Безплатни мостри на ново поколение немска козметика

  • 13 183
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
И аз се регистрирах. Кога да си очаквам мострите и каталога? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 499
И аз се регистрирах сега,а самите продукти ги видях в един козметичен салон,но още не съм пробвала предлаганите процедури с тях..  Thinking

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, поради големия интерес може да има леко забавяне с изпращането. Имаме колега, който постоянно се занимава със всички регистрирани. След изпращането тестерите и каталозите ще може да получите до 2-3 дни.

# 18
  • Мнения: 0
Много скоро ще може да си закупувате продуктите на марката БАЛСАН от много салони за красота в различните градове на страната за ваше улеснение. Вие какво мислите относно тази идея?
От интернет ли ви е по-лесно да си закупите даден продукт или в някой близък салон за красота или магазин за козметика?

# 19
  • Мнения: 499
Много скоро ще може да си закупувате продуктите на марката БАЛСАН от много салони за красота в различните градове на страната за ваше улеснение. Вие какво мислите относно тази идея?
От интернет ли ви е по-лесно да си закупите даден продукт или в някой близък салон за красота или магазин за козметика?

От интернет или магазин предпочитам аз Simple Smile

# 20
  • Мнения: 494
Ами според мен ще е най-лесно да си закупуваме козметиката от аптеки или дрогерии  Peace И аз се регистрирах за мострите.

# 21
  • Мнения: 294
...и аз, Grinning даже получих имейл, с който ми искаха точен адрес на който да изпратят мострите...чакам си ги и ще дам отзив веднага  bouquet

# 22
  • Мнения: 0
И аз се регистрирах, с нетърпение ще чакам мострите Grinning

# 23
  • Мнения: 9
И аз се регистрирах се преди няколко дни.

# 24
  • Мнения: 0
Ако има вече отзиви след използване на тестерите очакваме да ги прочетем.

# 25
  • Мнения: 499
Ако има вече отзиви след използване на тестерите очакваме да ги прочетем.
Аз нямам още  Hug

# 26
  • Мнения: 294
така както ви чета,май ще си останем с чакането ...и без отзиви:))) Laughing

# 27
  • Мнения: 499
така както ви чета,май ще си останем с чакането ...и без отзиви:))) Laughing

Аз се регистрирах преди 2 дни..ако има много желаещи за мостри смятам,че още не е станало прекалено късно,за да си ги получим:) Според мен е въпрос на организация..въпреки,че като се замисля още чакам мостри от една друга небезизвестна фирма с големи кампании Simple SmilePeace Peace

# 28
  • Мнения: 7
 И аз се регистрирах , но дано ме  изненадат приятно , че имам едни продукти дето ги чакам няколко месеца .... на друга компания, ама с  чакането си останах Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 314
и аз се егистрирах  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт