Спамо-чат 1 авг. - 7 авг.

  • 9 049
  • 499
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 155
Абе от къде мога да си намеря сомбреро да си закупя?  Sunglasses Тва напълно сериозно питам  Wink
Заповядай. http://www.kuku-bg.com/product.php?product=982

Ееее, златна си  Hug

Благодаря   bouquet


Моля,на какъв купон ще ходиш?

На никакъв  Mr. Green Не мога да убедя милото да сложи шапка и той ми заяви, че само сомбреро слагал, а сега ще го видя  Mr. Green Joy

# 76
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701


На никакъв  Mr. Green Не мога да убедя милото да сложи шапка и той ми заяви, че само сомбреро слагал, а сега ще го видя  Mr. Green Joy
[/quote]  hahaha Карнавални неща пускат по времето на Хелолун в Джъмбо.
 Ако искаш изчакай до тогава. Чао мацки до утре.

# 77
  • Мнения: 15 619
Прибрана. Уморена. Тепърва ми започва гимнастиката.... Crazy
Искам на море в момента, ама сама, саминка.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Ай, от мен да мине. Може и на планина, ама пак сама. Mr. Green

# 78
  • Мнения: X
Прибрана. Уморена. Тепърва ми започва гимнастиката.... Crazy
Искам на море в момента, ама сама, саминка.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Ай, от мен да мине. Може и на планина, ама пак сама. Mr. Green
Може ли да ме вземеш с теб? Обещавам, че ще съм мнооого тиха. Whistling
 Hug Heart Eyes

# 79
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И мен. Flutter

# 80
  • Мнения: 1 446
O, да, в Джъмбо има постоянно, не само по време на Хелоуин.

# 81
  • Мнения: 15 619
Прибрана. Уморена. Тепърва ми започва гимнастиката.... Crazy
Искам на море в момента, ама сама, саминка.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Ай, от мен да мине. Може и на планина, ама пак сама. Mr. Green
Може ли да ме вземеш с теб? Обещавам, че ще съм мнооого тиха. Whistling
 Hug Heart Eyes
Ха)ди. Набрала съм яко. Само да се откача. Аман от мъже всякакъв калибър! Crossing Arms Аман и от работа! Crossing Arms По женски може. Вземам ви. Mr. Green

# 82
# 83
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Мдааааааа  Thinking

# 84
  • Мнения: 15 619
Какво е туй "мдаааа"?  Crossing Arms Я кажи нещо повече по въпроса за магданоСа...  Whistling Whistling

# 85
  • Мнения: 1 446
Аз па да се поФаля, че преминах през Сливен Simple Smile След малко качвам снимки от Сините камъни. Хареса ми.

# 86
  • Мнения: 15 619
Аз па да се поФаля, че преминах през Сливен Simple Smile След малко качвам снимки от Сините камъни. Хареса ми.
През града ли мина или го заобиколи?

# 87
  • Мнения: 521
Петимна съм за Сливен, както се казва Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 15 619
Петимна съм за Сливен, както се казва Heart Eyes
Разбирам аз от петимност, Смарт. Hug Макар за друго да съм петимна. Mr. Green Joy

# 89
  • Мнения: 521
 Joy Joy Joy Joy За какво, Лунети Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт