Ваучери за храна

  • 19 738
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
На нас ни дават едни, които става за всичко и едни, които са само за храна. Досега не са ми правили проблем с вторите, ако в количката имам и препарати и т.н. Не се вглеждат толкова.

# 16
  • Мнения: 86
до скоро и аз получавах но от този месец ми ги спряха защото съм в болничен поради бременност Shocked. Странна работа и преди съм била в болничен цял месец, но съм ги получавала . Някой да ме посъветва към кого да се обърна и дали е правилно това??

# 17
  • София
  • Мнения: 423
Няма как да получаваш ваучери и да си в болничен. Предполагам тогава не си разбрала, че са ти ги сметнали правопропорционално спрямо работните дни. В платен отпуск също ти се полагат, но не и като си болна. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 143
Няма как да получаваш ваучери и да си в болничен. Предполагам тогава не си разбрала, че са ти ги сметнали правопропорционално спрямо работните дни. В платен отпуск също ти се полагат, но не и като си болна. Peace
Това си зависи от политиката на фирмата според мен. Аз получавах ваучери през цялото време докато бях в майчинство. Peace

Иначе по темата - тези, които получавам аз пише, че са само за храна и безалкохолни напитки. Случвало се е обаче ако касиерката е по-разбрана, да взема почистващи препарати срещу ваучерите. Случвало се е и да ме карат да разделям хранителните от нехранителните продукти преди маркирането.

# 19
  • София
  • Мнения: 423
Мислех, че във всяка фирма е така  Confused Странно ми е, че и в майчинство си взимала, и картата за градския транспор ли ти продължиха? Визирам суми от по 40-60 лв, които повечето фирми дават.  Не са ли за храна през работния ден един вид? Иначе има работодатели, които дават по 300 и нагоре лева, РВД, Летище София и т.н.

# 20
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Здравейте,
бих искала да попитам дали някой знае ваучерите за храна на EdenRed в кои магазини в София могат да се използват. По-конкретно се интересувам за BMB и T-Market. А, ако може и заведенията  Praynig
Благодаря!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 143
Мислех, че във всяка фирма е така  Confused Странно ми е, че и в майчинство си взимала, и картата за градския транспор ли ти продължиха? Визирам суми от по 40-60 лв, които повечето фирми дават.  Не са ли за храна през работния ден един вид? Иначе има работодатели, които дават по 300 и нагоре лева, РВД, Летище София и т.н.
Карта за градски транспорт не ползвам, имам карта за гориво, но докато бях в майчинство не съм я ползвала. Тя все пак покрива разходите за път до офиса Simple Smile Иначе ваучерите са по-скоро бенефит към заплатата, аз не ги приемам като разход за храна по време на работа.

# 22
  • Мнения: 781
В повечето фирми ваучерите се дават за изработени дни . И при нас беше така преди, но 2 месеца след като родих промениха това "условие" и започнах да получавам и аз . Нашите са само за храна, но аз купувам всичко и рядко са ме карали да заплащам бира и цигари . Обикновено като са нови касиерките -тогава . На съпруга ми му дават 2 вида, едните се водят "подаръчни" и с тях може всичко да се купува без изключение  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 423
Ако и сумите, които ви дават са по-големи, значи наистина е по-различно. При нас се дават наистина за храна, и ако си в болничен ги спират, тогава се храниш в къщи все пак. Но нямаме нито бременни с кореми, нито майки с колички да идват всеки месец да взимат. Ако си в платен отпуск ти се полагат. Това за картата беше риторично.  Peace
Здравейте,
бих искала да попитам дали някой знае ваучерите за храна на EdenRed в кои магазини в София могат да се използват. По-конкретно се интересувам за BMB и T-Market. А, ако може и заведенията  Praynig
Благодаря!
Това са старите ваучери Акор, може би най-разпространените, поне в София. Мисля, че ги приемат във всеки магазин  Peace. За заведенията не знам как е.

Общи условия

Активация на акаунт