Отговори
# 30
  • Мнения: 65
Не съм-чеееее Simple Smile) Много те гушкам и ви се радвам Simple Smile) Тихичко честито и от мен и да знаеш,че и моето настроение оправи!Целувки!!


Ехххххххх  Heart Eyes Охххххххххх  Heart Eyes Малко бебнце,как ми домиля Simple Smile)

# 31
  • Мнения: 2 286
 Hug

Здравейте, сладурани! Hug

Не съм, ЧЕСТИТА РАДОСТ! Пожелавам ти прекрасна бременност, леко раждане и здраво и красиво бебче! Дано, въпреки малкия палавник, имаш много време да се насладиш на новите емоции!  bouquet Heart Eyes

Веси, не знам какво да ти кажа... Confused На малкия оня ден му правиха изследвания кръв и хемоглобина му беше 106, при положение, че яде супер разнообразни неща и много месни пюрета (пуешки, др не съм въвела, само зайче, но от него се разстройва), а на 6м. имаше 111 ХГБ и освен кърма друго не беше близвал  Rolling Eyes .  Hug Дано всичко е наред!

Малкия е добре. Няма да пиша повече да не развалям хубавата новина на Не Съм Heart Eyes

# 32
# 33
  • Мнения: 0
Привеет

И аз си четях темичката и .......... Shocked  ЧЕСТИТО НЕ СЪМ! Лека бременост ти желая и здраво и сладко бебче на финала  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 546
 Зарат - много готина екскурзия е била.

 
 

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 00:47 от irinopolis

# 35
  • Мнения: 42
Ехааа честито на Не съм  Simple Smile безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче на финала )))
Краси, много  Hug на Монката!
Хипопотамче, да ти е жива и здрава сестричката   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 286
Хипо, честита рожденичка!Да ти е здрава, винаги усмихната и много щастлива!  bouquet

Зарат, страхотно сте си изкарали, толкова красиво и романтично Heart Eyes . Дано имате време за повече такива екскурзии! Party


Мацки сладки, вижте какво предлагам за регионалната среща Peace
с. Чифлика, Троян. Мисля, че е на много стратегическо място, а също имам и лична препоръка Flutter
Мисля, че края на СЕПТЕМВРИ ще е супер?? Thinking

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 23:38 от hailie

# 37
  • Мнения: 3
Не съм, честито!  bouquet
Хайли, най-трудното мина! Hug

# 38
  • Асеновград
  • Мнения: 5
Честито на Не съм! Страхотна новина! Лека бременност ти желая!
Момичета, след ужасни 2 кризи за 1 месец ми отстраниха жлъчката. Веселина беше на 1 месец и трябваше да я оставя и да вляза в болница. Така лекуват тук... друг вариант нямало ... за щастие операцията беше безкръвна, но НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ Хирургиите на пещерско в Пловдив - специалисти кожудери #2gunfire, а за мизерията... не искам да си спомням ooooh! Close!!! За първи път чувам за хапчета, а търсих много из нета за да си спестя операцията. Държа да кажа да внимавате - тръгнат ли да излизат каманите могат да запушат жлъчните канали и тогава става много опасно!
Може би ще съм единствената майка тук, която наказва дъщеря си (каката). Срам ме е, но се случва и да я плясна .... Повярвайте ми, търся много варианти преди да стигна до този... Embarassed Cry 

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 140
честита месечинка на МИЛА на бобчето,да ти е здрава и жизнерадостна
честити месечинки и на МАРИЯ,ФИЛИП
ЕМИ  Hug,много си преживяла,дано нямаш повече проблеми,а за шляпването- и аз съм шамаросвала големия и съм го наказвала,и награди съм давала и много други,няма пред кого да се оправдаваш ,нито пък да се срамуваш,щом така си преценила и се е налагало
всички деца са различни и ако едно разбира от думи,то на другото му минават покрай ушите ,много е трудно да намериш златната среда
сигурно съм допускала грешки във възпитанието на сина си,когато съм грешила съм се извинявала,но съм сигурна за себе си ,че съм направила всичко което е зависело от мен ,за да стане добър Човек

# 40
  • Мнения: 129
За щитовидната  - в България има много голям процент  с разни проблеми по нейн адрес, голяма част изобщо не знаят и неразбират. Затова и изследванията  не са включени много-много по здравна каса, толкова много били болните , че щяло да излезе твърде скъпо. И аз съм си дебела от нейните аномалии.

