Къде през септемврийските празници?

  • 2 603
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
Взех си пакет за Санторини от 21.09.Лоши отзиви 4етох в съседна тема, пък да видим.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 374
http://www.mondel-travel.com/Liato2011_bus/view.html?color=5&oid=534767
Париж и замъците на Лоара
Е, има и 5 работни дни, които ще ползвам, но ще се съчетаят с четирите почивни. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 493
това от нета:
Банско, парк-хотел Гардения, ОИ
нищо не знам за хотела обаче

Само не разбирам има ли наистина намаление от този сайт , че сега като погледнах в сайта там цената за празниците си е 50лв на човек - нощувка и ОИ.

# 18
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Да, права си. Самият хотел си има същата оферта за празниците, като тази от Промозона.
Предпочитам да си я взема директно от хотела  Wink

# 19
  • Мнения: 10 606
това от нета:
Банско, парк-хотел Гардения, ОИ
нищо не знам за хотела обаче
Само кафе съм пила там, но е на много хубаво място - близо до парка (люлки и катерушки за деца, пейки и кафе за вас) и центъра. В някоя тема скоро четох хубави отзиви, но не помня в коя...

# 20
  • Мнения: 2 529
Да се запиша и аз тук - търсим нещо за почивка окло 22.09 с плаж и да е добре за деца. Колебаем се между Гърция, Испания и Канарите, а може би и Анталия...Чакам още ваши предложения Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4
Да, права си. Самият хотел си има същата оферта за празниците, като тази от Промозона.
Предпочитам да си я взема директно от хотела  Wink
  Аз първият път бях с оферта ,но следващият направих резервация направо с хотела и нямах никакви проблеми даже се каня да се запиша за септемврийските празници има оферта от 03.09 до 06.09 и ако някой е там тогава ще се радвам да се запозная с тези момичета който са в този хотел   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 3 880
и на 6-ти, и на 22-ри - на Пирин Голф Peace

# 23
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
На 22.09-за 4 дни в Истанбул(за пореден път)-като магнит е тоя град за мен.Пък  и за 190 лв.в България....къде?

Общи условия

Активация на акаунт