Да помогнем и на чужденците :))

  • 4 056
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 207
Роис, първата фамилия се взема, мисля... т.е. бащината. Синът ми е само с фамилията на баща си, т.е. нямаше настояване от страна на испанските власти да е по техния тертип, което ме кара да си мисля, че може родителите да определят кои точно да са фамилиите.

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сигурно, но имайки предвид, че бащата  е бразилец и техните имена се образуват, мисля, по същия начин, явно нямат против испанския тертип, тя ми сподели как ще са фамилиите на бебето.

Роис, първата фамилия се взема, мисля... т.е. бащината.

Значи и малкия щеше да е Силва. Simple Smile  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 796
Наташа Изабел
Наташа Мари

Наташа Малин също ми харесва Simple Smile

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 372
Наташа и на мен не ми харесва.Маделин обаче е супер Peace.Мадисън също е добро предложение.Предлагам: Наташа Евелин  Peace

# 19
  • Мнения: 1 615
Аз пък реших, че Malin е мъжът, а Adison - жената  Embarassed
Madison ми се струва екстра, но и аз не харесвам Наташа, а по-скоро Наталия. Макар че, те явно не питат за мнението ни Wink

# 20
  • Мнения: 6 993
Малин е от Магдалена Simple Smile

# 21
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Тя събира идеи за второто име, първото е решено уж. Пък идеята за тема тук е по-скоро моя,  де  Embarassed , ама реших че може и да й хареса нещо от това, което ще предложим.

# 22
  • Мнения: 4 555
Мадисън, барабар с Макензи ми е сред най-неприятните имена за момичета, които оглавяват топ 10 на най-популярните в последните години.

Само на мен Наташа ми харесва явно  Laughing
От предложените Евелин ми допадна най-много.

# 23
  • Мнения: 6 993
Наташа ми е ок на мен, не ми пречи  Joy Не ми е най-любимото, ама става.

# 24
# 25
  • Мнения: 1 207
Мадисън само на мен ли мъжко ми звучи?
Малин е много готино, като се отърси човек от асоциацията, че е мъжки вариант на нашата Малина. И Малини съм срещала, и то ми е много нежно.

# 26
  • Мнения: 6 993
Една Малина ме къса ненам си колко пъти на един изпит, хич не ми е нежно   Crazy
Мадисън е било мъжко, сега е унисекс.

# 27
  • Мнения: 4 569
Мадисън ми звучи като луд.  Crazy

# 28
  • Мнения: 278
Наташа Леа
Наташа Риа
Наташа Филипа (с ударение на второто И)
Наташа Дейна

# 29
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мадисън само на мен ли мъжко ми звучи?
Малин е много готино, като се отърси човек от асоциацията, че е мъжки вариант на нашата Малина. И Малини съм срещала, и то ми е много нежно.

На Малин шведите слагат ударението на другата сричка и аз може би затова не си правя асоциация с българското мъжко име. А иначе, преди да се запозная с нея, ми говореха за нея като за Моли, явно на общите ни приятели бразилци, произнасянето на Малин им е трудно. Та и аз все й виках Моли, докато тя не ме поправи веднъж.
Ако ползват Madison, предполагам ще го произнасят Мадисон, не Мадисън, както и името на таткото се произнася Адисон, не Адисън. И на мен ми стои повече мъжко, но ми харесва и за жена. Междудругото от разговора ни разбрах, че тя не търси точно име комбинация от тяхните две име, просто това им е дошло като идея. По-нататък ще направя списък със всички предложения и ще го пратя и като чатим пак с нея, ще ми каже харесала ли си е нещо.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт