нещо ще сваля ли грима качествено? Аз не се ли измия с бебешки сапун все едно не съм си свалила грима, сега позлвам на галеник пяна за сваляне на грим, но не ми харесва...остава ми спирала и я доизмивам със сапун
И аз действам първо с бебешкия сапун и после с почистващия лосион, защото иначе само я размазвам спиралата, вместо да я изчистя, а и така става по-бързо.
Да ви питам - от тези сапуни, бебешки или тоалетни - няма значение, не ви ли се изсушава кожата, особено пък на и около очите? newsm78

# 18
  • Мнения: 4 916
Една приятелка от години ползва комбинацията розова вода и жожобата на икаров и казва, че е много доволна  Flutter

И аз съм използвала розова вода+жожоба - екстра е. Хватката е да улучиш съотношението между двете в зависимост от типа на твоята кожа. След това само трябва да помниш да разклащаш шишенцето всеки път преди употреба, за да се омесят хубаво.
Моля ви, който ги знае тези пропорции да драсне някой ред Grinning baby_neutral


Преписвам от упътването на Екаров:

Лосион за лесно почистване на грим: Смесете 100 мл. розова вода с 20 мл. масло от жожоба. Разклатете енергично преди употреба, веднага след това намокрете с лосиона памучен тампон.

Общи условия

Активация на акаунт