Рицарки на бялото кантарче 139 - презареждане

  • 21 029
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 280
Отивам да се показвам..на интервю...дано да се харесаме, то пак за същата работа, дето знам,че би трябвало да я започна, но все пак...предварителна среща с ръководството... Поличката ми е малко късичка за такава среща, ама... ще видим, чудя се сега какво да обличам...имам, не е да нямам, още повече, че вече нямам тесни дрешки. Кантара каза, че вчера съм прекалила със соленкото.. и е прав, днес ще съм по внимателна. А може и да е от ову, ня нямам повод за никакви притеснения...хайде ще докалдвам,като се върна как е минало...да стискате палци!  Hug

# 736
  • Мнения: 1 545
Айде Пинки... с тебе сме!

# 737
  • Мнения: 0
Успех Пинки  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 8 348
успех Пинки и от мен

пручех, ама малко по диягонал
само аз болящия крак ще се намеся - рехабилитация
там да ти покажат кое не правиш правилно и как трябва

аз съм заета, утре са женим
тъй де женят се
търча ад се занимавам с глупости, дано да нямате като мен представа какви простотии могат да изникнат в последния момент
и познайте кой е отговорника по разрешаването им
утре да мине и от понеделник съм човек

всички кантари, дето се консултирах с тях казват, че не съм мръднала на кила
ообаче роклата, дето в началото ми беше леееко опната са ми оширочала
е не баш къде ми се иска де, ама бива
ади бягам

цилив

# 739
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не мога да не се похваля с панталонки XS размер в гардероба за колекция есен- зима  bowuu

# 740
  • Мнения: 0
 hug Браво УММА !

ПС
мен ме тормози едно ПМС  Sick пфу ще избия всичко живо на около  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 3 453
  Пинки, успех на интервюто Hug

 Умма, браво!  bouquet

 Аз отивам да полягам , че преди малко се прибрах. Багаж - готов, утре към Варна.

 Приятни почивни дни Heart Eyes Hug

# 742
  • Мнения: 1 280
Взеха ме... утре започвам.. Laughing Много се вълнувам, а също и се притеснявам. Сега ще се подготвям за утре..Да ми стискате палци... Hug

# 743
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Стискаме Praynig!
Сайта помогна ли ти или да ровя още?

# 744
  • Мнения: 1 545
Пинки, браво, честито и успех в новата работа... много парички, малко нерви и голямо удоволствие да ти носи!
Санит... ще мине и замине и после ще имаш минусче.. недей да трепеш молям ти се....
Каш, весело изкарване!
Умма... не знаех, че си толкоз малогабаритна...
Аз тия дни ще се опитам да лунувам...дали ще стане незнам... малко да се разтоваря, че нещо в повече ми идва....

# 745
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile
Пинки  - с теб сме Wink
Бимбе  Joy аз съм голяма трепетлика  Flutter Уф пред МЦ съм друг човек - направо избивам всеки около мен, като луда крава съм  Laughing а как ми се приревава  Joy
Ама ще мине много ясно, днес плодов, утре последен воден съвпада и с лунната диета, та дано стигна 83 - беше връхната цел за края на последния цикъл от 90 дневната  Mr. Green
Хмхм май ще се ходи на село, което само по себе си е доста гадно щото там обядват от 12 до 4 и от 7 до 12 вечерят  Laughing Laughing Laughing ама ще мине някак

# 746
  • Мнения: 1 280
Мариетче, да, помогна ми, има много неща,които са ми интересни, имам още да чета... Hug Благодаря ти много !
Наспах се, сега ще пия кафенце на басейна и се стягам да тръгвам... ако има снимки ще пусна. Вчера ходих и   си накупих материали и помагала за малките дребчовци..  Днес ще се запознаваме и ще рисуваме на тема :"Как прекарах лятото"....Извадила съм им и буквичките от азбуката с картинки... абе весело ще бъде... Laughing
  С килцата съм добре, задържам си ги, сега целта ми е да задържа по-дълго време на 60, и после да атакувам последните 2-3... но определено вече се харесвам повече , грижа се за себе си повече...изобщо доволна съм... Blush / една съм скромна и аз.../

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 19:53 от Pinkito

# 747
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
... но определено вече се харесвам повече , грижа се за себе си повече...

Аха, те тези неща вървят ръка за ръка с цифрата 60  май Flutter...

# 748
  • Мнения: 1 479
Добро утро, приятелки!
Днес и утре съм бачкатор и за това съм ранобудна!
Горе-долу съм, нещо лошо спах, ама хайде от мене да мине.

Вчера правих чушки, пълнени с извара и учудващо и домашните ги ядоха.

Голямо браво на Пинки за новата работа и за кг-те - супер си!

Голямо браво и на Умето, аз никога няма да стигна този размер - дънки нося 27-28, а килата са 57-58 на височина 164, което е много, но поне още 2 може и да смъкна, въпреки че при мене е трудно, че сам дъртичка.
Ще нося на бача сухарчета, активия, сомати, краставица и нещо мазано на сухарите!
Да почвам с физа, че няма време!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 749
  • Мнения: 1 280
Май сме за НОва тема....а..?   newsm78   Hug
 Гопожа Даскалка Пинкова, днес изкара много добре, имам и цветенца даже.../ което не е характерно за тук, да се носят цветя на Първи Учебен ден..нито на последен../ Ама толкова да са сладки малките...  Hug  Като ги гледам колко зор им е да си преобърнат езичетата и да кажат нещо на български... а се стараят много...големи сладурчета ! 
Пикла прави снимки... е, може ли на снимките да изглеждам толкова дебела значи...а изобщо не съм чак пък толкова.... Crossing Arms.  Пикла ми каза, че не съм имала реална представа за себе си и това не било добре, мислела съм си , че съм дебела само .. ..ама аз нали се виждам... Crazy  Или в нас огледалата са криви...Направо дупето ми изглежда, като на Трета Рота тупана... ooooh! Ако наистина изглеждам както на снимките, трябва да сваля още поне 8 кг....

Общи условия

Активация на акаунт