Малки тайни (Küçük sırlar)- 2 - Да започнем на чисто!

  • 48 859
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 117
Сърдечен поздрав за темата!
Нямам време да пиша, но ще ви чета и ако нямате нищо против ще качвам някоя и друга снимка, която ми харесва.










# 46
  • Мнения: 56
Тара здравей мила ,добре дошла много ще се радвам ако наминаваш по честичко  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 1 117
Тара здравей мила ,добре дошла много ще се радвам ако наминаваш по честичко  Hug Hug Hug

Вили,

Очаквам и обратното! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug

Относно записа и на мен ми стана интересно как разбраха къде и какво да търсят  newsm78 Дали малката Мерич не им е споменала нещо в тоалетната...отново в стремежа си да стане приятелка на Айшето и компания  Thinking

А в предстоящият 52 епизод ще има доста страстни моменти  smile3521

# 49
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро !!!


Дидиbouquet

lolita123 , благодаря за фрагмата   bouquet , не каза ако има нещо , което не ти харесва в темата да го  променим  Peace

52 епизод ще е интересен, но за съжаление няма да мога да го гледам -в  петък ще пътувам..

бб: Али не може да се сдържи, много ревнува Арзу, а уж обичал Джеиля Joy, и оня перко го отненсе

# 50
  • Мнения: 1 334
Благодаря за темата. Страхотно си се справила :*

Вчера моя мъж за пръв път одобри някои от другите ми мъже. Хаха. Тоест каза за Четин :"Е, най-после да си харесаш някой симпатичен". Естествено гласувах за него, макар че и на Али и Демир не бих отказала. И по този повод им написах стих. Малко разврат има в него, но ще прощавате.

Ако ми поиска Али
няма да се чудя дали
и какво да му дам.
Ще се гушнем
под пухкав юрган.
В името на световния мир
няма да откажа и на Демир.
Може да е с рошав перчем,
но е сгоден ерген.
Ала моят Четин
е в сърцето един.
Без дума, без знак,
приставам му пак.
Не ревнувайте, мили мъже,
а се редувайте
през вечер, през две.

# 51
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Благодаря за темата. Страхотно си се справила :*

Вчера моя мъж за пръв път одобри някои от другите ми мъже. Хаха. Тоест каза за Четин :"Е, най-после да си харесаш някой симпатичен". Естествено гласувах за него, макар че и на Али и Демир не бих отказала. И по този повод им написах стих. Малко разврат има в него, но ще прощавате.

Ако ми поиска Али
няма да се чудя дали
и какво да му дам.
Ще се гушнем
под пухкав юрган.
В името на световния мир
няма да откажа и на Демир.
Може да е с рошав перчем,
но е сгоден ерген.
Ала моят Четин
е в сърцето един.
Без дума, без знак,
приставам му пак.
Не ревнувайте, мили мъже,
а се редувайте
през вечер, през две.

Силвеее, супер е  стихчето  Hug

# 52
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug

# 53
  • Мнения: 175
Темата е чудесна, но дано се намери добра душа да преведе резюмето...






Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 10:07 от lolita123

# 54
  • Мнения: 26
Добро утро!Страхотна темичка newsm20 !Браво !Специални поздрави за авторката на темата!
За теб Саси !

# 55
  • Мнения: 33 421
Четин, Ayşegül Crucell разбира и вижда две целувки söylememsi Berna'ya пари за нещо, което някой може да предложи. За тези, които не знаят на желязо с Aysegul отваряне на работното място. Biricik'ten искали да помогнем в това отношение. Омар получава предложение за работа в този уникален начин. За да работи заедно с biricik'in Neslişah'ın Омар не харесва на всички.

 

Aysegul Демир също беше много ядосан с общия вода. Казва, че работейки заедно е отказал от Желязната Aysegul отговор на Су. Aysegul Четин го мисли, че е причината. Демир преследва научил да не е знаел за късометражен филм право да научи истината.

 

Arzu които смятат, че са спазени заедно с Али, дефицит Saygın'ın да улови изследвания започва. Saygın'ı място в края на щипки.

 

Aysegul научава тайната, че с другата ръка, желязо и Су. Су отново казва на сървъра да го убеди да направи Демир работа. Или Fikriye ще кажа това, което знаят. Тази ситуация закалено вода, планът няма да идват на ум дефицит Ayşegül'ün да улови Ayşegül'ün .. Aysegul може би за първи път в живота си всичко, което не е наясно как ви отведе в опасност ..


Чичко Гугъл пак ги надроби едни  Joy newsm09 smile3517 smile3538

# 56
  • Мнения: 2
Четин, Ayşegül Crucell разбира и вижда две целувки söylememsi Berna'ya пари за нещо, което някой може да предложи. За тези, които не знаят на желязо с Aysegul отваряне на работното място. Biricik'ten искали да помогнем в това отношение. Омар получава предложение за работа в този уникален начин. За да работи заедно с biricik'in Neslişah'ın Омар не харесва на всички.

 

Aysegul Демир също беше много ядосан с общия вода. Казва, че работейки заедно е отказал от Желязната Aysegul отговор на Су. Aysegul Четин го мисли, че е причината. Демир преследва научил да не е знаел за късометражен филм право да научи истината.

 

Arzu които смятат, че са спазени заедно с Али, дефицит Saygın'ın да улови изследвания започва. Saygın'ı място в края на щипки.

 

Aysegul научава тайната, че с другата ръка, желязо и Су. Су отново казва на сървъра да го убеди да направи Демир работа. Или Fikriye ще кажа това, което знаят. Тази ситуация закалено вода, планът няма да идват на ум дефицит Ayşegül'ün да улови Ayşegül'ün .. Aysegul може би за първи път в живота си всичко, което не е наясно как ви отведе в опасност ..


Чичко Гугъл пак ги надроби едни  Joy newsm09 smile3517 smile3538
Не знам,ама си мисля,че щом в първото изречение има израз ''вижда две целувки'' се надявам Айшегюл и Четин най-после да се целунат... hahaha

# 57
  • Мнения: 33 421
Доколкото разбрах от тази каша  преведена от чичко Гугъл , гледачката на Мемо ще ги види и Четин ще й предложи пари да си мълчи. Демир ще откаже да работи с Айшегюл и тя ще помисли,че Четин има нещо общо  newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

# 58
  • Мнения: 2
Доколкото разбрах от тази каша  преведена от чичко Гугъл , гледачката на Мемо ще ги види и Четин ще й предложи пари да си мълчи. Демир ще откаже да работи с Айшегюл и тя ще помисли,че Четин има нещо общо  newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy
А всъщност каква е тази обща работа между Айшегюл и Демир?

# 59
  • Мнения: 33 421
Доколкото разбрах от тази каша  преведена от чичко Гугъл , гледачката на Мемо ще ги види и Четин ще й предложи пари да си мълчи. Демир ще откаже да работи с Айшегюл и тя ще помисли,че Четин има нещо общо  newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy
А всъщност каква е тази обща работа между Айшегюл и Демир?
Не знам точно за какво става въпрос, но искат да работят заедно и за това се срещат още от 50-ти епизод  Thinking Joy
Чудя се на Айшегюл малко ли дразни Четин преди това,че продължава  #Crazy ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт