True Blood s4 - Свръхестествено нашествие в Луизиана - 44 тема

  • 22 535
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Фи, съгласна, нищо ново не каза. Crossing Arms Освен, че му е неудобно от майка му и брат му,  които са лекари, че е вече е доктор hahaha
Смях поне си направиха, ма поне кат се разгащи да се беше и съблякъл  hahaha

# 16
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не мога да разбера как може цял ден никой освен Катето да не ме пожелае Crossing Arms. Пускам се портретирана, белкем си разберете пропуска Crazy

 hahaha hahaha hahaha

Сашо е много готин, припад Simple Smile

# 17
  • Мнения: 289
Да, ама и това за докторите дори го беше казал в предно интервю. За разгащването съм съгласна, как я размятка тая ми ти тениска, примрях  smile3544

Ай, стига рива, Джой, снощи нъл ти са обясних. Много си алчна, аз кво да кажа  Crossing Arms





# 18
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Как какво да кажеш, ти си МОЯ и мълчиш до второ нареждане hahaha Hug

# 19
  • Мнения: 2 783
Йо,Йо любов моя заплювам те докато никой не те е отмъкнал,не те пускам за нищо на света,ако трябва в битка за теб ще вляза Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes[/b][/i]

 smile3525 newsm51 txtloves  loveuuu

# 20
  • Мнения: 78
За разгащването съм съгласна, как я размятка тая ми ти тениска, примрях  smile3544

Те тогава  Hug



Айде и за баланс  Hug



И накрая много яка снимка от Комик Кон-а, която не бях виждала  Heart Eyes


# 21
  • Мнения: 289
Ох, не мога ... съблечете го това момче, не виждате ли, че му е топло  Joy

Айде още малко, че е пресен, пресен  Blush






И почетната ни блондинка  Heart Eyes




Снимката от Кон-а ... либов ли бе, да я опишеш. Как си се обичат като я няма Анка да им се пречка  Laughing






# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много хубава кожа има Скарсгард, като повечето шведи Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 040
Не мога да разбера как може цял ден никой освен Катето да не ме пожелае Crossing Arms. Пускам се портретирана, белкем си разберете пропуска Crazy

 hahaha hahaha hahaha

Шъ те зема, бе, Джой!  Mr. Green

# 24
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286


# 25
  • Мнения: 78
А аз да кажа - лека  newsm53

# 26
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Злате, току-що с теб заформихме най-красивата двойка в темата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 040
Много ясно  Mr. Green

# 28
  • EU
  • Мнения: 164
Злате, току-що с теб заформихме най-красивата двойка в темата Mr. Green Mr. Green Mr. Green
smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Цеце мерси за интервюто, най- ме изкефи коментара му за голотатa: I'm from Sweden с много сериозно изражение  Joy
 Май е преодолял тикът с веждата  Laughing или поне за 10 минути не го видях  Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 6 219
Добро утро гугутки

принципно нямам против овцата ми да се казва Снуки, но ми е британка, пък то това име не е много брит...

Общи условия

Активация на акаунт