Епилатор-какъв?

  • 1 865
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз ползвам Филипс. За предпочитане е епилатора да е с дискове. така празно няма. Дори скубе и подкожни косъмче съвсем безболезнено. Продавач-консултантите препоръчват този тип.
Подкрепям напълно това мнение с две ръце за Филипс  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря за отговорите...които само потвърдиха впечатлението ми, създадено от четенето във форумите /досега съм ползвала и продължавам да ползвам епилатор на Браун с пинсети - силк епил дуо, но нещо взе много да ме боли, а и искам освен епилираща, да има и бръснеща приставка/, и опровергаха една продавач-консултантка, която преди няколко вечери се опитваше да ме убеди как с пинсети боляло по-малко и поради тази причина дисковете били "на изчезване" Rolling Eyes newsm78 Thinking

# 17
  • Мнения: 217
Аз използвам на Филипс и съм много доволна Grinning Grinning

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А някой ползва ли "Ровента"? Хвърлила съм им око, но досега никой не се е изказал за тях (включително в старите теми). Сега ползвам "Филипс", но вече поостаря (почти 10-годишен е) и като че ли му се разхлабиха дисковете, та взе да пропуска - затова се оглеждам за нов.

# 19
  • София
  • Мнения: 438
Аз използвам на Филипс и съм много доволна Grinning Grinning
Много ви благодаря. В момента в новата Метро брошура има  PHILIPS-beauty Satinelle за 33 лв. (направо е без пари) да си го купя ли?

# 20
  • Мнения: 6 155
Имам и Филипс с дискове и Браун с пинсети.
Филипса е 100 пъти по-добре - скубе повече, отколкото Брауна и е по-безболезнен.  Peace

# 21
  • Мнения: 410
В момента нямам карта, за да вляза Online в Метро каталозите и да видя, НО, АЗ ИМАМ Satinelle нещо си от преди 6-7 години. РАБОТИ СИ ИДЕАЛНО И ДО СЕГА.тогава бе към 70 лв и е най-скъпия.
Мин. седмица купувах за подарък епилатор и пак взехме Филипс, от тези новите модели, но пак от 70тина лева. Само епилатор + Масажора. Съвсем същото като преди 6-7 години. Приставка за бръснене не одобрява, мърво, защото е за момиче, на което ще е първия епилатор и първото обезкосмяване, и втото, който се бръсне, защо му е епилатор. Супер са и за мишници и триъгълник епилаторите.
Вероятно е от старите дизайни и затова е по-евтин, или е моделът без никакви приставки, и с отстъпката, вероятно става 33 лв. Купи си го!

# 22
Goreshto ti preporachvam nai-novia model na Braun- Soft Perfection, straaaashno sam dovolna ot nego, v sravnenie s predposlednia model e znachitelno po-bezboleznen i ima 1 pristavka, s koiato skube dori podkojni kosamcheta (pristavkata gi izvajda izpod kojata) Ima go v niakolko varianta, mojat e sinija- Equamarin i sashto taka ima i pristavka za brasnene i podstrigvane (skasjavane na kosama za postigane na optimalnata daljina predi epilacija). Vjarno, malko e skap, no mislia che si zaslujava za tova kachestvo!

# 23
  • Мнения: 2 035
Aз ползвам BRAUN Silk-epil вече трета година и въпреки това съм много доволна от него. Но нямам нищо против следващият да е PHILIPS, толкова хубави неща казахте за него, че чак се замислих дали не е дошъл момента за нов Blush

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моя е филипс,обаче го ползвам само лятото,зимата с бръснача.
Доволна съм хващал ми е и най късите косъмчета,има преставка за нежните части


# 25
  • София
  • Мнения: 281
определено и аз съм за браун. моя го ползвам от поне 3 години и не е мръднал /е малко са му се изтрили буквите.../
а скоро избирах за подарък и отново се спрях на браун.  Hug

# 26
  • Мнения: 442
още един глас за Филипс newsm10
нерзаделни сме вече 8 години

# 27
  • Мнения: 1 259
Аз използвам Ровента  с чупеща се глава.Много съм доволна,главата се сваля и се мие.Почиства и най-малките косъмчета,не боли изобщо. Hug

# 28
  • Мнения: 130
Купи си го да, аз съм със същия - няма празно!  Flutter

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз ползвам Филипс. За предпочитане е епилатора да е с дискове. така празно няма. Дори скубе и подкожни косъмче съвсем безболезнено. Продавач-консултантите препоръчват този тип.

Общи условия

Активация на акаунт