За възпитанието - незнам и немога да съдя, даже според мен няма правилен или неправилен подход, има избори в конкретен момент. Дали дадена реакция ще доведе до желаните резултати няма как да знаем, не сме толкова давностни. Пример приятелка ми се оплаква, че детото и тинейджър /така ли се пише/ много се биело в училище, а тя самата кротка , хрисима и голяма тегоба и беше. Та питах я накрая добре де,  ок според теб е лошо ,  я си представи , че го хванат няколко хлапака в тъмното, ударил ги хормона и почнат да го бият. Ей така може и без причина. Кое е ще се окаже по-добре да се бие и да се отърве или да стой да го помлеят от бой. Малко крайно е, но в живота има много страни, всеки възпитава детето си с идеята да е добро. Когато се разхождам с племеницата ми която е умственно изостанала и с епилепсия, но видимо нищо не и личи,  редовно ме нахокват , че не е възпитана... Така, че  живи, здрави и щастливи да са децата, не задълбавам за конкретни реакции, и не съдя хората, всеки знае себе си.

За снимки сложих във фейсбука затова кукувах до това време.
Ще звънна Дейзи и Веси ще се радвам да се видим.  Хипо ще сложа да храня  Митка пред Влади да гледа и да се учи как намила две порции, може да му дойде апетита аааааааааа стига вече те е тормозил с капризи.
Лейди благодаря за темичката и аз съм да сменим заглавието, толкова мила новина си имаме..

# 41
  • Мнения: 170
Аз съм още на старата тема, но да се запиша и в тая да не изпусна съвсем нишката.
А то каква новина само Grinning
Не съм, безкрайно много се радвам, наистина сте смелчаци. Да ти е честита новата радост, нека бременността ти да е лека и на финала да си имате малко сладко момиченце  bouquet
Хейли, прочетох, че всичко е вече минало, бързо възстановяване на малкото ти слънчице. Hug
Хипо, честито на сестричката ти newsm38
Mila, дано да не е нищо сериозно. Стискам палци изследванията да го потвърдят Praynig
Ние сме добре, Ник е станал много забавен, заиграва се сам, изобщо всичко 6 като изключим яденето, ама не може всичко да е перфектно.
Аз имам още само два дена и после излизам отпуска до края на Август и ще досаждам по-често. Confused Hug

# 42
  • У дома
  • Мнения: 59
Не съм, страхотна новина. Пожелавам ти безпроблемна бременност и сладко бебче, в което не се и съмнявам като гледам Георги и Стоян какви са.

Зарат, страхотно пътешествие, а за Словения те подкрепям напълно, мнооооого е красива.

Честити месечинки.

# 43
  • Мнения: 3 500
Добро утро, момичета!

И аз съм ходила в Словения - наистина е мноооого красиво!

Еми, аз пък съм сигурна, че не си единствената. Но тези неща наистина трябва да се избягват. Когато децата са по-големи, разбират, осъзнават и помнят, е много унизително за тях да го удариш. Спомням си аз като бях малка и веднъж изпуснах кучето, баща ми такъв шамар ми заби на улицата... много унизена се почувствах, много ме беше срам и до ден днешен го помня това, не болката /щото болеше/, а унижението.

Пожелавам здраве на всички и се надявам тези със здравословните проблеми да се оправят бързо и леко!

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 09:06 от *Noel*

# 44
  • София
  • Мнения: 483
Радееее, голямо честито и много  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Хайде да е лека бременност и наистина лека ти гърбина наистина  Mr. Green
Хайде сега да видим в коя тема ще пишеш и как ще смогваш  newsm51 И да не ни зарежеш, ей!
Ехаааа, и моето настроение се оправи изведнъж   bigdance2
Като си представя...  EFP preggo stork-girl  ylinfant newsm30 newsm32 Misc Baby Bottle passifier

Фата Моргана, страшна си! Супер яко заглавие, направо отсега гласувам за него  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт