Отговори
# 45
  • Мнения: 176
Чудесна тема и страхотно клипче.Браво много мило ми стана,пуснах си го два пъти.
За яслата-ами аз вече регистрирах Андрей в ИСОДГ,но класирането ще е догодина.Знаете каква е борбата за места.Така бях направила и с брат му.Той тръгна на 1.7м,а Андрейчо,ако ни приемат ще е на 1.5м.

# 46
  • Мнения: 9
Привет и от мен след дълго близо месец отсъствие, най-накрая се върнахме от моренцето   grinning039
Много хубав колаж и клипче сте направили бравос Simple Smile Този път неможах да се включа, но надявам се да има и други по-нататък.
По въпроса на Myst:
Едно въпросче към ходилите на море: Как се отрази на бебето пътуването и престоя на морето?
Много се колебая с това пусто море, страшно ми се ходи ..... но пък толкова се притеснявам за пътуването и бебо да не лепне нещо, не че в мръсна София сме застраховани......
Ние нямахме никакви проблеми нито с пътя нито със самия престой на морето... Малката мишка спа почти през целия път с изключение на моментите в които се хранеше, единствено на връщане понеже пътувахме през деня и беше доста топло към края си помрънка малко.
На морето ние си ходихме с малкия на плаж, намерихме си един много приятен басейн където имаше много малко хора с дебела сянка от една стена, където си спеше малкия а ние през останалото време на шезлонгите или във водата... като видя че се климбучка количката значи малкия се е събудил Simple Smile

# 47
  • Мнения: 137
Мими , благодарско за мнението:)

# 48
  • София
  • Мнения: 291
Искам пак да кажа , че за клипчето още не е късно. Всеки който иска да участва да ми прати линкове на 3 снимки или  да ги прикачи (както ви е по удобно).
Бубе ако искаш да участваш   Peace
Сана Фейри пиши ми на лични информация за да те сложа и теб в списъка   Peace
На ясла ще ходи по догодина . На работа не мисля да се връщам скоро. Тук в Бистрица ми е неудобен транспорта  и няма кой да ми  прибира децата на време. Ако си намеря нещо  на 4 часа или 6 може  да почна, но на старата работа няма как да се върна  Rolling Eyes

Абе, хора как така сега разбрахте  за морското конче  Joy Joy Joy . Цялата минала тема е в кончета. Защо не попитахте все пак?  Wink

Ето една снимка и на Ели с кончето



Между другото да вметна , че колажа в първи пост е линк пак към него, но с по добро качество  Peace

# 49
  • Мнения: 378
Sunny me, danaq lv, много са сладки бебоците.
menyanthe ,Нелили, честити 3 месеца,както и на другите бебоци, имащи месечинка.

# 50
  • Мнения: 1 668
Здравейте Hug
Нелли, страхотна тема и страхотно клипче.
Ние днес няколко мами и бебета се събрахме на срещата организирана от ЛЛЛ. Поговорихме и покърмихме заедно Heart Eyes На мен поне ми беше много приятно. На връщане обаче моята Али я накацаха калинките и така се разпищя, че трябваше да я нося и бутам количката. Нищо не помогна и спряхме да я накърмим. След това последва пак период на затишие, след което ревът се върна с пълна сила, но понеже беше горещо, а количката натоварена с покупки/неуправляема с една ръка/ детето си поплака 10 мин докато се прибера. Ей, скъса ми сърцето Sad.Накърмих я и сега си почива.
Myst - ние днес заминаваме за морето, в понеделник ще се отчета Peace
Съни, Даная, Нелли - много сладурски бебоци  Heart Eyes
Усмихнат ден!

# 51
  • Мнения: 111
Чудесна тема и страхотно клипче.Браво много мило ми стана,пуснах си го два пъти.
За яслата-ами аз вече регистрирах Андрей в ИСОДГ,но класирането ще е догодина.Знаете каква е борбата за места.Така бях направила и с брат му.Той тръгна на 1.7м,а Андрейчо,ако ни приемат ще е на 1.5м.
Може ли да попитам как става  регистрирането за ясла? Отиваш в ясла по район,в който се води детето и се подава молба? newsm78

# 52
  • Мнения: 1
Искам да благодаря на SYMa за линка към клипа с Мадлен Алгафари,адски полезен е и ми беше ужасно интересен.Боготворя я тази жена.
Няма защо, юр уелкъм. Аз всъщност го гледам от 3 дни и още не съм го изгледала цялото, просто 2 часа накуп за гледане на филмче май не мога да отделя. Но това, което видях, много ми допадна.

SunnyMe, много сладко, перчеместо, усмхнато бебе.

