Отговори
# 630
  • Мнения: 9
marietta_g Права си, аз напускам темата.
опитах се за пиша за бебето, но получих друг вид коментар за пореден път. и понеже няма как да се престоря,че не се е случило, и че не е ужасно дразнешто , няма да пиша повече тук за да не се случва повече.

чао дами   bouquet    

# 631
  • София
  • Мнения: 2 817
marietta_g, напълно подкрепям!   bouquet

raia07, не е нужно да си тръгваш!  Hug Надявам се Буба да спре да се заяжда с теб (както и да го нарича това, за мен си е заяждане).
Относно използването на английски думи (или изобщо на чуждици) - ами и аз използвам такива без да живея или да съм живяла някъде другаде освен в България. И какво от това? Разстреляйте ме сега!  #2gunfire

А Давид е много хубав!  Heart Eyes И се надявам бързо да забрави лошите преживявания с вземането на кръв!   bouquet

# 632
  • Мнения: 111


Майчета,почерпете се за именния ден на моята дъщеричка Мариела.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ МАЙКИ И БЕБЕНЦА!!!

Елфи,честита плазмичка   bouquet
За споровете,наистина няма нужда..заровете томахавката.
П.П и аз да се науча директно да качвам снимки тук,то не било сложно,ама някой трябва да пробва:)

# 633
  • Мнения: 5 622

 Ау, колко съм била лоша  Laughing

Има хора, които мислят като мен, но нямат смелост (не знам кому е нужна) за да кажат всичко това и понеже само аз се наемм да кажа каквото мисля, ставам лошата   Laughing Но аз съм си свикнала да казвам каквото мисля и абсолютно не смятам, че се заяждам (заяждането е безпредметно общо взето), а аз се надявам това да бъде прието по-скоро като съвет.
Чуждици в БГ език е едно, съвсем друго е "хард кор експириънс" и подобни, които при Рая са в изобилие  Peace

Не мога да се оплача на модераторите, защото това не противоречи на правилата, поне на писаните такива. Иначе все си мислех, че някои неща не е нужно да се пишат и казват за да се спазват.

Рая, сега трябва всички да ти се молят да останеш ли?  hahaha
Много добра тактика. За който се връзва, естествено  Peace

Лично аз НЕ нарушавам правилата по НИКАКЪВ начин. Не съм обиждала никого, а все още да си изкажеш мнението не е "наказуемо"
Но да, най-лесно е да се направиш на обиден и да обърнеш нещата в своя полза. Успех с това начинание, Рая  Peace

# 634
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ И НЕ САМО!  bouquet НЕКА БОГОРОДИЦА Е С НАС И ДА ПАЗИ ДЕЦАТА НИ!

Вчера детето спа цял ден, но днес си наваксва и сме на ръце от сутринта. Още не съм яла даже, добре че сте вие да почерпите с някой бонбон Mr. Green

# 635
  • Мнения: 15
Ааа, danaq_lv, дъщеричката ти има много хубаво име  Grinning Да ти е много здрава и усмихната!

# 636
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001

Да поздравим празнуващите   bouquet
Дами, усмихнете се, не спорете! Hug
 Изчезвам, да събуждам Соник за лагер, по късно ще се включа пак.



# 637
  • Мнения: 2 172
Честит празник на всички празуващи!Да сте живи и здрави!!!

Бубе....мен ли питаш какъв глас съм?Ако става въпрос за това,което си мисля/за пеенето/....съм спинтов сопран.Това е плътен висок женски глас с хубави плътни низини и едновременно с това и стабилни височини  Flutter Laughing
Разновидностите на сопрана са подредени така: драматичен/най-нисък сред сопраните/,спинтов,лиричен,колоратурен/най-високият/.Имат и подразновидности,но най-общо казано са тези.
А Мартето е мецосопран  Grinning
 Идеалната комбинация за дуети сме ние  Flutter

Към Рая....след като си тооолкова отвратена от България и всеки път подчертаваш ,че не си националистка...защо тогава пишеш в български форум и общуваш с българи?Ами дай тогава игнор на всички българско и толкова  Tired Досега не се дразнех,но вече стана нагнетено и започнах и аз да се дразня  ooooh!
 Никой няма да моля да остава,никой не гоня,това е последното, на което пък имам право аз,всеки си има глава на раменете и сам си решава какво ще прави  Peace

# 638
  • Мнения: 5 622

 Елфи, да теб питам. И Мартичка ли пее, бе?  Thinking
Дайте да ви чуя..Няма ли някъде на запис, нещо?
Елфун, това означав ли, че гласът ти е висок по принцип? Все си те представям с по-нисък глас  Thinking

Аз тогава като питах за гласа ти, питах и мъжът ти какъв е и също къде криете децата като репетирате  Mr. Green И още- къде пеете? В операта ли или?
Много ми е интересно  Heart Eyes Винаги съм харесвала такива артистични професии, а не обикновени и скучни като на повечето хора...

Иначе по другия въпрос- не само ти и аз мислим така, но за съжаление много хора не смеят да изкажат на глас това, което мислим. И получавам само ЛС "Да, права си и аз така", но.... после аз излизам кофти, че съм казала каквото мисля и то без да обиждам или да бъда груба... Типично по форумски, между другото.. Както и това "прощаване", което Рая предприе като крайна мярка в настройването на останалите срещу мен  Wink

# 639
  • Мнения: 5 622

 О не, Нанди  Joy

Не мога да спра да се хиля!
Моника е.............не мога да намеря даже думата  Crazy То не е скица, ами е СКИЦА  Laughing   Heart Eyes
То са физиономии, муцунки...

Егати забавното бебе!  Hug
Пускай повече такива клипчета! Оправят ми настроението не за деня, ами за седмицата!  Wink

# 640
  • Мнения: 1 685
Моника  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много прилича на Алейна като се разпее .

# 641
  • Варна
  • Мнения: 302
Ох, не ми се искаше да се намесвам в спора, но не мога да се сдържа.

Буба, при цялото ми уважение към теб, наистина последните дни написаното от теб на мен ми звучи точно като целенасочено заяждане към Рая. Твърдиш, че не е това целта ти, но отстрани на мен ми изглежда точно като заяждане, а не като приятелски съвет. А все пак не мисля, че тя с нещо го е предизвикала, може да имате различни мнения относно езика и други въпроси, но не мисля, че това трябва да бъде повод за издребняване и заяждане. В крайна сметка всеки пише както му идва, някои не слагат точки, други запетайки, трети използват чуждици, всеки си има кусури тук /не само в правописа и правоговора/, но не сме се събрали да си ги търсим и натякваме, мисля Confused.

# 642
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ами това е  Crossing Arms мног жени на едно място е така...като на пазар сме Mr. Green
Който си тръгва - да си тръгва...който ще пише - да си пише. То винаги ще е така...иначе нямаше да е интересно Mr. Green ако всички се харесвахме Twisted Evil
За жалост аз клипчета немога да гледам с този мобилен нет..с това 3G...ако ще и 5 G да е освен в големите населени места на друго място просто умира....мир на праха му Mr. Green
ами и аз използвам такива без да живея или да съм живяла някъде другаде освен в България. И какво от това? Разстреляйте ме сега!  #2gunfire
Въпросът не е за това дали ще се стреляме...въпрос на такт е Wink Иначе ако ще се гърмим ние военните жени сме с предимство Mr. Green
ОБщо взето на мен ми е приятно тук макар, че на моменти сме точно - кучетата си лаят - керванът си върви Crazy
ЕЛфуно завиждам за тоз телевизор и това е...гриза нокти и така. Що ли ходих на море?!? Whistling Whistling Mr. Green
АЗ тук срещнах приятелки....и не съжалявам Hug

Честит празник на всички празнуващи момичета в темата  bouquet  bouquet  bouquet Да сте живи и здрави  bouquet

# 643
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Добър ден
 отново Mr. Green

Изпратих Соник на лагер, на милото му омръзна вече, хич не  и се ходи, но на мен така ми е по лесно.Другата седмица почват училище, тази година го изместиха от 7:30, та не ми се мисли как ще я събуждам, сега си ляга в 9 и едва я събуждам в 8, а после ooooh!

Благодаря за тортичките и бАнбонките, такива лиги точа по снимките, че Моника може да ми завиди. Laughing

За люлките, ето нашата http://www.diapers.com/p/Graco-Lovin-Hug-Swing-Potter-98307 , ето тази е на Хоупи http://www.diapers.com/p/Fisher-Price-EZ-Bundle-4-in-1-Baby-System-85259, само дето тука е с $30по скъпа, ама тя да си каже откъде са я взели за $100.Редактирам се в амазон е http://www.amazon.com/Fisher-Price-EZ-Bundle-Baby-System/dp/B002 … productPromotions.

Елфи, честита ви плазма, много филми да изгледате на нея и дълго да и се радвате.

Бубе, аз за готвенето да си кажа, разбрах че сте вегетарианци с мъжът ти.У дома аз съм всеядно, мъжът е веганец, Соник преди ядеше само супи и салати, от една година се пробва, ако може само вредности да хапва/пици, пър. картофи, колбаси, хамбургери и др./. Та искам да кажа, разбирам те за пюретата, аз също няма да ги пропусна, но по нататък.

Луси  Hug

Оливер, вярно само на кърма е Моник, ама пак си ми е дебеличко и тежи, като я разнасям, но ще отслабне.
Предвид килограмите и сега си мисля каши хиш да не давам.

За говоренето , много е смешна, аз затова и пуснах клипа, да сменим темата.

По спора нищо не казвам, Thinking

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 16:50 от nandi

# 644
  • Мнения: 23
Привет майчета,  Hug

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, СКЪПИ МАРИЙ! ЖИВИ И ЗДРАВИ БЪДЕТЕ И С УСМИВКИ ЖИВОТА ПРИЕМЕТЕ!


НЕКА БОГОРОДИЦА БЪДЕ НАД ВСИЧКИ НАШИ ДЕЦА И СЕМЕЙСТВА!


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВАРНА!

Общи условия

Активация на акаунт