За възбудата

  • 9 469
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят каза:няма връзка Naughty

И моят така каза Peace

# 16
  • у дома
  • Мнения: 1 581
моят мъж каза - не, по-скоро обратното, желанието има връзка с ерекцията  Laughing

Приказна Нова година! Бъдете здрави!

# 17
  • Мнения: 5 140
И аз знам че няма връзка.
Поне не съм чувала.

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моят каза:няма връзка Naughty
И моя така казва, може да му се пикае или без причина сам да си става, обикновено сутрин. Аз съм доволна предпочитам го в това състояние  yes  Embarassed Пък дори и да не правим секс.

# 19
  • Мнения: 141
Много помага расото в такива случаи (с причина или без).  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 925
И моят каза,че няма връзка...

# 21
  • Мнения: 535
И все пак, с или без ерекция сутрин, мъжете нямат ли по-голямо желание за секс именно тогава? #Crazy Аз защо ли съм останала с такова впечатл newsm78ение...

# 22
И все пак, с или без ерекция сутрин, мъжете нямат ли по-голямо желание за секс именно тогава? #Crazy Аз защо ли съм останала с такова впечатл newsm78ение...

Mnogo правилно ти е впечатлението, мацка Simple Smile
Сутрин е най-доброто ми време за секс, както и след следобеден сън...  след сън, максимално отпуснат и спокоен съм в най секси състояние  bouquetщ
Сутрин не ми се пикае и нямам ерекция, свързана с солите и т.н, ами ми се чу** Embarassed и не ми се става преди да това. Имам определено друга причина да съм  Embarassed Embarassed То само като усетя как съм напрегнат или се погледна случайно... повече не трябва. Мисля, че ерекцията е свързана с желанието ми за секс, и само проблеми на съзнанието - притеснения, нервност и други подобни - са пречка за тази свързаност. С други думи трябва физическо и психическо здраве и добро състояние.
Само докато сутринта се събудя, добре наспан Simple Smile, и започвам да си мисля хубави неща за жените, да не приказвам и ако ми мирише на жена Heart Eyes  bouquet Embarassed
Следва  #2gunfire и после на работа съм благ и делови...

# 23
  • Мнения: 53
Нищо общо няма ерекцията с желанието за секс.

Бе мене ако питаш, все пак нещичко общо има. Това за ерекцията въобще.
Инак сутрешната определено няма.  Grinning   
Това с отчитането на човешката индивидуалност. Ей на, например Lee има желание за секс сутрин, аз пък  нямам, правя го само за да угодя на половинката, че тя пък харесва...
Въбоще свят голям, хора всякакви. Различни сме, и слава Богу, иначе шяхме да измрем от скука.

dope_hat ,  полюция е дума, която означава нещо съвсем друго!!!! Съвсем приятелски, виж да се информираш за значението й, че ще ти се смеят накъде  Simple Smile

# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Сутрешната ерекция ( полюцията ).....
Извинявай, но мисля, че грешиш нещо.Сутрешната ерекция си е сутрешна ерекция, а "полюцията" е неволно семеизпарзване по време на сън, най-често в пубертета. Wink

Общи условия

Активация на акаунт