Може ли да попитам как става  регистрирането за ясла? Отиваш в ясла по район,в който се води детето и се подава молба? newsm78

ОДЗ-тата (обединено детско заведение, тоест ясла и градина) са включени в сайта на ИСОДГ и регистрацията и кандидатстването става онлайн http://kg.sofia.bg/, но за самостоятелните ясли трябва да отидеш на място да се запишеш и подадеш молба. Хубавото при ОДЗ-тата е че от яслата преминаваш директно и автоматично в градината, а при самостоятелната ясла после пак трябва да кандидатстваш за градина. Въпреки това обаче  дори и да си ходил на самостоятелна ясла шансовете да те приемат в градина са доста големи, защото при кандидатстването имаш допълнителна точка за това, че е посещавана ясла.

П.П. Неллили, клипчето е страхотно. Но не видях наш малчо, а пратих линкове на снимки. Да не би да не си ги получила?.. Или пък аз да съм бляла докато гледах и да съм ги пропуснала в клипа? newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 291

П.П. Неллили, клипчето е страхотно. Но не видях наш малчо, а пратих линкове на снимки. Да не би да не си ги получила?.. Или пък аз да съм бляла докато гледах и да съм ги пропуснала в клипа? newsm78

Ми не, бляла съм аз  smile3538 , сега ги видях. Това не е крайния вариант, ще ги сложа  Peace

# 54
  • Мнения: 1

П.П. Неллили, клипчето е страхотно. Но не видях наш малчо, а пратих линкове на снимки. Да не би да не си ги получила?.. Или пък аз да съм бляла докато гледах и да съм ги пропуснала в клипа? newsm78

Ми не, бляла съм аз  smile3538 , сега ги видях. Това не е крайния вариант, ще ги сложа  Peace

Няма нищо, благодаря ти! То едно ли е...

# 55
  • Мнения: 111
Искам да благодаря на SYMa за линка към клипа с Мадлен Алгафари,адски полезен е и ми беше ужасно интересен.Боготворя я тази жена.
Няма защо, юр уелкъм. Аз всъщност го гледам от 3 дни и още не съм го изгледала цялото, просто 2 часа накуп за гледане на филмче май не мога да отделя. Но това, което видях, много ми допадна.

SunnyMe, много сладко, перчеместо, усмхнато бебе.

Може ли да попитам как става  регистрирането за ясла? Отиваш в ясла по район,в който се води детето и се подава молба? newsm78

ОДЗ-тата (обединено детско заведение, тоест ясла и градина) са включени в сайта на ИСОДГ и регистрацията и кандидатстването става онлайн http://kg.sofia.bg/, но за самостоятелните ясли трябва да отидеш на място да се запишеш и подадеш молба. Хубавото при ОДЗ-тата е че от яслата преминаваш директно и автоматично в градината, а при самостоятелната ясла после пак трябва да кандидатстваш за градина. Въпреки това обаче  дори и да си ходил на самостоятелна ясла шансовете да те приемат в градина са доста големи, защото при кандидатстването имаш допълнителна точка за това, че е посещавана ясла.

П.П. Неллили, клипчето е страхотно. Но не видях наш малчо, а пратих линкове на снимки. Да не би да не си ги получила?.. Или пък аз да съм бляла докато гледах и да съм ги пропуснала в клипа? newsm78
благодаря,ще разгледам  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 2 817
А ако може някой и мен да ме добави в групата във ФБ няма да е лошо - http://www.facebook.com/#!/menyanthe1 съм аз Simple Smile Че да мога и аз да го видя това клипче Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 668
А ако може някой и мен да ме добави в групата във ФБ няма да е лошо - http://www.facebook.com/#!/menyanthe1 съм аз Simple Smile Че да мога и аз да го видя това клипче Simple Smile
Изпратих ти приятелство във ФБ, като приемеш ще те добавя към групата:)

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

аз съм от не много често пишещите, но пък четящите. Много ме успокоява като ви чета, че и други мами имат същите притеснения или въпроси като мен. Преди малко сложих снимки на моето бебе Боян в снимка.бг и много ми се иска да видя клипа във ФБ, обаче незнам как да ви намеря. Аз там се казвам Bistra Tod-Bunderishka, ако оже някой да ме покани... Blush
Колажа е станал страхотеееен! Шапка свалям на Марта за умението и отделеното време, особено с тези 3 деца..
По въпроса с морето - и на нас ни предстои в събота и аз се притеснявам за пътя, особено по пътя София-Бургас, по който стават задръстванията Sad А колко много багаж се оказа, че трябва да замъкна с бебчо не е истина.... Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 291
Сума клипчео е едно, но мнооого дълго  Mr. Green
Шапчица пратих  ти покана  Peace

Общи условия

Активация на акаунт