Жените и...

  • 7 603
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Кое му е толкова трудното за угаждане? Неограничен кредитен лимит, подходящ размер достойнство и по възможност липса на свекърва. Mr. Green

Глупости. Просто съм крива.

# 16
  • Мнения: 241
имат ли угодия? Чета, чета и все повече се убеждавам, че няма как да се угоди на жена...

Има един стар виц, който завършва така: Вие сте посетителка № 11 241 292, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена.
Точно така!  newsm10 newsm10

# 17
  • Мнения: 1 844
Няма угодия..поне не и за дълго.. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Мчи то и на мъж няма угодия! Какво значение има полът? Човешката алчност край няма, с малко се не засища.

# 19
  • Мнения: X
... и по възможност липса на свекърва. Mr. Green

Внимавай какво си пожелаваш!  Naughty
Живот без свекърва - егати и скуката. Да се чудиш от какво да се оплачеш в чисто женска компания...  Crossing Arms
Е,аз имам свекърва,ама ....нямам за какво да се оплача от нея.    Wink
И ти се смееш,ама аз наистина не знам за какво да се оплаквам сред жени....
И понеже свекъра чат-пат ми е черен,е на мушката....
Ама някак не рева в тон с групата.    Laughing

# 20
  • Мнения: 284
Няма угодия вярно е, но най е вярно написаното по долу  Peace

Различните жени, на различна възраст искат различни неща от мъжете.

# 21
  • Мнения: 1 765
Според мен няма значение какви точно са качествата на един мъж. Важното е как той кара да се чувства жената до него. Хората имат различни потребности. Така една жена може да не  е щастлива с даден мъж, а друга да е напълно щастлива със същия. Така ги виждам нещата.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 744
"Боклукът за една е съкровище за друга"

# 23
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз пък съм от вечно доволните....Даже ставам съмнителна по отношение на психическото си здраве с този характер Mr. Green И са ми го казвали.... Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 2 846
"Боклукът за една е съкровище за друга"

Това е разкошно! Joy

# 25
  • Мнения: 284
Аз пък съм от вечно доволните....Даже ставам съмнителна по отношение на психическото си здраве с този характер Mr. Green И са ми го казвали.... Grinning
Поздравления, значи първо ти винаги си щастлива и в хармония със себе си. А иначе парньора ти е за завиждане  Mr. Green
 

# 26
  • София
  • Мнения: 2 846
Аз пък съм от вечно доволните....Даже ставам съмнителна по отношение на психическото си здраве с този характер Mr. Green И са ми го казвали.... Grinning

И аз съм така. Психиатрично състояние - маниакална еуфория, обратното на маниакална депресия. Joy

# 27
  • Мнения: 62
Има угодия, разбира се.
Забелязъл съм едно  - колкото е по глупава една жена, толкова по-трудно може да й се угоди. (впрочен и при мъжете е така)
Тя милата изобщо не знае какво иска, но го иска веднага, щото и приятелката й го искала.

С повечето жени се ужасявам да говоря повече от около час. Сори, но е така.
Имам приятелки, които са разкошни, но като цяло много гъски се нароиха напоследък. Виня планета пайнер, кофти семейна среда и провинциалнен еснафски мироглед за това.

Но, повтарям, угодия има.

# 28
  • Мнения: 7 947
имат ли угодия? Чета, чета и все повече се убеждавам, че няма как да се угоди на жена...Ако един мъж е мил, грижовен, любвеобилен...защо, бил такъв?! Ако пък е студен- защо не е мил и нежен?! Има и още доста примери...предполагам доста от вас ще се припознаят в тези жени...Странно ми е като вие поставяте все изисквания към мъжа, дали самите вие сте идеални и отговаряте напълно на неговите изисквания или просто и той прави компромис в името на спокойствието, точно като вас.

Скуката убива.
Изискванията се поставят, но с времето - поставяме такива - които поне минимално знаем, че има шанс да се изпълнят. А умната жена знае как да наклони везните. Също така съм убедена, че и мъжете умеят да манипулират. Не схващам много идеята на темата. Щом хората са заедно - значи са се сработили, къде с повече, къде с по-малко усилия, изисквания или компромиси.

# 29
  • Мнения: 2 448
Ами на мен трудно ми се угажда.Точно защото знам  какво искам и много трудно приемам заместители.Проблема не е, че искам големи неща, а конкретни.Имам един огромен недостатък - като предлагам нещо и ответната страна го е приела с радост, очаквам да прави подобното и за мен, обаче не винаги се получава.

Общи условия

Активация на акаунт