Половината от чакането мина,дръж се ОКТОМВРИйска дружина!

  • 25 642
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
Да пиша сега и аз по същество...

Тоя апартамент няма измирисване...ММ просто ще ме убие,той много мрази такива работи,ще има да ми мърка цяла вечер ooooh!Не става нито с ароматизатори,нито с нищо...Пръсках и с парфюм Mr. Green,ама не става и не става...Все си мирише...Какво е това чудо не знам направо...

За козметиката-ще ползвам малко,но все пак ще използвам...Ще използвам лосионче,шампоанче и течна добавка за вана и кремче против подсичане,ако се наложи,както и за лоши атмосферни условия и вятър,когато навън е много студено зимата,за да не изпръхват бузките.

Инка,как си мила?Какво стана с лекаря?Дано всичко е наред. Hug

Кисса,дано всичко е наред и бебето да дочака поне до средата на септември. PraynigИ аз съм на ЖК на 08.08 и тогава ще ми пуснат ПКК.

Радостче,много сте хубави и тримцата!!!Мястото,на което сте били е просто разкошно.Радвам се,че сте си изкарали добре! Hug

Деска,определено ще има нужда от още малко пазаруване...Ние за от 0-3 месеца общо с дрехите на Боян имаме 6 бодита с дълго ръкавче-нови и 3 от Боян,общо 9,с къс ръкав имам 4 нови,а от Боян имам останали и запазени 6 и 1 тип потник,6 блузки с дълго ръкавче,3 камизолки от Боян,6 чифта ританки,9 гащеризончета-3 са ми от Боян,обаче са тънки,3 комплекта,3 чифта дънчици и 2 дънкови гащеризона,чорапки,шапчици и други подобни е ясно...Само якенце остана.Абе доста са дрехите каквото и да си говорим...

Честит рожден ден на Митко и от нас!Да е много здрав,послушен и обичан!Да има прекрасно детство с много весели игри и приятелчета!  bigdance2 nbirthday

Хариелка,ми той магазина ми е на 3 крачки,царевицата тъкмо беше завряла,така че...Нямаше да има проблем,ако аз не бях объркала котлоните ooooh!Но определено никога повече не бих оставила нещо на печката,докато аз съм извън дома си...

Сийн,добре че не е имало нищо върху котлона,че иначе...Е,поне се успокоявам,че не съм единствения заплес Mr. Green Hug

Наденце,радвам се,че изследванията ти са наред!

# 16
  • Мнения: 164
ХОП и аз да се запиша в новата темичка! Страхотна е! Съни този път определено ме затрудни със заглавията за следващата темичка! Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Забравих да питам-пловдивските мами как си изкарахте на срещата?  Laughing Никой не се вясва май да се похвалите  Grinning

# 18
  • Мнения: 775
Да се запиша само засега, че във Велинград един нееет  ooooh!
Вилнеем по басейни с двете ни маймуни и май почвам да изфирясвам откъм нерви.  Simple Smile
Ще ви чета, като се приберем, че мноого сте изписали.

Весел празник на рожденика и цялото семейство!   bouquet

# 19
  • Мнения: 5
elibeli_83:  И аз така мисля да не обръщам внимание , вече и аз само ще влизам и ще чета ако нещо ме интересува но за коментари....само тук при НАЙ-ДОБРИТЕ МАМИТА  Hug newsm51 newsm51
Ох щях нещо да казвам....ама какво беше...Боже в началото на бременноста не бях толкова отнесена сега направо имам чувството че ми става бяло петно в мозъка!  newsm78
Ех завиждам ви искренно че си правите срещи Simple Smile тук в Бургас и да се направят едва ли ще мога да отида... Simple Smile А имам огромно желание със всички да се видя! Simple Smile) Тук всички ми станахте като едно голямо семейство , едни и същи теми ни вълнуват....спирам чее започвам да се разнежвам прекалено! Simple Smile))  hahaha newsm03 newsm03

# 20
  • Мнения: 499
Да се запиша и аз в новата темичка Flutter
Sunny, страхотна е както винаги  bouquet За случката с царевицата стават такива неща, но внимавай друг път.
За козметиката аз обичам да ползвам и мисля да си купя нещо за вана, лосион за тяло, крем при подсичане.
За дрехите ние имаме май доста като ви чета вие колко имате, но нали ми е първо бебче и явно се уливам. Вече може би е време да купуваме за 3-6 месеца.
Като гледам вече какви големи бебчета имате - 1200-1300 гр. Аз утре съм на ЖК и ще видим колко сме големи...да ми стискате палчета Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 15
Мименце, тоя нашия доктор малко преувеличава ми се струва. В петък и на мен ми каза, че бебето ще е едро, а то е 1 350гр. Твоя термин е преди моя и бебчето ти е 1 300гр и на теб ти е казал същото. На Инка бебчето е почти 2кг за сравнение Mr. Green

Киса, разбирам тревогите ти около ремонта на жилището. Ние не правим ремонт но цяла седмица се местим от едно жилище в друго. След като приключи работа мъжа ми с колата мъкнем багажи уреди и т.н В петък тъкмо попренесохме всичко и навсякъде кашони чували, няма къде да стъпиш, на вратата ни цъфнаха гости от София решили наште да дойдат на море Crazy Crazy Crazy ама нито те питат удобно ли е не е ли. Казват ние няма да ви пречим- само за уикенда Crazy Луди хора, как да им обясня, че самото им присъствие ме изнервя, след цялата неразбория вкъщи.  Слава богу, че вчера по обяд си тръгнаха Crazy за първи път ми  беше неприятно от това приятели да ми гостуват  Sad  Сега ми остава да подреждам и да прибирам, а по- голямата част от мебелите още не са ни пристигнали. И понеже съм доста тромава и бързо се изморявам, трудно се навеждам и клякам нещата вървят много бавно.

Абе Съни, момиче какви ги вършиш ти? Ще се запалиш, язък, че толкова ремонтирахте Mr. Green И след всичко, кога ти остана време да направиш новата тема? Страхотна е както винаги Hug

Благомира, благодаря за инфото!

За срещата в четвъртък за сега са се обадили: Мименцето, Ели бели, nnnnn, Петкова Знам, че има още мами, така че - чакам ви Hug

# 22
  • Мнения: 181
Ааа,Криси,тя темичката беше готова отдавна...Само чаках да изпишем старата. Wink Wink Wink

Все пак се отмириса малко и ММ не реагира както очаквах...беше по-снизходителен към мен Grinning,явно и той разбра,че с тая бременност се случват такива неща LaughingСложихме ароматизатори навсякъде,изпрах си пердетата,че всичката миризма попи в тях Tired

# 23
  • варна
  • Мнения: 1 228
Оф и аз с е изморявам много бързо вече направо ужас ,елементарни неща не мога да свърша като хората.

# 24
  • Мнения: 15
Здравейте,

днес прочетох съдържанието на продуктите на Себамед и видях, че съдържат бадемово масло. По принцип знам, че много добре влияе на кожата, може би на моята обаче. Но май някой беше писал, че точно бадемовото масло може да предизвика алергии. 

 А искам да попитам - крем за подсичане се слага като се зачерви кожата или превантивно, при смяна на памперс? Извинявам се за въпроса, но съм чувала различни мнения:)

# 25
  • Мнения: 484
За крема за подсичане, бих го ползвала след всяка смяна на памперс...

Днес бях на преглед, бебето е около 2 кг -прасенце Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 163
запис в новата темичка  bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Линет, и нашия бебок е 2 килца вече  Grinning Като гледам,че другите са все по кило и нещо, чак си помислих, че нещо бърка доктора  hahaha

# 28
  • Мнения: 873
вместо запис в новата тема-като ви чета за килцата на бебоците, ако е вярно това,което прогнозират докторите ви, очаквам следващото бебе-рекордьорче да се роди около 5 кг. през октомври и ще се е появило от нашата темичка Mr. Green

айде лека нощ Hug

# 29
  • Мнения: 5
Лелее имаме си шишита в нашата бебешка дружинка ххиихих  Crazy Crazy Crazy
Аз утре ще звъня на моя лекар и ще ходя тези дни за изследвания кръв и урина. Дано всичко да е наред.
Много ми се спи...а не ми се мисли как ще го направя като легна на никъде не ми е удобно нито на ляво нито на дясно а пък по гръб....и дума да не става... smile3507 smile3506
След малко лягам и да видим дали ще ми е успешен опита Simple Smile
Лека нощ на всички намествайте шкембетата и заспивайте  smile3504 ( и сънувайте малките мишленца! )  Hug Hug Hug Hug Hug Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт