Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 128

  • 37 777
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 46
  • Мнения: 273



Аси не умееше да лъже  Hug

ААА, добре се справи  Joy Joy Joy
Да.... много добре се справи с помощта на ЗИЯ


Оттам е започнало всичко  Joy Joy

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Габииии,дур,как наред коктейлите,а ние LaughingЧакай да си взема,докато не са свършили!

Ринка Hug,ако знаеш как се смях от сърце ей сега!Седнала съм си на компа с чинийка омлет пред мен ,чета  си из форума и сладко си  похапвам и в следващият момент пред мен пост-за които не са вечеряли,заповядайте от омлета на Хасрет hahaha Joy Joy JoyЗа малко да се задавя,ей Laughing

Аз имам два най-любими кадъра от Аси-единият е аватарчето ми,а другия когато двамата плачеха на улицата пред ресторанта Sad,много тъжна,но убийствено добра сцена.Само докато си я спомням и настръхвам!

# 48
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 49
  • Разград
  • Мнения: 8 243
DEMIR & ASI ...on the wings of love

# 50
  • Мнения: 0
Ако са останали питиета да си взема и аз, че като подкараме любимите моменти и нещо гърлото ми пресъхва  hahaha hahaha hahaha Сем. Муратово няма да коментирам, поне не тази вечер, а за Бурка малко ми жал,  3 години и без кой знае каква кариера и без дете, нещо ми не иде на добре.......

# 51
  • Мнения: 10 240
Злати, хапваш си омлет, а не черпиш?  Joy Joy Joy
Кой ти го приготви? Да не е Демир?




Сабина, специално за закъснелите втора доставка!  Hug

# 52
  • Разград
  • Мнения: 8 243
DEMIR and ASI :....MAYBE

# 53
  • Мнения: 0
Рина, много благодаря. newsm51 newsm51 newsm51 Хапваме, пийваме, слушаме прекрасна музика, гледаме още по запленяваща любов, Е какво по хубаво от това, най хубаво щеше да е ако се бяха сбъднали нашите желания............. Прекалено перфектно щеше да е, а в живота перфектни работи няма. Така че да се радваме и на това, което имаме. Hug

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Злати, хапваш си омлет, а не черпиш?  Joy Joy Joy
Кой ти го приготви? Да не е Демир?


Нееее,Керим Wink,той Демир май само рибка и салатка може Laughing

То аз моя си го хапнах,ама веднага забърках един с много любов и за вас Hug



# 55
  • Мнения: 10 240
Сабина, често съм чувала да казват: Много хубаво не е на хубаво. А ние имаме нещо много хубаво- 71 епизода на Гордата Аси. И това не е мимолетно. В реалността хубавите неща нямат такъв дълъг период на съществуване. Свършват за миг- както питиетата или вкусния омлет на Златито.  Затова

да се радваме и на това, което имаме. Hug

 smile3525

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 22:08 от rina-rina

# 56
# 57
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Demir Dogan -Always on my mind

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Шастливи и усмихнати

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

Един клип с една любима песен

Общи условия

Активация на акаунт