Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 53"Кекс със стафидки на есен"

  • 18 152
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 791
Меги, канал тюрк имаш в предвид нали. Не нямаше го този канал, а ТNT че нали се заговори, че ще местят филма по него.
Снощи мноооого се забавлявах и много се смях.
Вече, всяка вечер, ще сме на купон.
Ооо мми как , бабето ще се погрижи да ви предостави крехко месце да замезвате с коктейлчетата  smile3508 smile3508 .
Поли  smile3525

# 16
  • Мнения: 180
Меги, канал тюрк имаш в предвид нали. Не нямаше го този канал, а ТNT че нали се заговори, че ще местят филма по него.
Снощи мноооого се забавлявах и много се смях.
Вече, всяка вечер, ще сме на купон.
Наде изписват не show turk,sky turk,реших ,че нещо променят,а аз не знам.

# 17
  • Мнения: 180
Поли мерси,аз ще се почерпя,че от 15.08. велики пости,не че са свършвали за мен. Simple Smile

# 18
  • Враца
  • Мнения: 791
Поли мерси,аз ще се почерпя,че от 15.08. велики пости,не че са свършвали за мен. Simple Smile
Ааа баби никакви пости , баба на 14.08 прави цели 15 години  Joy Joy Joy и вечерта ще има купонче и никакви пости няма да има  Naughty Naughty Joy Joy

# 19
  • Мнения: 180
Бабе ша те уважим и после вече...

# 20
  • Мнения: 21 201
Поли мерси,аз ще се почерпя,че от 15.08. велики пости,не че са свършвали за мен. Simple Smile
Ааа баби никакви пости , баба на 14.08 прави цели 15 години  Joy Joy Joy и вечерта ще има купонче и никакви пости няма да има  Naughty Naughty Joy Joy

Бабче, първо съм аз и, като го подкараме, не знам къде, ще му излезне краят. Joy Joy

Сестро, кога се сгласи, ти с нови дрешки за купона довечера ли?

# 21
  • Мнения: 180
Да сестро.Пробвам са и аз да оправим размерите,ама още малко и ще стане Simple Smile
Ичи то крехкото месце го видохме снощи и какво стана.Наложи се Надя да застава с пищофа , ама йок.

# 22
  • Мнения: 56
Здравейте  Hug

Това с Том и Джери голяма смехория верно. Laughing
Вилинце всички коктейлчета ли изпи рожбо? Нещо не остави ли?  Laughing
Ичи ей туй клипче от предната тема мн. свежарско. Страшно ме зарежда. Simple Smile
Маминке оставих и за вас  Mr. Green от коктейлчетата пазя ви ги за довечера  Joy Joy ,че да не се подкарваме по обяд  Whistling Whistling 
Аз не напразно исках Бабето да ми го пусне това парче снощи много е свежо наистина  Listen Listen

# 23
  • Мнения: 21 201
Здравей. Hug
Сестро, момчето от подписът ти, да не избира пръстен, за някое от нашите девойчета. Joy

Днес, сме на сладоледени торти. Заповядайте.


Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 12:21 от Neidjal

# 24
  • Мнения: 180
Сестро той Фери да гледа,че наще нали ги видя снощи щяха да го изядат с парцалите Laughing
Благодаря за великолепната торта.Ще я опитам с серийка АФК.
Вили здравей.Добре,че си оставила,че дано и майка ти се появи,че чезне нещо от полезрението. Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 12:56 от nmnnczc

# 25
  • Мнения: 21 201
Фери нека се скатава още и да се прави на ощипана мома. Кой и е виновен, че си има готин приятел, да си го пази, че да не пуснем нашите дечица, като снощи. Joy

# 26
  • Мнения: 180
Тя 2--я сезон ще да са отпусне и тогава стой та гледай.Даже ще е бременна.То и Хандето е бременно,мн деца ще станат,ко ша праим. Laughing
Чаатай пък с неговите съждения за това каква трябва да е приятелката му,кой ще му се върже ей така. Не ноди туй,не слагай онуй.Не , не си давам децата.  Stop

# 27
  • Мнения: 180
Като са оправи да се обади пък ще видим. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 21 201
Те много, ще ни питат щерките и внучка ти,  дали го одобряваме за зет или не. Joy

# 29
  • Мнения: 180
Е да си трошат главите Cry
Ама и той си заслужава,я. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт